آشنایی با دستگاه برش لیزر استیل و ویژگی ها و مزایای آن (6)

آشنایی با دستگاه برش لیزر استیل و ویژگی ها و مزایای آن
برش لیزر استیل, دستگاه برش لیزر استیل

در صورت نیاز آمادگی آموزش رایگان به اپراتورهای دستگاه را داریم. برش صنعتی لیزری توسطط تقویت اشعه لیزر بر سطح فلز یا ذوب شدن فز و کنار زدن مواد مذاب توسط گاز صورت میگیرد . برش: دستگاه برش لیزری می تواند مواد مختلفی را برش دهد. و به خاطر قیمت مناسب آن در وسایل بازی و سرگرمی الکترونیکی استفاده می شود. بعضی از شرکت ها با دادن قیمت پایین سعی در جلب نظر مشتری دارند و سپس هزینه های جانبی را به آن اضافه نموده و در نهایت قیمت برش لیزر افزایش پیدا خواهد نمود . در برش های پشت سر هم دقت یکسانی را شاهد خواهیم بود. برش لیزری توانایی و دقت بیشتری نسبت به سایر روش های برش فلزات مانند برش پلاسما واترجت دارد. دستگاه برش لیزر آهن با داشتن تکنولوژی فایبر، نسبت به دستگاه های دیگر برش قابلیت برش آهن تا ضخامت های بالا را دارد ولی قیمت تمام شده این دستگاه های برش فایبر بیشتر خواهد بود.

دستگاه برش لیزر استیل

ناحیه مرزی که کروم آن تخلیه شده ( فقیر نسبت به کروم ) نسبت به سایر مناطق سالم سطح فلز که کروم آن مناطق تخلیه نشدهاند در برابر خوردگی مقاومت کمتری دارد. به همین دلیل کروم موجود در منطقه اطراف ناحیه مرزی تخلیه میشود. دستگاه برش لیزر استیل دست دوم موجود در مبین تک به صورت کامل اورهال شده می باشد. لیزر هلیوم ـ نئون نوع دیگری از انواع مواد معمول موجود برای ساخت لیزر است. لیزر قرمز یک نوع ساده و معمول از این اشعه است و تونلی میله ای شکل دارد که از ترکیب اکسید آلومینیوم و کروم جامد ساخته شده است. امکان تنظیم اشعه لیزر جهت برشکاری های گوناگون از امکانات لیزر برش فولاد است؛ برشکاری ورقه های فولاد با قطرهای متفاوت نیازمند استفاده از اشعه لیزر با قدرت های متفاوت است. می توان به کمک این دستگاه طرح های پیچیده و زیبایی را بر روی استیل اجرا کرد. زاویه کونیک و تنظیمات لنز: دقت در برش لیزر استیل با زاویه کونیک و قطر سوراخ در امتداد قیمت برش لیزری ورق استیل برش مرتبط است. و چون کنترل حرکات لیزر توسط کامپیوتر و کدهای سی ان سی اجام میپذیرد ، دقت آن بسیار بالا بوده و طبق برنامه ی ریخته شده انجام میپذیرد و به راحتی خواسته ی مشتریان را تامین میکند .

تفاوت استیل۳۰۴ و ۳۱۶ در چیست؟

با کمک دستگاه برش لیزر شما قادر هستید به کمک کامپیوتر انواع طرح های دلخواه را از طرح های ساده گرفته تا پیچیده به راحتی در کمترین زمان ممکن با دقت بالا برش دهید. راه های ارتباط با مبین تک چیست؟ تفاوت استیل۳۰۴ و ۳۱۶ در چیست؟ فلز استیل ضد آب به راحتی استریلیزه شده و در مقابل خوردگی و زنگ زدگی مقاوم است. نکته ای که باید در برش لیزر استیل به آن توجه کنید، این است که در صورت استفاده از گاز نیتروژن، لبه های سیاه برش استیل که حاصل از استفاده اکسیژن در برش است، از بین خواهد رفت. در برش لیزر فلزات بر روی قطعه ای که برش میخورد هیچگونه فشار فیزیکی اعمال نمی شود و در نتیجه شاهد له شدگی در لبه های قطعات نخواهیم بود. خدمات برش لیزر استیل ساخت واشرهای فلزی، برش لوله های فلزی با هر قطر و ضخامتی ، برش انواع فلزات نازک جهت هدایای تبلیغاتی ، حکاکی لیزری بروی ورق های نازک و ضخیم فلزی دیگر میباشد . برش استیل با دستگاه برش لیزر فلزات که به دستگاه برش لیزر استیل معروف است راحت تر و با ظرافت بیشتری انجام می شود.

به طور کلی استیل از خاصیت مکانیکی بسیار بالایی برخوردار است. قطعات مختلف فلزی و غیر فلزی را می توان با استفاده از دستگاه برش لیزر استیل برش داده و یا حکاکی های زیبایی را بر روی این قطعات انجام داد. فولاد ضد زنگ (استیل) به دلیل مقاومت در برابر خوردگی و رنگ پریدگی ، خواص مکانیکی بالا، سایه های رنگی متفاوت بسته به زاویه نور، به طور گسترده در صنعت مهندسی تزئینی استفاده می شود. دلیل آن هم این است که با ترکیب شدن کروم با اکسیژن هوا، اکسید کروم تولید می شود که لایه ای بر روی استیل ایجاد می کند. اما به دلیل گران قیمت بودن این مدل دستگاه بهتر است بیشتر برای غیر فلزات مورد استفاده قرار گیرد. برای برش استیل مورد نظر شما باید در ابتدا به کمک نرم افزارهایی مانند اتوکد قطعه مورد نظر خود را در کامپیوتر طراحی کنید و بعد از آن به وارد کردن اطلاعات قطعه طراحی شده خود که شامل ضخامت، طول و عرض آن است در دستگاه برش لیزر استیل بپردازید. چرا از مبین تک دستگاه برش لیزر استیل را خریداری کنیم؟ چطور می توانیم دستگاه برش لیزر استیل را خریداری کنیم؟ دستگاه برش لیزر استیل را می توانید به راحتی از مبین تک خریداری نمایید. ​Po st has ᠎be en generated by GSA​ Con te nt Gene​ra​tor  DEMO!

Check Also

بهترین آنتی ویروس ویندوز کدام است؟

بهترین آنتی ویروس ویندوز کدام است؟ خرید آنتی ویروس , خرید آنتی ویروس, خرید لایسنس …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.