برش لیزر آلومینیوم لیزر پلاس

برش لیزر آلومینیوم :: لیزر پلاس
برش لیزر آلومینیوم, دستگاه برش لیزر آلومینیوم

استفاده از برش لیزری در ساخت بخشهای مختلف از جمله بدنه هواپیما بسیار پرکاربرد و دارای پشتوانه علمی است. لیزر در برش فلزات دارای دقت و کیفیت بالایی است. در همین راستا مجموعۀ برش لیزر نیک نیز همواره در صدد ارائه بهترین خدمات در حوزۀ برش انواع فلزات با دستگاه های پیشرفته با تکنولوژی روز دنیا روبرو می باشند. با توجه به اینکه با استفاده از برش لیزر آلومینیوم میزان ضایعات فلزات به صفر می رسد و از طرفی سرعت تحویل سفارشات نیز بالاتر می رود قیمت برش لیزر آلومینیوم در مقایسه با دیگر روش های برش فلزات مقرون به صرفه و اقتصادی می باشد. مجموعۀ برش لیزر نیک نیز با علم به این موضوع مهم، اقدام به تأمین دستگاه های برش لیزر نموده است و بدین وسیله اقدام به ارائه انواع خدمات برش لیزر آلومینیوم، برش لیزر استیل، برش لیزر برنج و دیگر فلزات رایج در بازار می نماید. برش لیزری در مواردی کاربرد دارد که کاربر بخواهد فلزات با ضخامت کم (معمولاً کمتر از 8 میلی متر) را برش بزند و نیز زمانی که تلورانس مورد نظر پایین است یا به عبارتی دقت برش بالا باشد.

دستگاه برش لیزر آلومینیوم

Conte nt has be​en c reated with the help of GSA Content G en erator  DEMO !

برش لیزر آلومینیوم

برش لیزر به عنوان یکی روش ها مدرن در بازه 10 تا 25 میلی متر مورد استفاده قرار می گیرد. تیوب دستگاه لیزر را میتوان یکی از اصلیترین قطعات در انواع دستگاه های لیزر دانست، چراکه تیوب دستگاه لیزر وظیفه ایجاد پرتوی لیزر مورد نیاز دستگاه را بر عهده دارد. یکی از مزایای برش لیزر فولاد، سرعت و دقت بسیار بالای آن است؛ در بسیاری از صنایع نیاز است تا از ورقه های فولادی با ابعاد دقیق و مناسب استفاده کنند و به همین منظور انجام برشکاری با لیزر می تواند این نیاز را برآورده سازد. نحوۀ عملکرد دستگاه برش لیزر آلومینیوم با ایجاد گرما و حرارت بالا بر روی فلزات صورت می گیرد و بدین وسیله تلاش می شود، طرح های متنوعی را بتوانند بر روی ورقه های فلزی پیاده سازی کنند. برش لیزر آلومینیوم به عنوان یک تکنولوژی پیشرفته در اختیار صنعت گران قرار گرفته می شود تا بدین وسیله با بهره گیری از چنین دستگاه هایی بتوانند در مدت زمان اندک تعداد زیادی از ورق های آلومینیومی را در ابعاد و طرح های یکسان با دقت بالا برش دهند.

با پیشرفت تکنولوژی و نیاز روز افزون به افزایش کیفیت و دقت اجزای ساخته شده, استفاده از دستگاه های به روز و پیشرفته امری اجتناب ناپذیر می باشد. با بهره گیری از تکنولوژی دستگاه های برش لیزر گازی می توان با دقت بالا فرآیند برش لیزر آلومینیوم را انجام دهند. در واقع به کمک چنین دستگاه هایی توانسته سطح دقت برش و حجم تولید تجهیزات فلزی را به میزان قابل توجهی افزایش دهند. به طور کلی دو روش جهت برش فلزات وجود دارد که می توان به روش سنتی یا همان روش های مکانیکی اشاره نمود که با اره های فلزبُر اقدام به برش ورقه های فلزی نمایند ولی در حال حاضر با اختراع دستگاه های برش لیزر فلزات توانسته اند به میزان قابل توجهی از خطاهای برش را کاهش دهند. برش لیزر از جمله دستگاه های پرکاربردی است که توانسته تحولی بزرگ در صنایع مختلف بوجود آورد. برش لیزری که توسط دستگاه های لیزر CNC صورت می گیرد به دو بخش برش لیزری فلزات و برش لیزری غیر فلزات تقسیم می شود. برای بالا بردن اطلاعات خود در زمینه صنعت برش لیزری در مطالعه این مطلب با ما همراه شوید. امروزه با توجه به هزینه های پایین، سرعت، کیفیت و دقت بالای برش لیزر فلزات از جمله ورق های استیل ضخیم، از دستگاه برش لیزر استیل با توان بالا استفاده می کنند؛ در بسیاری از موارد این دستگاه ها جایگزین مناسبی برای دستگاه CNC، واترجت و پلاسما است.

را از ما بخواهید.

فلزات با دقت بسيار بالایی بریده می شوند که این دقت برحسب ضخامت قطعه متفاوت می باشد. برش لیزر مس با دستگاه لیزر، نسبت به روش های قدیمی دقت کار را به حد قابل توجهی افزایش داده است. برش لیزر از بزرگترین و محبوبترین واحدهای صنعتی و تولیدی در زمینه اجرای خدمات برش لیزر، حکاکی و مارکینگ در بالاترین سطح اجراست، که کیفیت خدمات آن بر مشتریان این محصولات پوشیده نیست. قیمت خدمات برش ورق آلومینیوم با لیزر در تهران، برش لیزری آلومینیوم با بهترین کیفیت با پارسیان لیزر، قیمت برش لیزر آلومینیوم را از ما بخواهید. این مجموعه مفتخر است که در حوزه برش کاری لیزری قطعات و ورقهای قلزی همهگونه سفارشات را در سطوح مختلف تامین نماید. شرکت برش لیزر نیک از باسابقه ترین مجموعه های صنعتی است که با استفاده از نیروی مجرب و حرفه ای انواع خدمات برش لیزر استیل، برش لیزر آهن و برش لیزر آلومینیوم را با پیشرفته ترین دستگاه های روز دنیا با مناسب ترین قیمت انجام می دهد. با استفاده از نرم افزارهای مخصوص طرح های مورد نظر مشتریان ثبت شده و توسط دستگاه های برش لیزر مطابق با نقشه و برنامۀ از پیش تنظیم شده به صورت خودکار اجرا می گردد.

اگر از نوشتن این مطلب لذت بردید و مطمئنا می توانید اطلاعات بیشتری در مورد قیمت برش لیزری آلومینیوم لطفا از صفحه ما بخواهید.

Check Also

بهترین آنتی ویروس ویندوز کدام است؟

بهترین آنتی ویروس ویندوز کدام است؟ خرید آنتی ویروس , خرید آنتی ویروس, خرید لایسنس …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.