برش لیزر فلزات مجموعه شیت لیزر

برش لیزر فلزات – مجموعه شیت لیزر
برش لیزر فلزات, برش لیزر فلزات صنعتی, دستگاه برش لیزر فلزات

فلزات با دقت بسيار بالایی بریده می شوند که این دقت برحسب ضخامت قطعه متفاوت می باشد. زمانی که اشعه قوی لیزر که توسط یک خروجی قدرتمند روی یک جسم می تابد، قسمتی از جسم که اشعه روی آن تابیده یا می سوزد و یا ذوب می شود و توسط فشار گاز این حوضچه بسیار ریز مذاب از روی جسم که عموما فلز است پاک می شود و سرانجام با حرکت نازل هدایت کننده لیزر به همراه فشار گاز، یک سطح بریده شده با کیفیت عالی ایجاد می شود. این نیز زمانی است که لیزر مواد مورد نظر را از بین نمی برد. این دستگاه در صنعت تبلیغات بسیار مورد استفاده است به عنوان مثال بیلبوردها استیکرها و برش شبرنگها به وسیله این دستگاه انجام میشود. این دستگاه لیزر برای برش ورقه های فلزی با ضخامت های مختلف مورد استفاده قرار می گیرد. همچنین دستگاه کوچک رومیزی با میز کار کوچک 25 در 35 نیز در بازار موجود است که توانایی محدودی دارد و برای حکاکی بر روی قطعات و یا برش مقوا ، طلق ، نمد در قطر کم کاربرد دارد.  This a᠎rtic​le was created ​with GSA  C᠎ontent  G ener​at or D​emov ersion !

بیشتر برای چوب و سطح های غیر فلزی استفاده میشود.

از جمله موارد مصرف این دستگاه میتوان صنایع فلزی، صنایع تبلیغات، صنایع چوب، صنایع چرم و پارچه و نمد الکترونیک و پزشکی را نام برد. اما از لیزرهای توان پایین Co2 (لیزرهای 30 تا 150 وات) عمدتا در دستگاه های لیزری حکاکی و برش که برای کار روی غیرفلزات هستند استفاده می شود. برش لیزری بر روی انواع متریال با هدف تولید است که عمدتاً برای برش و حکاکی مواد مسطح انجام میشود. ظرافت حک لیزری این دستگاهها به گونه ای است که می توانند با دقتی بین 0.1 تا 0.05 میلی متر عمل حکاکی را انجام دهند. برش های اره ای با الگوگیری از طبیعت توسط انسان ساخته شد پس از کشف نیروی برق و اختراع موتور به اره اضافه شد که به صورن صفحه ای چرخشی با سرعت تند برای قطع درختان و سنگها کاربرد دارد. شما کاربران عزیز می توانید فایل نقشه قطعه خود را از طریق صفحه ارسال فایل نقشه برای ما ارسال کنید. بیشتر برای چوب و سطح های غیر فلزی استفاده میشود. در این نوع از تکه کوچکی بلبرینگی و متههای دوار عمل برش را انجام می دهد که بیشتر برای برش پلکس و چوب استفاده میشود. •از لیزرهای توان بالای Co2 برای برش فلزات استفاده می شوند.

دستگاه برش لیزر فلزات

هدف از نگارش این محتوا آشنایی شما با دستگاه برش لیزر فلزات است. جهت اعتماد شما خریداران نیز تمامی دستگاه های حکاکی و برش لیزری مبین تک دارای 6 ماه گارانتی و عودت بی قید و شرط می باشند. نرم افزار این دستگاه قابلیت اجرای حکاکی بصورت شماره سریال، بارکد، نام های متغیر، چهره و غیره را پشتیبانی نموده و خروجی از کلیه نرم افزارهای گرافیکی از قبیل Photoshop و Corel و غیره را می پذیرد. اما بعد از کشف نیروی لیزر دستگاهها پیشرفت چشمگیری کردند به صورتی که اکنون برای برش هر سطح نوعی دستگاه مخصوص استفاده میشود. با توجه به اینکه شما برش چه ماده ای را در نظر دارید، دستگاه می تواند از متدهای آب کردن، تصعید و یا سوزاندن استفاده کند.پس از آنکه برش های لازم برای ایجاد طرح انجام شد، به کمک فشار گاز، سطوح برش خورده تمیز می شوند.بنابراین در نهایت برش هایی بسیار با کیفیت و با دقت به شما تحویل داده می شود. دستگاه کارتر پلاتر هم دارای تیغه ای فلزی با آلیاژ قوی است که همانند تیغ عمل میکند و توسط بازو یا هد دستگاه و نرم افزار به صورت اتوماتیک هدایت میشود. اما بهتر است بدانید که امروزه به کمک دستگاه های برش غیر فلزی، قابلیت ایجاد برش هایی بسیار تمیز و دقیق روی این مواد ایجاد شده است.

برش لیزر فلزات

 This c ontent w as w​ritten ᠎with t he  help of G SA  Content  Gener at​or D emov​ersi​on.

برش لیزر فلزات صنعتی

قابلیت پشتیبانی از نرم افزارهای , Corel Draw, Auto Cad, دیگر نرم افزار های گرافیکی را داشته و در نتیجه قادر است به طور مستقیم از طرح ها خروجی بگیرد و همچنین حکاکی تصاویر با قابلیتی بالا را در اختیار شما قرار دهد و نیازی به قفل سخت افزاری ندارد. این دستگاه قابلیت هرگونه حکاکی با ظرافت بالا بر روی کلیه فلزات و همچنین تغییر ابعاد کارگیر فقط با تعویض لنز را دارا بوده و علاوه بر این در حکاکی بر روی بسیاری از قطعات غیر فلزی از قبیل ، سوکت ها، کیبوردها و بعضی از پلکسی گلاس ها و غیره نیز قابل استفاده می باشند. از نوع اره کوچک آن برای برش پلکسی استفاده میشود. به منظور خرید دستگاه های برش فلزات در مدل های مختلف نیز این امکان برای شما میسر گشته است. ما در این مطلب با دستگاه برش غیر فلزات و همچنین انواع کاربردهای آن در سایت خیام لیزر آشنا شدیم. در این دستگاه ها، برق با عبور از لوله ی گاز تولید نور می کند.

Check Also

بهترین آنتی ویروس ویندوز کدام است؟

بهترین آنتی ویروس ویندوز کدام است؟ خرید آنتی ویروس , خرید آنتی ویروس, خرید لایسنس …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.