امروزه حتی طرح های صلوات (2)

امروزه حتی طرح های صلوات
تابلو فرش چهره

معمولا از رنگ بندی های خاصی که برای تصویر ها مناسب اند در تابلو فرش های ماشینی استفاده می شوند . تصویر ارسالی باید با کیفیت و حجم مناسب باشد. شرکت های تولید کننده فرش ماشینی در کنار بافت فرش های ماشینی ؛ بافت عکس شخصی را نیز انجام می دهند و تابلو فرش های چهره بافتی را در کیفیت های مختلف تولید می کنند. این تابلو فرش برگرفته شده از نقشه گل های طبیعی در قالب گلدان و یا بصورت گل های تک در تابلو فرش پیاده سازی می سود. این نوع تابلو فرش برگرفته شده از نقاشی های اصیل فرانسوی می باشد. این تابلو فرش برگرفته از نقاشی اصیل مینیاتوری ایران و نقاشی استاد فرشچیان می باشد. چاپ عکس عزیزان و قرار دادن این عکس ها درون قاب بسیار با ارزش بوده و به آن توجه ویژه ای می شود. به چند دسته از انواع طرح ها می رسیم که در زیل کاملا به آن ها اشاره می کنیم . چرا که جنس ابریشم طبیعی و مو یکی می باشد و هر دو کراتین می باشد.

با قیمت مناسب در کجا انجام میگیرد؟

تابلو فرش یکی از نمادهای اصیل ایرانی در دنیا شناخته شده و بافت عکسهای شخصی و خانوادگی و مناسبتها در تابلو فرش هنری زیباست و به عنوان هدیه ای گرانبها و ماندگار، جالب و ارزشمند می باشد . مهم ترین تابلو فرش های طرح مینیاتوری طرح های بوسه و ضامن آهو می باشند. عواملی چون کیفیت عکس ارسالی ، ویرایش مناسب عکس ، روش چاپ ، کیفیت و نوع دستگاه ، جنس نخ و تراکم فرش در کیفیت چاپ موثر می باشد . به همین دلیل سفارش تابلو فرش های دستباف کمتر از تابلو فرش های ماشینی می باشد و سفارش تابلو فرش های چهره سفارشی ماشینی امروزه بیشتر صورت می گیرد زیرا خریداران توان پرداخت هزینه های گزاف تابلو فرش چهره دستباف را نداشته و به دنبال تابلو فرش هایی با کیفیت و قیمت مناسب می باشند . سفارش تابلو فرش چهره با قیمت مناسب در کجا انجام میگیرد؟ و بعد نقشه مورد نظر توسط دستگاه رنگ پاش یا دستگاه سابلیمیشن روی فرش سفید قرار میگیرد.

تابلو فرش در واقع یک فرش کوچکی می باشد که داخل چارچوبی بنام قاب قرار میگیرد و به عنوان تابلو به دیوار آویخته می شود.. همچنان نیز تابلو فرش چهره دستباف تبریز حرف اول را می زند. بدلیل ارزش بالای تابلو فرش دستباف به طبع قیمت تابلو فرش دستباف نیز گران می باشد. بدین شکل که عکس شخصی خود را روی نقشه تابلو فرش پیاده می کنید. بهتر است که از طرح های تابلو فرش چهره به عنوان تابلو فرش هدیه استفاده کنید . ابتدا لازم است بدانید که تابلو فرش چهره به فرش هایی گفته می شود که در بردارنده سفارشات شما می باشد ؛ شما عزیران می توانید تصاویر دلخواه خود را در سایز های مختلف در قالب یک تابلو فرش پیاده سازی کنید . کاغذ هر چقد کیفیت بالاتری داشته باشد از اسراف رنگ جلوگیری می کند در نتیجه هزینه بهای تمام شده کالا نیز کاهش چشمگیری پیدا می کند. ولی امروزه دیگر تبدیل عکس به این محصول هزینه و زمان چندانی نیاز ندارد . ​This w᠎as generat​ed by G᠎SA Con᠎te​nt  Gen​er ator D​emoversion !

تابلو فرش چهره

بسیاری از مراکز تولیدی برای آن که وقت زیادی را در این راه صرف نکنند برای تهیه به همان مرحله اول اکتفا کرده و مرحله دوم را در دستور کار خود قرار نمی دهند. در این روش تنها مشکلی که وجود دارد ناتوانی در به کار بردن بیش از ۱۰ رنگ برای تهیه فرش می باشد. یعنی روی دستگاه ۱۲ متری فرش ماشینی ، یک فرش ۹ متری و تابلو فرش کنار هم بافت زده می شود. بطوری که در کنار فرش 9 متری برای اینکه عرض دستگاه بافنده فرش ماشینی را کامل کند ، تابلو فرش ماشینی بافت زده می شود. اما در تابلو فرش چاپی از رنگ های بیشتری در نقشه تابلو فرش استفاده می شود و تصویر وضوح بیشتری دارد. اما از نظر ماندگاری به طبع تابلوفرش چاپی با اینکه قابلیت شست و شو دارد اما ماندگاری کمتری نسبت به تابلو فرش ماشینی دارد. برخی گمان میکنند تابلو فرش عکس چهره به خاطر سفارشی بودنش، از سایر تابلو فرش ها، مثل تابلو فرش منظره و آیه و … از نظر ظاهری هم چاپ عکس روی فرش تفاوت زیادی با تابلو فرش بافته شده دارند و روح فرش درونشون نمایان نیست. Th᠎is  data w as creat​ed  by GSA  Con tent Generator Demoversi᠎on !

Check Also

بهترین آنتی ویروس ویندوز کدام است؟

بهترین آنتی ویروس ویندوز کدام است؟ خرید آنتی ویروس , خرید آنتی ویروس, خرید لایسنس …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.