امکان ساخت درایر تبریدی با ظرفیت بالاتر فراهم میباشد

امکان ساخت درایر تبریدی با ظرفیت بالاتر فراهم میباشد
فیلتر ساکشن کشتل, درایر, فیلتر ساکشن

خشك كردن هوای فشرده به وسیله عبور دادن هوای فشرده از درایر امكانپذیر است. جایی که سیال مبرد پس از عبور از کندانسور به حالت مایع در آمده و آمادۀ ورود به کمپرسور است. از مزایای این نوع درایرها می توان به عمر طولانی، عدم تولید صدای مزاحم، عدم استفاده ازهر گونه انرژی، قابلیت استفاده در طیف وسیعی از دما، عدم نیاز به تعمیر و نگهداری، نصب و راه اندازی ساده و قابلیت نصب در جهات مختلف اشاره نمود. برای مثال اگر دما، آب و فعالیت کاتالیزری به حداقل برسد. در مقابل اگر تصمیم به ارتقاء میزان تولید هوای فشرده یا کاهش فشار داشته باشید ، حتماً باید ایر درایر جدید متناسب با فشار کاری و دبی خروجی جدید سفارش دهید ! هوای فشرده تولید شده توسط کمپرسور مقدار قابل توجهی ذرات آب ، روغن و سایر ناخالصی های دیگر را به همراه دارد در صورت ورود بخار آب به خطوط هوای فشرده ، بخار متراکم شده و موجب خوردگی ، اکسیداسیون و تخریب تجهیزات خط تولید می گردد ، اما برای جلوگیری از این مشکل در صنعت هوای فشرده ، درایرها ( dryer ) درانواع مختلف ، برای خشک کردن هوای فشرده تولید شده اند.  This po᠎st has been  done  with GSA Con᠎tent  Gene rator ᠎DEMO !

فیلتر ساکشن کشتل

درایر تبریدی , خشک کن هوا , درایر یخچالیشرکت مهندسی نوآورهوا بعنوان فرونده بزرگ درایر های تبریدی هوای فشرده در ایران میباشد. این فیلتر سرساکشن وظیفه ی نگهداری اجسامی که به سهولت قادر به عبور از لوله ساکشن نمی باشند را عهده دار بوده و بافت و براده های استخوان تولید شده در حین عمل جراحی را در خود نگه داشته و تنها مایعات از فیلتر عبور کرده و به سمت مخزن ساکشن هدایت شده و تمام ذرات جامد در فیلتر باقی می ماند. کمپرسور پیستونی چینی – ایرانی – ایتالیایی کمپرسور اسکرو آلمانی – ایتالیایی رطوبت گیر هوای فشرده ( درایر تبریدی و تله آبگیر ) ارسال سریع به تمام نقاط کشور جهت اطلاع از مشخصات فنی و قیمت کمپرسور باد تماس بگیرید . متخصصان ما در مجموعه هواپایا تامین همواره آماده خدمت رسانی به شما مشتریان گرامی و پاسخگویی به سوالات شما در زمینه فروش و تعمیرات کمپرسور هستند؛ از این رو میتوانید با مراجعه به بخش تماس با ما نسبت به اطلاع از خدمات تعمیرات کمپرسور هوا در انواع مختلف آگاهی حاصل کنید. همان طور که اطلاع دارید رطوبت در دمای منفی ۳ درجه سانتیگراد به نقطه شبنم رسیده و از حالت بخار به مایع تغییر ماهیت میدهد . ​Th is art ic​le has been ᠎done ᠎with t he help of GSA Con tent Generat​or ​DE MO.

در این درایرها ، هوای فشرده با عبور از بین مواد جاذب رطوبت موجود در این مخازن ، رطوبت خود را تا حد زیادی از دست میدهد. این گاز فریون که بر اثر تبادل دما با هوای فشرده گرم شده است، در مسیر برگشت به کمپرسور درایر از شیر گاز گرم (Hot Gas Valve) عبور می فیلتر ساکشن کستل کند. و در صورت عدم استفاده از پیش فیلتر کافی، پروسه جذب رطوبت توسط مواد انجام نمی شود. فیلتر درایر وسیله ای است که مواد خارجی مانند خاک، روان ساز لحیم کاری، رطوبت و اسید تولید شده توسط رطوبت را از مبرد می گیرد. گاز مبرد استفاده شده در درایر های تبریدیR134-a میباشد. نکته نهایی در تعیین سایز و میزان تولید اولیه هوای فشرده است . جدا سازی بخارات آب از هوای فشرده به این شکل است که پس از فشرده سازی هوا و حذف ذرات درشت آب از آن، هوا وارد خشک کن هوا شده و سپس از طریق روش کم کردن دما و یا استفاده از مواد جاذب رطوبت آن حذف می گردد. پس از جذب آب توسط این مواد ، درایر بااستفاده از هوای فشرده تولید شده در سیستم ، به درون بستر مواد جاذب اشباع شده می دمد و رطوبت را دفع می کند.

درایر یا خشک کن تبریدی و جذبی دستگاه ها دارای 20 ماه گارانتی و 10 سال خدمات پس از فروش می باشد. ساخت درایر تبریدیساخت انواع درایرهای تبریدی (رطوبت گیر) و جذبی جهت خلوص هوای خروجی کمپرسور از آب و روغن تا 99% جهت خرید درایرهای تبریدی با ما تماس بگیرید. انواع درایر تبریدی شامل دو نوع مختلف میشوند که هر دو با توجه به عملکردشان دارای مزیتهای خاص خود هستند. درایر تبریدی , درایر جذبی , خشک کن هوا , درایر هوا , فروش درایر , درایر کمپرسور هوا , درایریخچالیشرکت زاگرس کمپرسور ایرانیان تولید کننده درایر جذبی ، درایر تبریدی مخصوص هوا و انواع گازها ، ارائه دهنده خدمات انواع درایر: درایر یا خشک کن به منظور خشک سازی و رطوبت زدایی از هوا و گاز فشرده استفاده میشوند. مواد جاذب رطوبت داخل درایر جذبی شامل ، آلومینا اکتیو (اکتیو آلومینا)و یا انواع مولکولارسیو میباشد. تعمیر تخصصی خشک کن هوا ، درایر هوا (Air dryer) تبریدی و جذبیتعمیرات تخصصی خشک کن هوا , ایر درایر , درایر هوا (Air dryer) مدل تبریدی و جذبی در این شرکت با 6 ماه گارانتی کامل و مکتوب شرکتی تقدیم صنعت گران عزیز می گردد . Con​tent has  been gener ated by GSA Content Gen​erator  DE᠎MO !

Check Also

بهترین آنتی ویروس ویندوز کدام است؟

بهترین آنتی ویروس ویندوز کدام است؟ خرید آنتی ویروس , خرید آنتی ویروس, خرید لایسنس …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.