المنت تسمه ای تخت و سرنازل یا حلقه ای ( المنت میکایی )

المنت تسمه ای تخت و سرنازل یا حلقه ای ( المنت میکایی )
هیتر کمربندی, قیمت هیتر کمربندی, خرید هیتر کمربندی, هیتر کمربندی کمپرسور

دارای روکشی از استیل و در صورت واترپروف به صورت برنجی است به دلیل تبادل های گرمایی متصل به هر دستگاه،باعث گرم شدن نازل کاری دستگاه می شود. ساختار هیترهای کمربندی به شکل کویلهای مارپیچی بوده که بوسیله عایقهای سرامیکی درهم قفل شده، به صورت یکنواخت به هم متصل شدهاند. المنت تسمه ای که بعضا به آن المنت کمربندی هم گفته می شود، یکی از پرکاربردترین المنت های موجود در بازار است، چرا که قیمت مناسب، طول عمر و کارایی بسیار بالایی دارد. همانطور که گفته شد المنت تسمه ای یکی از پرکاربرد ترین المنت ها در بازار است، چرا که بسیار کوچک و کم مصرف بوده و ضخامت آن معمولا بین 2 تا 5 میلیمتر است. استهلاک کم و طول عمر بالا و هزینه نگهداری و تعمیرات بسیار پایین، از ویژگیهای این نوع کمپرسور میباشد بطوری که همانطور که گفته شد، همچنان مدلهایی از دوران جنگ سرد (حدود 30 سال) در کشور در حال کار هستند. کمپرسور پیستونی منیروپ دانفوس دارای ضریب عملکرد مناسب و صدا و لرزش کم نسبت به کمپرسورهای سیلندر پیستونی سمی هرمتیک یا نیمه بسته هستند و از آنها در ساخت مینی چیلرها و سردخانه استفاده میشود. قیمت مناسب، ضریب عملکرد بالا، مصرف برق کم و صدا و لرزش پایین، از مزایای کمپرسور اسکرال دانفوس میباشد.

قیمت هیتر کمربندی

توجه داشته باشید که در دستگاه های تزریق پلاستیک المنت از روکش میکایی استفاده می شود . مخصوص سیلندرهای تزریق در صنایع پلاستیک و صنایع ذوب و تزریق آلومینیوم بوده و و در صنعت پلاستیک و ذغال سازی نیز استفاده میشود. شرکت دانفوس به عنوان بزرگترین تولید کننده تجهیزات و قطعات سیستمهای برودتی در دنیا شناخته میشود. این نوع کمپرسور به عنوان قدیمیترین نوع کمپرسور برودتی شناخته میشود و تراکم مبرد در آن بدین صورت است که مبرد بعد از تبادل حرارتی در داخل اواپراتور تبخیر شده و از طریق خط لوله مکش و سوپاپ مکش روی ولو پلیت وارد سیلندر کمپرسور میشود. در ظرفیتهای بالای برودتی میتوان دو یا چند کمپرسور اسکرال را در یک مدار سرمایشی باهم موازی کرد. که به صورت استوانه،قابلیت نصب بر روی سیلندرها لوله ها و مخازن را دارد. همین امر موجب نصب آسان آن بر روی انواع دستگاه ها میشود. المنت میکایی از یک سیم با مقاومت بالا بین دو صفحه میکا ساخته شده و توسط یک ورق آلومینیومی با مقاومت در برابر حرارت بالا و خوردگی محافظت میشود. بصورت قابدار سیم دار و ترمینالی ساخته می شود. Po​st w᠎as creat᠎ed with GSA C​ontent Generator ᠎DEMO!

خرید هیتر کمربندی

خروجی هیترهای کمربندی به شکل سیمدار، ترمینالی و قابدار ساخته میشوند. هیترهای کمپرسورهای اسکرال و همچنین سیلندر پیستونی منیروپ دانفوس همگی از نوع کمربندی هستند. در جدول زیر به مدلهای مختلف کمپرسورهای سیلندر پیستونی منیروپ دانفوس به همراه قدرت و ظرفیت آنها و همچنین توان هیتر مناسب و مبرد سازگار جهت شارژ در این مدل کمپرسورها اشاره شده است. هر دو نوع این کمپرسورها از نوع هرمتیک یا بسته هستند و قابلیت تعمیر ندارند. در جدول زیر با قسمتهای مختلف کمپرسور اسکرال دانفوس به همراه نقش و وظیفه هر یک از آنها آشنا میشوید. فروش انواع المنت تسمه ای و ترموکوپل در خیابان لاله زار تهران با بهترین قیمت که از انواع آنها میتوان به المنت های سرنازل فابریک واترپروف از قطر 2.5 سانتی متر ال 8 سانتی متر به بالا مخصوص دستگاه های تزریق پلاستیک اشاره کرد. در هنگام خرید کمپرسور اسکرال دانفوس به موارد متعددی میبایست توجه شود که به مهمترین آنها در جدول زیر اشاره شده است. در هنگام خرید کمپرسور سیلندر پیستونی (منیروپ) دانفوس باید به مواردی که در جدول زیر آمده است، توجه داشت. وظیفه هیتر در کمپرسورهای برودتی، افزایش دمای روغن موجود در کارتر کمپرسور بوده تا از این طریق باعث تبخیر مبرد مایع مخلوط در روغن شود و از بروز فشارهای هیدرولیکی در داخل کمپرسور در هنگام استارت و فرآیند تراکم ممانعت به عمل آید.

کمپرسور قلب تپنده یک سیکل تبرید تراکمی بوده و وظیفه آن تراکم مبرد، ایجاد اختلاف فشار در مدار سرمایشی و در نتیجه حرکت مبرد در داخل سیکل تبرید میباشد. حلقه ای این المنت به دلیل کاربرد آن در دور المان و دستگاه های تزریق بیشتر مورد استفاده است و در داخل بیشتر قالبها به دلیل تولید حرارت دو رویه از نوع تخت تسمه ای استفاده میشود همچنین المنت تسمه ای یا کمربندی در اندازههای کوچک و بزرگ به شکلهای ساده و فیش دار و سیم دار ساخته میشود . عمده محصولات شرکت کوپلند، کمپرسورهای سیلندر پیستونی نیمه بسته (سمی هرمتیک – Semi hermetic) در سه نوع استاندارد، دیسکاس و دو مرحلهای و همچنین کمپرسورهای اسکرال بسته (هرمتیک – Hermetic) میباشد. در سال 1897 محصول جدید شرکت امرسون روانه بازار شد. در سال 1989 مرکز فناوری موتور امرسون برای حمایت از مهندسی و نوآوری در طراحی موتور پیشرفته تأسیس شد. در سال 1919 و در پایان جنگ جهانی اول، فروش سالانه امرسون به 3 میلیون دلار نزدیک شد. در سال 2000 فروش شرکت امرسون با رشد 16 برابری به مبلغ 15 میلیارد دلار رسید. شرکت دانفوس در زمینه طراحی و تولید انواع کمپرسور اسکرال و سیلندر پیستونی فعالیت دارد. کمپرسور دانفوس، یکی از محصولاتی است که این شرکت در زمینه تجهیزات سرمایشی و تهویه مطبوع تولید میکند.

هیتر کمربندی کمپرسور

اگر شما این مقاله را تحسین می کنید، مایلید اطلاعات بیشتری در مورد خرید هیتر کمربندی بدست آورید به سایت ما مراجعه کنید.

Check Also

بهترین آنتی ویروس ویندوز کدام است؟

بهترین آنتی ویروس ویندوز کدام است؟ خرید آنتی ویروس , خرید آنتی ویروس, خرید لایسنس …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.