برش لیزر CNC دستگاه برش لیزر فلزات CNC

برش لیزر CNC – دستگاه برش لیزر فلزات CNC
برش لیزر فلزات, برش لیزر فلزات صنعتی, دستگاه برش لیزر فلزات

این دستگاه با استفاده از اشعه لیزر مخصوص میتواند به راحتی اجسام و فلزات مختلف مورد نظر شما را برش دهد، به صورت کلی می توان به توضیح این نکته پرداخت که دستگاه برش لیزر فلزات قادر است بدون ایجاد هرگونه خط و خشی انواع مختلفی از فلزات را به سادگی برش دهد، از جمله مواردی که باعث معروف شدن این نوع دستگاه شده است کیفیت و دقت بالایی می باشد که به همراه دارد. در روش سنتی سعی می شود از موارد مختلفی همچون فرزکاری، تراشکاری، سنگ زنی و سنباده زنی استفاده شود، اما در روش مدرن این کار دارای تفاوت هایی است و از مواردی همچون برش هواگاز، برش پلاسما، برش لیزر، برش واترجت و غیره استفاده خواهد شد، اما با توجه به این موضوع که دستگاه برش لیزر فلزات از یک دقت و کیفیت بسیار بالایی برخوردار می باشد و کار کردن با آن نیز بسیار ساده تر و بدون دردسر است و در برخی مواقع نیز بدون اپراتور قادر به کار کردن می باشد به همین دلیل سعی می شود که در صنایع مختلف استفاده از این نوع دستگاه را در اولویت خود لیزر برش فلزات کوچک قرار دهند. کلیه محصولات با برند” گراور” به کشورهای همسایه نیز صادر می گردند.

دستگاه برش لیزر فلزات

Th᠎is  da ta has been c​re​at ed by GSA C᠎onte​nt Generator  Dem᠎ov᠎ersion᠎.

برش لیزر فلزات

شرکت ما دستگاه ها را از جهت استحکام شاسی و برند قطعات ضمانت میکند. بهتر است بدانید که گاز نیتروژن بهتر از سایر گازها می تواند کیفیت برش ما را تضمین کند. سپس مواد مذاب ایجاد شده روی خطوط با گاز مخصوص نیتروژن یا اکسیژن کاملاً تمیز می شوند. برش لیزری مخصوص فلزات جهت صنایعی نظیر خودروسازی ، پتروشیمی ، کشاورزی ، ساختمانی ، پلاک سازی ، قطعه سازی ، زیورآلات و بدلیجات ، لوازم تزئینی ، تبلیغات و … با توجه به تمامی مواردی که برای شما بیان کردیم و همچنین دقت و نظم و کیفیت بسیار بالای دستگاه برش لیزر فلزات سعی می کنند که برای نمونه سازی و برش قطعات بزرگ تنها از این دستگاه استفاده کنند. البته مزیت های خاص این دستگاه تنها به برش فلزات ختم نخواهد شد بلکه بسیاری از افرادی که در این صنایع مشغول به کار هستند به خوبی این نکته را می دانند در زمان گذشته برش بسیاری از فلزات با سختی های بسیار زیادی رو به رو بود و در پایان کار نیز انتظاری که از آن داشتند ایجاد نمی شد، اما با روی کار آمدن دستگاه برش لیزر فلزات، یک برش کاملاً با کیفیت و با دقت سبب محبوب شدن این نوع دستگاه در بسیاری از صنایع های مختلف شد. ᠎This con te᠎nt h as been  done with the help of GSA Con te​nt  G​en erator D​emov ersion.

هنگامی که شما طرح را به دستگاه مورد نظر ارسال می کنید دستگاه نیز با استفاده از اشعه لیزر به صورت کاملاً باریک و حرفه ای روی متریال مورد نظر برش یا حکاکی که لازم است و قبلاً روی کامپیوتر و نرم افزار اجرا شده انجام خواهد داد. لازم به ذکر است این موضوع را نیز بیان کنیم که این دستگاه دارای دقت بالایی است، اما این دقت بر اساس ضخامت فلزات مورد نظر است یعنی به کار بردن هر نوع فلز دارای یک دقت متفاوت برای برش می باشد. این برتری روی سرعت کار است و یا روی کیفیت کار نیز تاثیر می گذارد؟ این دستگاه قادر است فلزات مختلفی همچون آهن، آلومینیوم و فولاد را به راحتی و با دقت بالا برش دهد. برش لیزر فلزات به عنوان یک نوع فناوری در نظر گرفته شده و از اشعه لیزر بهره مند است و در رابطه با عملکرد آن می توان این چنین بیان کرد که این دستگاه با متمرکز شدن اشعه لیزر روی یک نقطه مشخص شده با وارد کردن نیروی بسیار زیادی قادر است سخت ترین اجسام مورد نظر شما که همان فلزات مختلف می باشد را به سادگی برش دهد.

برش لیزر فلزات صنعتی

استفاده از این تکنولوژی پیشرفته باعث می گردد تا میزان خطای کار کمتر شود و همین طور شما را قادر می سازد تا بتوانید طرح های پیچیده تری را بر روی قطعه خود ایجاد کنید. مجموعه صنعتی دیبا لیزر با ادغام جدیدترین تکنولوژی روز ، دستگاه های مدرن و به روز و کارشناسان خبره و متخصص در صنعت sheet metal مخصوصا لیزر ، خدمات برش فلزات در هر ابعادی را برای مشتریان محترم فراهم می آورد . دستگاه برش لیزر فایبر مدل Heavy Duty دستگاهی دیگر از شرکت سی ان سی سازان برای برش فلزات با تکیه بر تکنولوژی لیزر است.در ادامه به بررسی و توضیح دستگاه های لیزر ، بخصوص دستگاه برش لیزر فایبر Heavy Duty خواهیم پرداخت. و یک سطح صاف و صیقلی بر روی قطعه اصلی ایجاد می شود. سنگ زنی: در این روش از سایش بوسیله سنگ جهت برداشتن ماده از سطح فلز استفاده میشود و به طور کلی برای تولید سطحهایی با کیفیت بالا کاربرد دارد و میزان ضخامتی که از روی قطعه برداشته میشود، کم است. پرتوی لیزر به سطح کار منتقل می شود، گرمای کافی برای ذوب شدن مواد ایجاد می کند و گاز هم فشار محوری با فشار بالا مستقیماً فلز ذوب شده را از بین می برد تا به هدف برش فلز برسد.

Check Also

بهترین آنتی ویروس ویندوز کدام است؟

بهترین آنتی ویروس ویندوز کدام است؟ خرید آنتی ویروس , خرید آنتی ویروس, خرید لایسنس …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.