بسته بندی و حمل پیانو در اسباب کشی

بسته بندی و حمل پیانو در اسباب کشی
حمل پیانو

با توجه به توضیحات گفته شده و پیچیده بودن نحوه حمل پیانو انتخاب یک شرکت باربری مناسب برای انجام حمل این وسیله، عاقلانهترین راه است. باید دقت داشته باشید که جابه جایی پیانو باید خیلی آرام و با حوصله انجام شود. در صورتی که خودرو تحمل وزن و ابعاد پیانو را نداشته باشد و شما سعی کنید که آن را به زور در خودرو جای دهید منجر به آسیب دیدگی جدی پیانو خواهد شد. در قدم های کوچک برنامه ریزی شده، پیانو را تا مقصد حرکت دهید. 3- جعبه را درون جعبه بارگیری قرار دهید و تمام فضای خالی آن را کاغذ های بسته بندی مچاله شده پر کنید تا در هنگام حرکت تکان نخورد. 1- آلات موسیقی خود را درون جعبه بسته بندی کنید و اطراف آن را با کاغذ های بسته بندی مچاله شده پر کنید تا کیپ شود. قبل از شروع حرکت پیانو، ابتدا باید بدانید که ساختار مکانیکی پیچیده و بدنه عجیب و غریب آن، جابجایی را بسیار دشوار می کند. 4- در هنگام بارگیری به داخل کانتینر از آن محافظت کنید و مراقب باشید که جعبه های سنگین دیگری در بالای آن قرار ندهید. ابزار. دوستانی که انتخاب می کنید باید سالم و بدون مشکل کمر یا آسیب های دیگر باشند.

برای جابجایی پیانوهایی که چرخ تحت شالوده هایشان ندارند می توان بعداز بسته بندی , از وسایلی مثل چرخ های بزرگ ( یا این که Hand Truck در حمل و نقل ) استفاده نمود . این گونه ها بزرگ متوسط و بزرگ اتاق نشیمن هستند. باربری خوش قدم: متخصص در حمل اثاثیه منزل و جهاز عروس حمل اثاثیه سنگین از قبیل: گاوصندوق پیانو بوفه های بزرگ شیشه ی ساید بای ساید کاناپه و… اگر یک پیانوی بزرگ را میخواهید جابه جا کنید، تخته کشویی برای اینکار به شما کمک فوق العادهای میکند. اگر آلات موسیقی شما دارای سیم است مطمئن شوید که قبل از بسته بندی سیم های آن را شل کنید. اندازه گیری های دقیق پیانوی شما هنگامی که پاهای پیانو را از هم جدا کردید و آن را روی دالی متحرک قرار دادید، یک متر را بردارید و بفهمید که آیاهنگام جابجایی پیانو در اسباب کشی، ایمنی باید اولویت اول شما باشد زیرا علیرغم ظاهر محکم، پیانوها آلات موسیقی بسیار ظریف و شکننده ای هستند. در صورتیکه قصد حمل پیانو تهران را دارید و درمورد انتخاب مجموعه باربری مناسب مردد هستید، می توانید با کارشناسان و مشاوران ما در خونه بار تماس بگیرید و از مشاوره رایگان بهره مند شوید.

᠎Po st has be en cre​ated  wi th GS​A Co nt en t Ge nerator DE MO᠎.

ارزش حمل و نقل برای حمل تخصصی پیانو , تحت تاثیر عوامل زیر است و با اعتنا بهاین موقعیت محاسبه میشود . ظریف بار تهران یک باربری مطمئن جهت حمل پیانوشما با بسه بندی مخصوص است. بایستی پیانو را با گردون به خودرو حمل بار منتقل نمائید . در مورد آلات موسیقی دیگر، ما به شما پیشنهاد می کنیم که ابتدا آنها را در داخل جعبه ای محکم قرار دهید و سپس آن را درون جعبه ی بارگیری بگذارید . اگر شما سوالات بیشتری در مورد حمل گیتار، حمل پیانو یا آلات موسیقی دیگر دارید کافی است که برای ما پیام بگذارید . منظور ازروش صحیح حمل پیانو تنها جابجایی آن از یک محل به محل دیگر نیست. برای بسته بندی صحیح ابتدا باید کل بدنه پیانو را با استرچ رپ یا همان سلفون مخصوص بسته بندی، بپوشانید. حتی اگر احساس می کنید که نمی توانید از عهده خدمات آنها برآیید، این نقل قول ممکن است ملاحظات مهمی را مورد توجه شما قرار دهد.

خیلیها فکر میکنند در اثاث کشی با استفاده از چند کارگر غیر متخصص که صرفا دارای قدرت بدنی بالایی هستند میتوان یک پیانو را به راحتی جابه جا کرد، اما این تمام موضوع نیست و جالب است بدانید مهمترین موضوع در حمل یک پیانو وزن زیاد آن نیست بلکه نحوه بلند کردن و انتقال آن میباشد و این موضوع با توجه به تنوع ظاهری این دستگاه نیاز به تجربه و تخصص ویژه ای دارد و این همان دلیلی است که باعث میشود برای جابهجایی یک پیانو از افراد غیر متخصص استفاده نکنید. هیچ زمان روی پیانو اسباب و اثاث بسته بندی شده دیگر را قرار ندهید . حمل دیگر وسایل سنگین و لوازم منزل خود را به ظریف بار وانت بسپارید. اگر نمیخواهید از تیمهای حرفه ای باربری تهران جهت حمل و بسته بندی پیانو استفاده کنید، در ابتدا باید افراد مورد اعتماد خود برای کمک را گرد هم جمع آورید. این مجموعه با سابقه ای بیست و پنج ساله و برخورداری از کادری متخصص و مجرب و همچنین با استفاده از تجهیزات کامل حمل و نقل آمادگی خود را جهت ارایه خدمات در این زمینه با مسئولیت کامل و تضمین شده در همه شهرستان های ایران اعلام میدارد .

Check Also

بهترین آنتی ویروس ویندوز کدام است؟

بهترین آنتی ویروس ویندوز کدام است؟ خرید آنتی ویروس , خرید آنتی ویروس, خرید لایسنس …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.