آموزش دخول آلت مرد در واژن زن با عکس و روش های رابطه جنسی تصویری

آموزش صحیح دخول

رابطه جنسی یک نیاز مهم و اساسی در زندگی زناشویی است که اگر به درستی به آن توجه شود، نتایج مثبتی در روح و روان و زندگی شخصی فرد دارد. توجه درست به نیاز جنسی باعث ایجاد شور و انگیزه برای زندگی می شود. برای داشتن یک رابطه جنسی درست  و اصولی باید با روش های صحیح دخول، ویژگی های دخول صحیح، روش های همراه با دخول، روش صحیح دخول در دوران بارداری و آموزش صحیح دخول، آشنا باشید.

بهترین حالت دخول

رابطه جنسی  در زندگی زناشویی یک موضوع و مسئله مهم است که اگر به آن توجه کافی شود باعث آرامش روحی و روانی در زندگی می شود و باعث می شود زوجین در کنار هم احساس شادی و آرامش داشته باشند بر عکس اگر در زندگی زناشویی به این موضوع توجه نشود می تواند منجر به طلاق و شکست عاطفی شود. ما در این مطلب قصد داریم تا شما را با آموزش دخول صحیح و روش های گوناگون دخول آشنا کنیم پس با ما همراه باشید.

معمول ترین روش دخول صحیح

صحیح ترین و متداول ترین روش دخول بدین صورت است که زن در حالت خوابیده به پشت قرار می گیرد  و پاهای خود را تا جایی که احساس راحتی می کند، باز می کند و مرد در بین پاهای زن قرار می گیرد و عمل دخول را انجام می دهد. این روش یکی از صحیح ترین و راحت ترین روش دخول می باشد و آلت تناسلی مرد به طور کامل وارد مهبل زن می شود و راحت هم خارج می شود.

بهترین دخول

اگر مرد بخواهد تا کامل تر دخول را انجام دهد زن می تواند پاهای خود را خم کرده و بر روی شکم خود تا کند، در این صورت آلت جنسی زن به طور کامل در معرض دید مرد قرار گرفته و نیز سینه های زن برای تحریک بیشتر مرد در معرض دید مرد قرار می گیرد. در این روش مرد می تواند هرز چند گاهی به طور کامل با بدن زن در تماس باشد اما باید دقت داشته باشد که برای زن مشکلی ایجاد نمی شود.

۷ مورد مهم که رعایت آن باعث تحریک مردان خواهد شد

در این روش مرد می تواند در بالا  و رو به روی زن قرار بگیرد و پاهای زن را به صورت غیر قرینه  و نا متقارن بالا گرفته به سودی که یکی از پاهای زن بالاتر از دیگری باشد.

پیشنهاد ویژه سایت برای مطالعه مقاله:  روش استارت استاپ در رابطه زناشویی چیست؟

فعالیت هایی که باعث تحریک بیشتر در هنگام دخول می شود:

  • نوازش کردن
  • عشق بازی
  • بوسیدن زن

زن نیز با مشتاق نشان دادن خود و ایجاد صداهایی به تحریک شدن مرد کمک می کند.

آموزش دخول

روش دخول پهلو به پهلو ” آموزش صحیح دخول “

در این حالت مرد و زن، هر دو به پهلو خوابیده و عمل دخول انجام می شود. می توان حالت قبلی را به این حالت پیوند زد. یعنی به همان صورت که مرد روی زن قرار گرفته است، دو نفر به پهلو بخوابند. این روش به این دلیل که فشار کمتری متوجه زن می شود، در میان زنان پر طرفدار تر است. این روش از روش های مناسب دخول برای بارداری است.

روش دخول از پشت

در این روش زن به روی شکمش می خوابد و سپس پاها را روی شکم جمع می کند، باسن در این حالت کمی بالاتر قرار می گیرد و مرد از پشت دخول را انجام می دهد. در این روش شکم مرد با باسن زن در تماس است، این روش بیشتر برای رفع خستگی حین رابطه جنسی انجام می شود. به علت قرار گیری باسن زن بین مرد و زن، انجام دخول کامل ممکن نیست.

آموزش صحیح دخول

برای افزایش لذت جنسی مرد می تواند زن را با آغوش گرفتن، نوازش کردن و بوسیدن تحریک کند. در این روش بهتر است چند بالش در زیر شکم زن قرار بگیرد تا هیچ فشاری به شکم زن وارد نشود. این روش ، از روش های محبوب دخول برلی مردان محسوب می شود.

لذت جنسی – بهترین زمان برای رابطه جنسی کی است؟!

روش زن سوارکار ” آموزش صحیح دخول “

در این روش مرد به پشت خوابیده و زن بر روی آلت تناسلی مرد قرار می گیرد و عمل دخول انجام می شود. در این روش زن و مرد هر دو به نقاط بدن یکدیگر دسترسی دارند. این روش برای شب زفاف، بارداری و زنان های چاق مناسب نیست.

روش دخول ضربدری

این حالت، نوعی از حالت پشت به پهلو است با این تفاوت که وقتی مرد در حالت نشسته در بین پاهای زن که به پهلو خوابیده است قرار می گیرد، زن و مرد هر دو پاهای خود را دراز می کنند و هر دو در هم  فرو می روند و می توانند عمل دخول را انجام دهند.

پیشنهاد ویژه سایت برای مطالعه مقاله:  علل و راههای درمان زود انزالی زنان

روش صحیح دخول در بارداری

دوران بارداری بعلت شرایط ویژه زن، دخول هم با شرایط ویژه ای انجام می شود، در این شرایط معمولا از همان روش رو به رو یا متداول ترین روش دخول استفاده می شود. در این روش هم باید توجه داشت که برای جلوگیری از وارد شدن فشار زیاد به بدن مادر و بچه، زن نباید پاهای خود را زیاد باز کند. بهترین کار این است که زن پاهای خود را باز کرده و بر روی ران های مرد قرار دهد و مرد به صورت نشسته عمل دخول را انجام دهد.

 

آموزش دخول آلت مرد در واژن زن با عکس و روش های رابطه جنسی تصویری روشهای دخول تصویری و جدیدترین مدل های نزدیکی تصویری و آموزش روش های مختلف دخول با عکس و متد جدید روش مقاربتی تصویری را در سایت فراناز می بینید. دخول عبارت است از ورود آلت…

آموزش دخول آلت مرد در واژن زن با عکس و روش های رابطه جنسی تصویری

روشهای دخول تصویری و جدیدترین مدل های نزدیکی تصویری و آموزش روش های مختلف دخول با عکس و متد جدید روش مقاربتی تصویری را در سایت فراناز می بینید.

دخول عبارت است از ورود آلت تناسلی مرد در واژن زن به منظور برقراری رابطه جنسی. روش های مختلفی برای دخول به منظور برقراری رابطه جنسی زوجین وجود دارد. در این مطلب روشهای دخول (روش های نزدیکی تصویری – انواع پوزیشن زناشویی) توضیح داده می شود که زوجین به منظور داشتن رابطه جنسی بهتر روش نزدیکی تصویری مورد نظر خود را انتخاب کنند.

طبیعی است که بعضی از روش های دخول (روش های نزدیکی تصویری) ممکن است برای برخی از خانم ها دردآور و باشد و بعضی از روش های دخول لذت بیشتری داشته باشد.

آشنایی زوجین با روش های دخول تصویری می تواند از دخول دردناک جلوگیری کند.

روش های دخول با عکس – روش های آمیزش جنسی به همراه تصویر (انواع پوزیشن زناشویی با عکس)آموزش دخول آلت مرد در واژن زن با عکس و روش های رابطه جنسی تصویری

یکی از متداول ترین روش های نزدیکی تصویری (پوزیشن) یا آمیزش جنسی است که مرد در بالا قرار دارد و زن در زیر (به پشت خوابیده) – در این روش دخول به صوت کامل انجام میگیرد و تحریک پذیری کلیتوریس بالا است. این روش نزدیکی تصویری در هنگام بارداری به (فراناز) دلیل فشاری که بر شکم مادر وارد می شود مناسب نیست.

پیشنهاد ویژه سایت برای مطالعه مقاله:  افزایش سایز آلت تناسلی و اندامهای بدن با روغن خراطین اصل

آموزش روش های نزدیکی تصویری

این پوزیشن (روش آمیزش و نزدیکی تصویری) نیز مانند قبل است . اما زن پاهای خود را به بالا می برد به جای اینکه به بغل باز کند و مرد نیز فشار کمتری به شکم زن وارد می کند. در این حالت نیز دخول کامل صورت می گیرد.آموزش دخول آلت مرد در واژن زن با عکس و روش های رابطه جنسی تصویری

در این روش نزدیکی تصویری نیز دخول کامل انجام می گیرد. به این صورت که زن بر لبه تخت دراز میکشد و مرد در کنار تخت قرار دارد.آموزش دخول آلت مرد در واژن زن با عکس و روش های رابطه جنسی تصویری

آموزش دخول آلت مرد در واژن زن با عکس و روش های رابطه جنسی تصویری

دخول از پشت – تصویر دخول از پشت بر لبه تخت

در این روش نزدیکی تصویری مرد بر روی لبه تخت می نشیند و زن را از پشت در آغش میکشد.آموزش دخول آلت مرد در واژن زن با عکس و روش های رابطه جنسی تصویری

در این روش نزدیکی تصویری حرکت با زن است و می تواند با کنترل حرکات خود را ارضا کند. در این روش نزدیکی تصویری احتمال ارضا شدن هم زن و هم مرد بالاست.آموزش دخول آلت مرد در واژن زن با عکس و روش های رابطه جنسی تصویری

آموزش دخول آلت مرد در واژن زن با عکس و روش های رابطه جنسی تصویری

روش های انجام دخول با عکس

در این روش نزدیکی تصویری و دخول مرد بر پشت دراز کشیده و زن در بالا قرار میگیرد و پشت آن به مرد است. این روش نزدیکی تصویری برای دوران بارداری مناسب است.آموزش دخول آلت مرد در واژن زن با عکس و روش های رابطه جنسی تصویری

یکی از بهترین روش های نزدیکی تصویری و دخول است. با تنظیم حرکات دراین روش معاشقه زن و مرد می توانند باهم به ارگاسم برسند.آموزش دخول آلت مرد در واژن زن با عکس و روش های رابطه جنسی تصویری

آموزش دخول آلت مرد در واژن زن با عکس و روش های رابطه جنسی تصویریاین روش نزدیکی تصویری محبوب آقایان است. در این روش رابطه جنسی زن زانو زده و به جلو خم می شود. در این روش دخول به طور کامل انجام می شود.آموزش دخول آلت مرد در واژن زن با عکس و روش های رابطه جنسی تصویری

در این روش نزدیکی تصویری ( روش آمیزش) زن بر روی شکم می خوابد و برای بالا آمدن باسن بالش بر زیر شکم قرار می دهد و مرد از پشت دخول را انجام می دهد.آموزش دخول آلت مرد در واژن زن با عکس و روش های رابطه جنسی تصویری

آموزش دخول با عکس و روش های رابطه جنسی تصویری

 

 

 

 

 

خرید کاندوم

Check Also

انواع پوزیشن سکس |۹ پوزیشن طلایی که حتما باید امتحان کنید

شاید با خودتان بگویید پوزیشن های مختلف مربوط به فیلم های غیراخلاقیست و رابطه جنسی …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.