استقبال سازمان پسماند تهران از ارائه شیوه‌های نوین نخبگان در زمینه مدیریت پسماند

شهردار تهران و جمعی از نخبگان دانشجویی پس از مراسمی که به مناسبت بزرگداشت روز دانشجو و قدردانی از رتبه های برتر کنکور سراسری در برج میلاد برگزار شد، از غرفه سازمان مدیریت پسماند بازدید کردند.

به گزارش ایسنا، این سازمان در حاشیه این آیین بزرگداشت تلاش کرد با استقرار غرفه بدون پسماند، نخبگان و پذیرفته‌شدگان برتر کنکور ۱۴۰۰ در دانشگاه‌های مطرح تهران، را با آخرین دستاوردها، فعالیت‌ها و طرح‌های زیست محیطی آشنا کند.
محمد مهدی عزیزی، مدیرعامل سازمان مدیریت پسماند در حاشیه این نمایشگاه با بیان اینکه از نظرات نوآورانه و پیشنهادهای خلاقانه نخبگان برای بهبود روش‌ها و شیوه‌های نوین در زمینه مدیریت بهینه پسماند استقبال می‌کنیم، گفت: ما در سازمان نیازمند نظرات و دیدگاه‌های نخبگان، اندیشمندان و دانشجویان نمونه هستیم.
وی تاکید کرد: انتظار ما این است که جامعه نخبگانی با ارائه طرح‌های نوآورانه خود این سازمان را در اجرای بهتر برنامه‌ها و طرح‌ها یاری کند.
عزیزی تاکید کرد: به همین منظور در غرفه بدون پسماند سازمان مدیریت پسماند، نیازهای سازمان در حوزه‌های فناوری و تکنولوژی‌های نوین در قالب یک فایل در اختیار دانشجویان و بازدیدکنندگان قرار گرفت.
بر اساس گزارش روابط عمومی و امور بین‌الملل سازمان مدیریت پسماند، این سازمان ضمن بهره‌مندی از این فرصت و ارائه توضیحات کارشناسی، زمینه‌ای فراهم می آورد تا از نقطه نظرات نوآورانه نخبگان حاضر در این نشست برای بهبود روش‌ها و مدیریت بهینه پسماند در شهر تهران برخوردار شود.

انتهای پیام


خبر بین المللی

Check Also

در چه استان هایی شرایط زندگی برای سالمندان بهتر است؟

بررسی ابعاد مختلف شاخص «دیدبان سالمندی» در ایران نشان می‌دهد که کمترین تعداد این شاخص‌ها …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.