بهترین بازی های اندروید؛ ۲6 بازی رایگان به همراه لینک دانلود آنها چطور

دانلود بازی , دانلود بازی, دانلود بازی کامپیوتر, دانلود بازی ها, دانلود بازی کم حجم برای کامپیوتر, دانلود بازی برای کامپیوتر, دانلود بازی کامپیوتری

داستان بازی Untold RPG پیرامون انتقام، تصمیمات دشوار و سرنوشت گرهخرده دو شخصیت میگذرد.هریک از انتخابهای شما در طول مسیر میتواند اتفاق جدید را در سرزمین مردگان با نام Tim Khiris بهدنبال بیاورد.

دانلود بازی کامپیوتری

Battletech یک بازی استراتژیک است که شما در آن باید کنترل هدایتگرهای انسانی به نام MechWarrior را به دست بگیرید که رباتهای جنگی را هدایت میکنند.

وقتی که مردم درباره دلایل بهتر بودن PC نسبت به سایر کنسولها صحبت میکنند، Skyrim یکی از اصلیترین دلایلی است که به آن اشاره میکنند.

دانلود بازی ها

با وجود اینکه میتوان گفت تمامی عناصر بازی بسیار عالی و کامل هستند، اما چیزی که در این بین بیشتر خودنمایی میکند داستان و شخصیتپردازیهای بازی است؛ که در تناسب بسیار خوبی قرار دارند و بازیکن را به شدت مجذوب خود میکنند.

دانلود بازی کامپیوتر

همچنین به ندرت میتوان بازیای به سرگرمکنندگی آن یافت. سبک بازی دیتا دار Star Wars: Knights of the Old Republic نقش آفرینی است و در آن شخصیتها، موجودات و سلاحها و همچنین سرزمینها مختلفی قرار گرفته است و همچنین میتوانید با استفاده از قدرتهای مختلف خود دشمنان را نابود کنید.

Article has be en g᠎en᠎erated  with GSA Conte​nt G ener​at or Demov ersion᠎!

دانلود بازی برای کامپیوتر

نوا دون یک فضا نورد ماهر است که در فضا درون سفینه فضایی خود یک پیام مشکوک و مرموز به دستش می رسد .

دانلود بازی کم حجم برای کامپیوتر

میتوانید برنامهها و بازیهای مختلف را از گوگل پلی دانلود کرده یا با کشیدن فایل APK به درون محیط این برنامه شبیه ساز اندروید برای کامپیوتر، به راحتی آنها را اجرا کنید.

این بازیها ترکیبی از محیطهای فانتزی، شخصیتهای قدرتمند و سناریوهایی جذاب هستند که بر اساس شخصیتهای اسطورهای اروپایی و درون مایه تخیلی ایجاد شدهاند.

با وجود این مبارزات موجود در این بازی بر اساس استانداردهای قدیمی MMO طراحی شدهاند. این بازی با وجود این که یکی از قدیمی ترین بازی های موجود در لیست ماست، اما میتوان گفت که با وجود گذشت چندین سال از انتشار آن هنوز هم یکی از بهترین بازی های کامپیوتر در چند سال گذشته است؛ که با موضوعی ترسناک و سیاسی عرضه شده است.

این بازی گذشته از مواردی که به طور مستقیم به گیم پلی مرتبط نیستند و تنها با ایجاد حس پیشرفت در طول مراحل، بازیکنان را برای ادامه بازی تشویق میکند.

Undertale علاوه بر این که بهترین بازی در طول دهه گذشته است، در عین حال یکی از غافلگیرکنندهترین آنها نیز است.

محتوای ساده و تناسب میان اجزا از جمله مواردی هستند که این بازی را به یکی از بهترین بازی های شوتر در کل سال و یکی از بهترین بازی های کامپیوتر در جهان تبدیل کردهاند.

شما در هر فصل در محیط کاملا متفاوتی قرار میگیرید؛ که باید در آن، مسیر خود را در میان زبالههای پرتوزا به سمت یک محیط ایمن پیدا کنید.

اما باید مراقب باشید؛ زیرا که فردی متظاهر در میان شماست که سعی دارد دیگران را به قتل برساند. در پایان باید گفت برای قضاوت نهایی در مورد این عنوان هنوز زود است و باید تا زمان انتشار بازی صبر کرد و دید آیا انتظارات از بازی برآورده خواهد شد یا خیر…

Minecraft با استفاده از حالتهای مختلفی که در اختیار بازیکنان قرار میدهد، دست بازیکن را در انجام بازی بازتر میکند؛ تا هر روز قسمتهای جدیدتری را کشف و در آن پیشرفت کند.

هر شخصیت در بازی، ملیت، تخصص، گجت و سلاحهای خاص خود را دارد. به این دلیل که این بازی ترکیبی از تکنیکهای قدیمی و جدید است که با استفاده از نقشههای ازپیشطراحیشده و بیعیبونقص خود یک بازی نامحدود چندنفره را ارائه میدهد.

یکی دیگر از ویژگیهایی که در این بازی به خوبی از آن بهره گرفته است نمایش بسیار خوبی از فصلهای مختلف سال است.

دانلود بازی کامپیوتری نسخه Elamigos: یکی از بهترین ریپک های بازی کامپیوتری است که اکثر زبان های زنده دنیا را پشتیبانی میکند.

Blizzard همانند نسخه دوم نه تنها از طریق بستههای پولی بلکه از طریق ارائه تعداد زیادی محتوای رایگان به طور کامل از این نسخه نیز پشتیبانی کرده است.

چراکه نه تنها پس از یکبار بازی کردن از آن خسته نمیشوید، بلکه میتوانید بارها آن را از مسیرها و درجه سختیهای متفاوت تجربه کنید.

چرا که حتی 5 سال پس از انتشار آن نیز مرتبا بهروزرسانیهایی از آن عرضه شدهاند. از دیگر ویژگیهای این بازی میتوان به صحنههای آشنای آن مانند صحنه قتل کسی که با استفاده از نارنجک کور شده، یا انتقامگیری با استفاده از چاقو اشاره کرد؛ که همه آنها با گرافیک مدرن و باکیفیتی عرضه شدهاند.

آنها به صورت اتفاقی به 400 سال قبل منتقل شدهاند. در سال 2018 نیز تاکنون بهترینها را در اختیار ما قرار داده است.

پس اگر تاکنون این بازی را امتحان نکردهاید، وقت را تلف نکنید و در زودترین فرصت آن را بر روی کامپیوتر خود نصب کنید.

اما این بازی اندروید نیز برای خود حال و هوای خاصی دارد. سیلو یکی از بهترین و کامل ترین مراجع موجود برای دانلود بازی و برنامه های اندرویدی می باشد که در مهر سال 93 رسما کار خود را آغاز نمود و سعی دارد بروزترین و پرطرفدارترین بازی ها و اپلیکیشن های اندرویدی را در اختیار کاربران ایرانی قرار دهد.

این شما هستید که باید تصمیم بگیرید کدام اسلحه و چه میزان از تاسیسات جنگی خود را برای دشمن صرف کنید.

می خواستم بپرسم از کدوم پکیج آموزشی باید استفاده کنم؟ شما در این بازی نقش یک تیرانداز ماهر را ایفا می کنید که باید از مهارت خود برای حفظ جان خانواده ش در مقابل یک موز سخنگو استفاده کند.

این بازی در ژانر شبیهسازی زندگی است؛ به این معنی که در دنیای خیالی آن زندگی و محیط اطراف خود را میسازید.

این بازی برای طرفداران بازی های نقش آفرینی ایزومتریک یک بهشت به تمام معنا است؛ که انتظارات آنها را از این سبک به طور کامل برآورده میکند.

Eternium، یک بازی بسیار زیبا و باکیفیت به سبک نقشآفرینی است. چراکه از بازیهای قدیمیتر تیراندازی پیروی کرده است. این نسخه از بازی علاوه بر این که روایتکننده ادامه داستان نسخههای پیشین خود است، با استفاده از داستان و گیمپلی عالی توانسته بسیار موفق ظاهر شود.

این بازی به ظاهر ساده یک بازی فوقالعاده بینظیر و در عین حال کمی عجیب و غریب است؛ که میتواند بازیکن را ساعتها در دنیای خود غرق کند.

شما در این بازی، خود را بهعنوان فردی گمشده و ماجراجویی کنجکاو در دنیایی قرون وسطایی و پر از اتفاقات جالب و عجیب و غریب پیدا میکنید؛ که نمیتوانید لحظهای از آن چشم بردارید. This con​tent h as ᠎been w᠎ri​tten by G SA Conte nt G​ener at or Dem ov ersi on!

این بازی آخرالزمانی جهان باز برخلاف نسخههای پیشین خود به جای این که از چند پایان مختلف برخوردار باشد، بازیکنان را با آغاز و پایان مشخصی رو به رو میکند.

به خاطر همین ویژگیها، توانسته است به یکی از بهترین بازی های کامپیوتر در طول چند سال اخیر تبدیل شود.

علاوه بر این، یکی دیگر از مزایای این بازی برای کاربران کامپیوتر این است که میتوانند نسبت به سایر کنسولها چند ماه زودتر به محتوای جدید دست پیدا کنند.

این اتفاق آنقدر تاریک و ناراحت کننده است که پیشنهاد میکنم واقعا اخطارم را جدی بگیرید و اگر سن کمی دارید یا وضعیت روحی مناسبی ندارید، به سراغ بازی نروید.

به نظر شما اگر کاربران یوتیوب میلیونها ویدیو از Minecraft را در طول 24 ساعت دانلود نمیکردند، این بازی میتوانست به چنین موفقیتی دست پیدا کند؟

اگر جواب بله است، Oxenfree قطعا گزینه مناسبی برای شما خواهد بود. یکی از ویژگیهایی که Divinity: Original Sin 2 را منحصر به فرد کرده، گیم پلی عالی و طولانی آن است که میتواند برای افرادی که دیگر از بازی های کوتاه و چند ساعته خسته شدهاند، یک گزینه عالی باشد.

این روزها CS:GO توانسته از نسخههای قبلی خود پیشی بگیرد و به یکی از محبوب ترین بازی های Steam تبدیل شود.

در نهایت شما پس از چند وقت خود را غرق در دنیای بازی خواهید دید؛ طوری که بدون این که حواستان باشد ساعتها در آن وقت میگذرانید.

بازی Crazy Juicer سعی دارد تا با چند عنصر ساده سرعت واکنش شما را به چالش بکشد. برخی از بازیها را باید دورهمی تجربه کرد تا بتوان از آن لذت کافی برد.

در یک مراسم ممنوعه انسانها به ارواح قهرمان تبدیل میشوند تا به زمانهای مختلف فرستاده شوند و در حوادث مداخله و مشکلات را شناسایی کنند.

تمام مراحل Gorogoa توسط یک برنامهنویس ساخته شده و باید آن را اثری یکنفره دانست. نکته مهمتر اینجاست که همه اعداد باید مضربی از ۳ باشند.

دشمنانی که لوید با آن ها روبرو می شود بسیار قدرتمندتر و سریعتر از او هستند و او هیچ شانسی در مقابل آن ها ندارد.

آن ها ابتدا بازی های ساده ای بودند که اهداف توسط تیر های آن ها کشته میشدند. بازی Toy Blast (انفجار اسباب بازی) از آن دسته بازی های موبایلی است که اعتیادآور بوده و میتواند ساعت ها وقت شما را بگیرد!

بازی Assassin’s Creed Odyssey بیشک یکی از بهترین بازیها در بین بازیهای مجموعهای طولانی است. Assassin’s Creed Odyssey یک بازی کامپیوتری با حدود 100 ساعت تجربه بازی است؛ که هرگز از کشف کردن مناطق زیبا در آن خسته نخواهید شد.

GT Racing 2 یک انتخاب باورنکردنی برای کاربران اندرویدی در لیست بهترین بازی های ماشین است. PC همواره خانهای برای بهترین بازی های استراتژیک دسکتاپ بوده است.

چیزی که این بازی را از سایر بازی های استراتژیک متمایز میکند، در اختیار داشتن تعداد زیادی از تاکتیکها و استراتژیهایی است که در روند بازی بسیار تاثیرگذارند.

یکی از مواردی که این بازی را به یک بازی خلاقانه و موفق تبدیل کرده، امکانات فوق العاده آن است.

همچنین این یکی از بهترین بازیهای مسابقهای برای اندروید است. سوپرسل یکی از معروفترین شرکتهای منتنشر کنندهی بهترین بازیهای گوشی است که تقریباً همهی بازیهایی که منتشر میکند جزء معروفترین و محبوبترینهاست.

یکی از بازیهایی که به جرات میتوان گفت بهترین و هیجانانگیزترین بازی Blizzard نیز است. از جذابیتهای این بازی میتوان به قدرت ماورایی که شخصیت اصلی بازی از آنها برخوردار است و به وسیله آنها میتواند بر موانع و معماهایی که بر سر راهش قرار گرفتهاند غلبه کند، اشاره کرد.

به طور کلی به ندرت میتوان بازیای را پیدا کرد که به اندازه بایوشاک شما را در موقعیتهای پرخطر و اضطرابآور قرار دهد.

شما در این مسیر با تعداد زیادی از موجودات جهشیافته به عنوان دشمنان اصلی و مخالفان انسانی که به اقدامات شما واکنش نشان میدهند، مبارزه خواهید کرد.

داستان بازی در یک شوی تلویزیونی اتفاق میافتد و زمانی که همسایهی بیچاره را عصبانی میکنید، مردم نسبت به عملکرد شما واکنش نشان میدهند.

با وجود اینکه در آن از ایدههای جدید استفاده نشده، اما در تکمیل ایدههای قدیمی عملکرد بسیار خوبی داشته است.

علاوه بر این Diablo 3 بازیای است که میتوانید بارها آن را تکرار کنید. نرم افزار برنامه شبیه ساز را اجرا کنید و در قسمت نصب برنامه فایل نصبی را انتخاب و نصب کنید.

این وبسایت که آرشیو بسیار کاملی از بازیهای کامپیوتر و موبایل دارد، آرشیو مجزا و نسبتا کاملی از نرم افزارهای مورد نیاز برای ویندوز هم تدارک دیده و از طریق دسته بندی به انواع و اقسام نرم افزار و بازیها دسترسی پیدا میکنید.

Check Also

بهترین آنتی ویروس ویندوز کدام است؟

بهترین آنتی ویروس ویندوز کدام است؟ خرید آنتی ویروس , خرید آنتی ویروس, خرید لایسنس …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.