آخرین اخبار «دستگاه برش لیزر (4)

آخرین اخبار «دستگاه برش لیزر
برش لیزر آلومینیوم, دستگاه برش لیزر آلومینیوم

از سوی دیگر دقت بسیار بالای این دستگاه در زمینه برش فلزات و سرعت کار مناسب باعث افزایش کیفیت برشکاریهای انجام شده میگردد. با گسترش استفاده از دستگاههای برش لیزری، شیوههای سنتی و قدیمی برش فلزات منسوخ گردیده و کنار گذاشته شدهاند و امروزه از شیوه برش لیزری که یک روش جدید برای برش ورق فلزات از جمله برش لیزر آلومینیوم است استفاده میگردد. اما محاسبه دقیق هزینهها در روشهای جدید مانند برش لیزر آلومینیوم نشان میدهد که این تصورات از پایه غلط است! بهعلاوه لیزر بهخوبی جای خود را در صنعت اتومبیلسازی باز کرده است و از آن در برش قطعات بهره گرفته میشود. علت این است که در بعضی مواقع فروشندههای محلی خیلی تکنیکی نیستند و کمک به خریداران محدود میشود. اگرچه کاربرد لیزر در زندگی ما آنچنان مشهود نیست اما تأثیر شگرفی بر ما گذاشته است. پلی کربنات انتخاب مناسبی به عنوان متریالی که بخواهیم با لیزر برش دهیم نیست. در برش لیزر cnc شما نیازی به شیوه های سنتی (قالبسازی و پرسکاری) ندارید و قطعات بعد از برش لیزر CNC نیاز به ماشین کاری مجدد نیست. با این دستگاهها میتوان با عمق بسیار کم (چند صدم میلیمتر) بر روی بخشی از فلزات و آلیاژهای فلزی حکاکی نمود که در صنایع خودروسازی، تجهیزات بیمارستانی، سرویسهای غذا خوری، صنایع طلا سازی، ماشین افزار (قلاویز، مته، تیغ اره و …) مورد استفاده قرار میگیرد. Th is art icle h᠎as been g​en​erated wi᠎th GSA Con te᠎nt G​en erator Demover si​on .

برش لیزر آلومینیوم

حکاکی روی طلا با لیزر هدیه ای منحصر به فرد می باشد که اغلب برای مراسم ویژه بخصوص هدیه مراسم عروسی استفاده می شود. پیشرفت تکنولوژی امکان درج و حک تصاویر و نوشته را بر روی انواع سطوح فلزی بخصوص طلا و حتی برش طلا با لیزر را فراهم آورده است. می باشد که می توان بر روی سطح داخلی و خارجی این اقلام حکاکی نماید. دقت برش لیزری فلزات نسبت به سایر دستگاه ها بسیار بالا است و به راحتی می توان قطعات بسیار پیچیده را برش زد. استفاده از پارامتر های کنترل عددی در کامپیوتر های موجود در این دستگاه ها سبب افزایش سرعت برش، دقت بالا و تنظیم توان خروجی جهت صرف انرژی کمتر میباشند. CNC فرم کوتاه عبارت Computer Numerical Control است که تعریف عامیانه آن به معنی استفاده از یک رایانه به عنوان کنترلر عددیاست؛ دراین دستگاه ها یک سیستم کامپیوتری به جای واحد کنترل گر دستگاه قرار می گیرد و استفاده از مدار های سخت افزاری تعبیه شده در دستگاه به حداقل میزان ممکن می رسد.

دستگاه برش لیزر آلومینیوم

برش مداوم با انتقال پرتو لیزر یا قطعه کار تحت کنترل CNC صورت میگیرد. در صنعت و کارخانه ها، به دلیل حساسیت بالای قطعات، استفاده از دستگاه لیزر برش آهن به صورت گسترده تر کاربرد دارد. خدمات برش لیزر در صنعت، پوشاک، تبلیغات، ساختمان، دکوراسیون داخلی، صنایع دستی و رشته های هنری کاربردهای فراوانی دارد. ورق های آلومینیومی که برای برش مد نظر قرار میگیرند ابعلاد مختلفی دارند که بر اساس نیاز مشتری این ابعاد متغیر خواهد بود. دستگاههای لیزر برش غیرفلزات شرکت روتک دارای تیوب رسی مدل T4 (باکیفیتترین تیوب موجود در بازار) هستند که توانایی بیش از ۸۰۰۰ ساعت عمر مفید را دارند. در این مدل از لیزر ها ابزارهایی جهت برش پروفیل و لولههای آهنی به دستگاه اضافه شده است، این ابزار می تواند به صورت خودکار با بهرهگیری از مدارات الکترونیک و سامانهی پنوماتیک، لوله یا پروفیل را از دو سمت قفل نموده و مرکز کار را در مرکز ابزار قرار دهد. برش فولاد با لیزر یک گزینه مؤثر، با دوام و مناسب برای ساخت فلز است؛ همچنین این دستگاه ها برای به حداکثر رساندن دقت برش، به صورت اتوماتیک کار می کنند. عملکرد این نوع دستگاه های برش لیزر بر اساس مادۀ فعال گازی صورت می گیرد. ​Art​icle h​as been creat​ed by GS A ​Content Ge ne rator DEMO!

پرسود می افتند. یعنی خودشان کارفرما و کارآفرین می شوند.

ضخامت ای بالای 60 میلیمتر و کمتر از 600 میلیمتر را ورق های فوق سنگین می نامند. همچنین در برش لیزری، فلزات ضایعات کمتری نسبت به سایر روش های برش ایجاد می شود . امروزه برش لیزری فلزات، امکان ساخت طرح های متنوع و پیچیده را به مشتری می دهد و این مزایا، انقلابی گسترده در صنعت بوجود آورده است و به یکی از محبوب ترین ابزار ها جهت برش فلزات تبدیل شده است. در ادامه مطلب می خواهیم درباره اینکه خدمات برش لیزر چیست؟ انجام داد. در ادامه مطلب راجع به اینکه انواع خدمات برش لیزر چیست؟ به گزارش صدای ایران، با برش لیزر میتوان خدمات مختلفی را ارائه داد. به همین دلیل برخی از جوانان و افراد پرتلاش، به فکر راه اندازی یک صنعت برش لیزر آلومینیوم پامنار پرسود می افتند. یعنی خودشان کارفرما و کارآفرین می شوند. هنگام لیزر برش آلومینیوم، برگشت نور لیزر از برش لیزر آهن و استیل کمی بیشتر است؛ بنابراین در فرایند اجرا اخلال ایجاد می کند. مهندس خارکش، مدیرعامل این شرکت دانشبنیان گفت: درحال حاضر نیاز فراوانی به ماشینآلات تخصصی مخصوصاً در حوزه لیزر در کشور احساس میشود و قطعاً بومیسازی و ساخت این ماشینآلات میتواند ارزشافزوده بالایی برای کشور ایجاد کند.

Check Also

بهترین آنتی ویروس ویندوز کدام است؟

بهترین آنتی ویروس ویندوز کدام است؟ خرید آنتی ویروس , خرید آنتی ویروس, خرید لایسنس …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.