اولین مدرسه ساعت سواری در سئول در سئول افتتاح شد


ایسنا/ مرکز آموزشگاه های رایگان فنی و حرفه ای در استان مرکزی ساعت سواری برای اولین بار در استان مرکزی افتتاح شد.

به گزارش ایسنا، معاون استاندار و سرپرست فرمانداری ساوه روز پنجشنبه 26 خرداد در این مراسم گفت: با در نظر گرفتن کمبود سرانه های ورزشی و با توجه به اینکه یکی از ضروریات زندگی اجتماعی سرانه ورزش است وجود، هرکس. روی بهبود زیرساخت ها سرمایه گذاری کنید و ما از سرانه بازی حمایت خواهیم کرد زیرا هیجان و احساسات اجتماعی را افزایش می دهد.

مهدی الیاسی با اشاره به افتتاح آموزشگاه فنی و حرفه ای آزاد رازین ایمن در اداره ساعت سواری گفت: فعالیت این مجموعه موجب تقویت سرانه های ورزشی شهرستان شده و علاقه مندان به آموزش های متفاوت و ایجاد اشتغال پایدار منجر شده است. می تواند انجام دهد مهارت و حرفه ای در زمینه پرورش اسب و اسب سواری.

به گزارش ایسنا، سرپرست اداره کل آموزش فنی و حرفه ای استان مارکز با اشاره به اینکه آموزشکده آزاد فنی و حرفه ای در رشته اسب سواری ابتدا در سوئد در استان مرکزی فعالیت خود را آغاز می کند، گفت: چت عمومی سالن چت و با صدور مجوز سازمان آموزش فنی و حرفه ای، فعالیت آموزشگاه های آزاد ظرف سه روز و پس از موافقت آموزشگاه های آزاد آغاز می شود.

حمیدرضا رستمی افزود: آموزش های مهارتی طبق ضوابط مندرج در سازمان آموزش فنی و حرفه ای در این آموزشگاه انجام می شود و پس از طی دوره های آموزشی آزمون دوگانه و در صورت قبولی در آزمون های عملی گرفته می شود. یک مهارت در پایان. گواهینامه ارائه می شود. «و آنها می توانند از گواهینامه مهارت استفاده کنند.

وی با اشاره به الزامات و زیرساخت های آموزشکده فنی و حرفه ای Save از شرایط استانداردی برخوردار است، گفت: این آموزش توسط مرکز فنی و حرفه ای ایمن مدیریت می شود و آموزشگاه آزاد دوره را اداره می کند و زیر نظر موسسه نظارت می شود. در عملکرد کلی دوره ها نقش دارد.

وی گفت: دوره های آموزشی بر اساس نیاز شهرستان در پرتال سازمان تعریف شده و پس از تایید مجوز صادر می شود. با توجه به فرصت های گردشگری و محوطه سازی شهر، نگرش سازمان به مهارت ها و انضباط منطبق با شرایط اقلیمی سهوگ و فرصت های شغلی است که اسب سواری یکی از ملزومات این شهر است.

مارکز رئیس اداره کل آموزش فنی و حرفه ای استان افزود: در حال حاضر 21 مرکز آموزش فنی و حرفه ای دولتی وجود دارد که در آنها آموزش رایگان ارائه می شود و حدود 300 آموزشگاه فعال در بخش خصوصی مجوز فعالیت دریافت کرده اند. پرداخت شهریه این دوره ها بر اساس ساختار تشریح شده در سازمان الزامی است.

وی گفت: وی به عنوان معاون سازمان آموزش فنی و حرفه ای، تعاون، وزارت کار و رفاه اجتماعی بیش از 40 سال است که مسئولیت آموزش های مهارتی را بر عهده دارد. آموزش رسمی منجر به مدرکی مانند آموزش ضمن خدمت می شود و سازمان مسئولیت آموزش غیررسمی یا مهارتی را در کشور بر عهده دارد که در حال حاضر 600 مرکز دولتی با 600 مهارت آموزشی زیر نظر سازمان وجود دارد.

وی گفت: علاوه بر 600 مرکز آموزش دولتی در سراسر کشور و 13 هزار آموزشگاه رایگان، آموزش های مهارتی مجاز و زیر نظر سازمان را با نرخ مناسب در سراسر کشور ارائه می کنند.

رستمی افزود: نیاز امروز کشور به برگزاری آموزش های مهارتی در حوزه های گردشگری و ورزشی علاوه بر مهارت آموزی در بخش صنعت و کشاورزی، آموزشگاه ریزان است که به عنوان اولین آموزشگاه آموزشگاه آزاد در مرکز استان آغاز به کار کرد. را در این محیط مفرح و جذاب، فعالیت های وی از امتیاز گواهی برای ایجاد فرصت های شغلی بهره می برد.

مدیر آموزشگاه آزاد فنی و حرفه ای ایمن روزن با اشاره به فعالیت های این مجموعه در پنج سال اخیر باشگاه اسب سواری گفت: دپارتمان اسب دوانی این مجموعه باعث جذب جوانان و جوانان به این رشته ورزشی شده است. مکانی مفرح و دوست داشتنی برای تفریح ​​و سرگرمی ورزشی، تبدیل به یک ورزش اسب سواری هیجان انگیز شده است.

ابوالقسام کاظمی با اشاره به اینکه این آموزشگاه در حال حاضر دارای 35 راس اسب است، افزود: این مجموعه با موافقت سازمان آموزش فنی و حرفه ای استان مارکز برای اولین بار اقدام به تاسیس آموزشگاه فنی و حرفه ای مخفی اسب سواری در سطح شهر کرد. استان بتوانید به اهداف توسعه ای دست یابید «با اسب سواری خود را در عرصه آموزش قرار دهید.

وی گفت: با افتتاح این مدرسه در شهرستان مهارت های مختلفی در حوزه گردشگری و اشتغال کسب می شود.

یادآور می شود، این آیین با حضور اسب سواران در شهرستان سوئد و برخی شهرهای تهران، همدان و اطراف آن برگزار شد و سوارکاران به نمایش اسب سواری پرداختند.

انتهای پیام/


soresec

Check Also

ترمیم بافت با سلول های حاصل از ادرار انسان!

یک مطالعه جدید توسط محققان آمریکایی نشان می دهد که سلول های بنیادی مشتق شده …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.