اسکین کر(پاکسازی تخصصی پوست) سارا موحدی متخصص پوست و مو (2)

اسکین کر(پاکسازی تخصصی پوست) – سارا موحدی – متخصص پوست و مو
پوسته کر

عملکرد پوسته کر به این گونه است که وقتی مایع مبرد وارد آن می شود، کر داخل پوسته مواد ناخالصی و رطوبت را به خود جذب می کند. وقتی میتوان با خدمات هوم کر(مراقبت و درمان در منزل)و همچنین خدمات اسکین کر مازندران (مراقبت از پوست)در مراکز و کلینیک های زیبایی تحت نظر پزشکان متخصص و پرسنل و مشاوران مجرب در مدت زمان کوتاه و هزینه های مقرون به صرفه به نتیجه دلخواه رسید. همچنین در نوع ساده آن مناسب برای پوسته کر کستل جذب رطوبت است. همچنین فیلتر درایر ها در دو نوع تقسیم بندی می شوند. پوسته کر از نظر انواع به تک کر، دو کر، سه کر و چهار کر تقسیم بندی می شود که با توجه به ابعاد و اندازه سیستم، نوع آن را مشخص می نمایند. ظرفیت و ابعاد و اندازه سیستم برودتی هر چه بزرگ تر می شود، به تعداد کر ها هم اضافه می شود، یعنی سیستم برودتی که پوسته چهار کر را بر آن می بندند، از نظر ظرفیت، بزرگ تر از سیستم برودتی ست که پوسته سه کر را بر آن می بندند.

Th is content was created ​by GSA Cont ent Gene​ra᠎tor ᠎DE MO.

در صورتی که در سیستم برودتی از مبرد و روغن نا مرغوب استفاده شود، سیستم برودتی اسیدی می شود. در سیستم های بزرگ، که نیاز است از پوسته و هسته بزرگتری استفاده شود، پوسته بزرگ را به طور ثابت در سیستم می بندند و هسته آن متغییر است. کر درایر همراه پوسته کر، جذب کننده رطوبت و گرد و خاک بوده و می تواند ناخالصی های سیستم را در لوله پیش از ورود به کمپرسور جذب کند. کر درایر ها در انواع و اقسام گوناگونی با جذب کننده های متفاوتی تولید و توزیع می شوند. در این روش با استفاده از انواع اسکراب و آبرسانی به لایه برداری پوست میپردازند. پاکسازی تخصصی پوست به منظور لایه برداری و تخلیه ی جوش ها و دانه های سرسیاه یا سرسفید بدون التهاب است که به آن تخلیه کومودون ها نیز گفته می شود. بسیاری از آرایشگاه ها آبرسانی را با استفاده از بخور گیاهی و یا ژل های مخصوص انجام میدهند که به پاک شدن پوست از جوشهای سرسیاه و بسته شدن منافذ پوست میانجامد.

و تفاوت آن با فیلتر درایر می پردازیم.

پس از مدتی کار سیستم و پاکسازی کامل آن از اسید، کر درایر ضد اسید را با کر درایر ساده تعویض می نمایند. نوع ساده به طور معمول در سیستم برودتی قرار می گیرند. کر درایر ساده و کر درایر ضد اسید. در نوع ضد اسید آن دارای اکسید آلومنیوم فعال برای جذب اسید است. برای اطلاعات بیشتر در مورد میکرودرم میتونید ب بخش مقاله ها قسمت میکرودرم مراجعه کرده و توصیحات کامل تری در مورد میکرودرم دریافت کنید. در ادامه به توضیح کامل کر درایر و پوسته کر و تفاوت آن با فیلتر درایر می پردازیم. اما میتوان آن را به تعویق انداخت. کر درایر در سیستم برودتی وظایفی مثل حفاظت سیستم از رطوبت و ذرات نامطلوب را دارد. به عبارتی دیگر، این قطعات در کنار هم باعث تمیزی و خشکی سیستم برودتی می شود و معمولا بعد از کندانسور و قبل از لوله مویین و شیر انبساط، در خط مایع نصب می شود. پوسته کر در یک چرخه سرمایشی در خط مایع و بعد از شیر خروجی رسیور، و قبل از لوله مویین یا شیر انبساط نصب می شود. یک فشیال معمول حدود ۴۵ دقیقه تا یک ساعت زمان می برد و شامل مجموعه ای است که با پاک کردن پوست آغاز می شود و بعد از آن ماساژ ، حوله گرم ، بیرون آوردن سیاه سرها و کرم زدن انجام می شود.

کر درایرها به طور کلی در 2 نوع تولید می شوند.

در این روش دارو در قسمتهای مختلف پوست تزریق میشود. بارها پیش آمده است در آینه به پوست خود دقت کردهایم و دیدن چین و چروکهای ریز ما را مضطرب و نگران کرده است. به کلیه خدمات پاکسازی و مراقبت از پوست که منجر ب این میشه با گذر زمان پوست ب حالت طبیعی و نرمال خود برگردد گفته میشود. خیلی بین خانمها جا افتاده و خیلی از خانم ها ب جای استفاده ار کرم پودر های گرون خرجیح میدن که پاکسازی تخصصی پوست را انجام دهند. متخصص زیبایی در طول درمان جوان سازی پوست صورت میزان راحتی بیمار را از وی جویا میشود. ✔کمک به تامین رطوبت و ابرسانی پوست پوست. کر درایرها به طور کلی در 2 نوع تولید می شوند. علاوه بر این، در خروجی فیلتر، کلاهک پلاستیکی وجود دارد که لبه آن به صفحه داخلی چسبیده و مانع از ورود کثیفی ها به لوله خروجی در حین کار می شود.

Check Also

بهترین آنتی ویروس ویندوز کدام است؟

بهترین آنتی ویروس ویندوز کدام است؟ خرید آنتی ویروس , خرید آنتی ویروس, خرید لایسنس …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.