ترازوی دیجیتال ؛ معرفی ۱۵ مدل از پرفروشترین و بهترین ترازو دیجیتال درجه قیمت

ترازوی دیجیتال ؛ معرفی ۱۵ مدل از پرفروشترین و بهترین ترازو دیجیتال – درجه
ترازو خانگی, ترازو خانگی آشپزخانه, ترازو خانگی شیشه‌ای, ترازو دیجیتال خانگی خوب, قیمت ترازوی خانگی, ترازو خانگی ارزان

ترازوی ساده: این دستگاه از یک بدنه، پنل کاربری ( صفحهکلید و نمایشگر )، سینی و یک لودسل در کنار امکاناتی مانند پارسنگ و تعداد حافظه محدود برخوردار شده است.

ترازو خانگی ارزان

 Po st has  been c reat​ed with GSA Conte nt G en​erator D᠎emov᠎ersion.

ترازو دیجیتال خانگی خوب

تولید این محصولات در نوع محفظه دار و بدون محفظه بوده که در نوع محفظه دار، محفظه ای از نوع شیشه، دور تا دور سینی توزین را پوشانده که مانع از ورود عوامل تأثیر گذار بر روی توزین می شود.

ترازوی دیجیتال دردسر کمتری دارد، اندازهگیری را با دقت بیشتری انجام داده و اعداد را به طور واضح بر روی صفحه نمایش نشان میدهد.

قیمت ترازوی خانگی

و با پایین آمدن فرد از ترازو نیز، دستگاه به طور خودکار در پس چند دقیقه خاموش می شود. منبع تغذیه این ترازو دو باتری نیمقلم است و پس از ۸ ثانیه بیکار ماندن بهطور خودکار خاموش میشود تا در مصرف انرژی باتری صرفهجویی شود.

ترازو خانگی شیشه‌ای

اغلب ترازوهای دیجیتال در هنگام استفاده روشن و پس از آن به صورت خودکار خاموش میشوند. اندازه محیط قرار دادن پاها بر روی ترازو خانگی دیجیتال بوش بزرگ بوده و با هر اندازه پایی می توانید روی آن قدم بگذارید.

ترازو خانگی آشپزخانه

بعضی از مدل های دیجیتالی هستند که قابلیت شاخص توده بدنی، نشان دادن چربی ماهیچه، تراکم استخوان و تراکم آب داخل ماهیچه را نیز دارند.

بهترین مکان برای قرار دادن ترازو روی سطوح سفتی مثل کاشی، سرامیک و چوب می باشد. ترازو خانگی را در پایین این متن ببینید.

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد نحوه خرید از تمادکالا می توانید راهنمای خرید را ببینید. شرکت شیائومی نرم افزار Mi Fit را برای این ترازو طراحی کرده است تا با نصب آن، اطلاعات خود را بر روی نرم افزار ارسال و ذخیره کنید.

رواج خرید اینترنتی و غیر حضوری در بین مردم موجب شده است تا فروشگاه تجهیزات ورزشی هایپرجیم ، اقدام به راه اندازی فروشگاه اینترنتی ترازو خانگی نماید ؛ در این فروشگاه اینترنتی ترازو خانگی شما می توانید انواع ترازو خانگی را مشاهده نموده و با استفاده از اطلاعات کامل در مورد انواع ترازو خانگی ، مبادرت به خرید ترازو خانگی از فروشگاه اینترنتی ترازو خانگی نمایید.

فروش ترازوی آزمایشگاهی (ترازوی دیجیتال آزمایشگاهی) در فروشگاه اینترنتی تمادکالا با قیمت مناسب و کیفیت تضمینی صورت می گیرد. ترازوی خانگی بوش ، دیجیتالی بوده و بدون کمترین خطا قادر است وزن افراد را محاسبه و نمایش دهد.

صفحه نمایش به صورت دیجیتالی و در رنگ مشکی ارقام را نمایش می دهد. دقت اندازه گیری در ترازوهای مختلف متفاوت است و هر چه ارقام بعد از اعشار بیشتر باشد دقت اندازه گیری بالاتر خواهد بود.

این محصول دارای مدل های متفاوت با دقت های مختلف می باشد. ترازوی مکانیکی دارای انواع مختلفی دارد. اگر دقت اندازه گیری در سطح گرم برایتان مهم نیست ، می توانید با خیال راحت ترازوی عقربه ای خریداری کنید .

اگر اندازه دقیق مواد غذایی برایتان مهم است، بهتر است ترازوی دیجیتال را برای آشپزخانه خود انتخاب نمایید. چگونه یک ترازوی فروشگاهی خوب بخریم؟

مسلما قیمت ترازوی دیجیتال فروشگاهی با قابلیتهای کمتر، پائینتر است و گاهی نیز خرید ترازو برای یک فروشگاه بزرگ و شلوغ و زنجیرهای است که در این صورت نیاز به ترازویی با بالاترین توانائیهای فروش و انبارداری و حسابداری است و قیمت آن هم طبیعتا بالاتر است.

همچنین شما می توانید انواع کالاهای تجهیزات پزشکی را از فروشگاه تخصصی توان نو خریداری کنید که از مرغوبیت و کیفیت بالایی برخوردار می باشند.

ترازو آزمایشگاهی Laboratory scales وسیله ای است که برای توزین اقلام سبک و با حجم کم مورد استفاده قرار می گیرد.

این وسیله ی پرکاربرد جهت توزین می باشد که در جاهای مختلف مانند منازل، آزمایشگاه ها و مراکز صنعتی استفاده می گردد.

C onte nt was gener at​ed  with GSA Con tent Generator  Demover sion!

این دستگاه ها که در ابعاد کوچک قرار گرفته اند، در مدل آویز و کفه ای تولید می شود که برای توزین اقلامی تا ظرفیت 100، 200، 500 گرم، 1 کیلوگرم و 2 کیلوگرم کاربردی هستند.

دقت های توزین این محصول یک گرم، یک صدم، یک هزارم و یک صدهزار می باشد. دقت اندازه گیری آن زیاد بوده و وزن را در هر چهار طرف به شکل کاملاً برابر مد نظر قرار می دهد.

نکته قابل توجه این است که هر چه مقدار دقت بالاتر رود ظرفیت ترازو جهت اندازه گیری کاهش می یابد.

امکان عملکرد ترکیبی و تعداد کفه های ترازو است که در عیار سنجی آلیاژ دو عنصری به کار می رود.

حال که نیاز خود از این اقلام مقیاس را سنجیدید، بهتر است که برای خرید به یک مجموعه ی مطمئن یعنی فروشگاهی آل اسکیل مراجعه نمایید.

برای روشن شدن ترازو کافی است تا پای خود را روی ترازو قرار دهید تا وزن خود را مشاهده کنید.

قیمت ترازو خانگی حین خرید ترازو خانگی یکی از معیار های اصلی می باشد که شما می توانید از بین انواع ترازو خانگی ، با توجه به قیمت ترازو خانگی اقدام به خرید ترازو خانگی نماید.

لازم به ذکر است که کدهای تخفیف غیراول دیجی کالا را اغلب با نامهایی چون: کد تخفیف دیجی کالا بدون محدودیت خرید اول، کد تخفیف دیجی کالا بالای 300 تومان، کد تخفیف 40 هزار تومانی دیجی کالا، کد تخفیف دیجی کالا بالای 600 تومان، دیجی کالا تخفیف 50 درصد، کد تخفیف 30 هزار تومانی دیجی کالا، کد تخفیف 50 هزار تومانی دیجی کالا، کد تخفیف دیجی کالا رایگان، کد تخفیف خرید دوم دیجی کالا، کد تخفیف خرید دوم از دیجی کالا، کوپن خرید دیجی کالا، کد تخفیف دیجی کالا برای خریدهای دوم، کد تخفیف بدون محدودیت دیجی کالا، کد تخفیف سایت دیجی کالا، تخفیف 70 درصدی دیجی کالا، کد تخفیف دیجی کالا امروز، کد تخفیف دیجی کالا بدون شرط حداقل خرید، کد تخفیف غیرسوپرمارکتی دیجی کالا، کوپن تخفیف غیر اول دیجی کالا، کد تخفیف برای دیجی کالا، کد تخفیف محصولات دیجی کالا و کد تخفیف دیجی کالا ویژه تمام کاربران مشاهده میکنید.

لازم به ذکر است که این دستگاه وزن کمتر از 100 گرم را نمایش نمیدهد. نکات لازم در زمان خرید ترازوی آشپزخانه!

امروزه پیشرفت تکنولوژی موجب شده شاهد تولید گروه دیگر از ترازو ها، به نام ترازوی جیبی باشیم که برای مشاغل سیار بسیار مورد استفاده قرار می گیرد.

این دستگاه که با 4 نام، ترازوی زیر پایی و ترازوی نفر کش و ترازوی خانگی و ترازوی حمام شناخته می شود، مناسب شده برای کنترل کاهش و افزایش وزن و رسیدن به اندام ایده آل.

این محصول لایکا برای کسانی که میخواهند تغییرات ترازوی خانگی کمری وزن خود را دنبال کنند، بسیار مناسب است. این دستگاه ها یکی از مهم ترین اقلام سنجش برای استفاده در آزمایشگاه ها برای ترکیب چندین مواد شیمیایی در جهت تولید دارو هستند که داشتن دقت فوق العاده از مهم ترین نکاتی ست که در تولید آن ها بکار رفته است.

منبع تغذیه در تمامی این دستگاه ها از طریق باتری تأمین می شود و تولید آن ها در انواع مختلف سبب شده، تا همه ی افراد بنا به نیاز خود انتخاب مناسبی داشته باشند.

این محصولات در تنوع زیادی تولید می شوند و کیفیت نیز در آن ها به امر چشمگیری مبدل شده است.

این دستگاه ها بر اساس جنس و متریال به کار رفته در بدنه نیز به پلاستیک فشرده و فلز تقسیم می شوند.

در این مرکز علاوه بر خرید و فروش ترازو، تعمیرات نیز انجام می شود که بدون کمترین نگرانی می توانید، دستگاه خود را جهت رفع عیب به ما بسپارید.

ترازو با دقت بالا در صنایع دارویی جهت توزین دارو برای تولید دارویی جدید از اهمیت بسیار بالایی برخوردار می باشد و ترازو باید در تمامی مدت زمانی که مورد توزین و مصرف قرار می گیرد دقت بالایی داشته باشد و کاملا کالیبره باشد.

تنوع در این دستگاه ها نسبت به مدل های فروشگاهی بسیار کم است اما با دوام بودن به حد بالایی افزایش یافته است.

کارخانجات ، کارگاه ها و سایر مراکز صنعتی از جمله محیط هایی هستند که نیاز به استفاده از این ترازو ها دارند.

تحمل وزن در این ترازو 180 کیلوگرم است که نسبت به سایر مدلها بیشتر است. به محض قرار گرفتن بر روی ترازو خانگی بوش ، فعال شده و کار وزن کشی را آغاز می کند.

کمترین تغییرات را محاسبه کرده و وزن نهایی را به شکل ثابت شده بر روی صفحه نمایش نشان می دهد.

ترازوی دیجیتال نوع دیگری از ترازوی خانگی آشپزخانه است که اعداد حاصل از اندازهگیری را بر روی صفحه نمایش خود نشان میدهد.

در مدل ترازوی عقربه ای که هنوز هم طرفداران خود را در سراسر جهان دارد، و یکی از قدیمی ترین مدل های این نوع دستگاه ها تلقی می شود، صفحه نمایشگر مانند یک ساعت درجه بندی شده است و شامل عقربه ای می باشد که با قرار گرفتن فرد بر روی دستگاه، این عقربه شروع به تکان وردن می کند تا عدد واقعی را نشان دهد.

عقربه این دستگاه مانند ساعت می باشد و در صورتی که روی scale چیزی قرار نداشته باشد بر روی صفر می ماند.

دستهای از این ترازوها برای بانوان باردار نیز پیشنهاد نمیشود در حالی که دستهای دیگر برای آنها مشکلی ایجاد نمیکند.

این ترازوها یک صفحه گسترده شیشهای دارند که معمولا به دو شکل مربع یا دایره میباشد. این ترازوها وزن را به صورت اعدادی دقیق تا دو صدم کیلوگرم نشان می دهند.

این ابزارها اساساً برای وزن، محاسبه ­قیمت و صورتحساب دقیق محصولات استفاده ­می شوند. این دستگاه یک ابزار بسیار کاربردی و دقیق است که شما را از مراجعه به دکتر تغذیه بی نیاز میکند، ترازوی هوشمند Jumper مدل JPD-710 با طراحی بسیار زیبا و مدرن از جدیدترین تکنولوژی روز برای اندازهگیری شاخصهای آنالیز بدن شامل درصد عضله، درصد رطوبت بدن، وزن استخوانها، میزان سوخت و ساز پایه، شاخص چربی احشایی، سن بیولوژیک، میزان چربی بدن، میزان پروتئین بدن، شاخص تودهی بدنیBMI ، درصد چربی زیر پوستی، و وزن بهره میبرد.

همچنین این قابلیت سبب می شود تا امکان خطا در شمارش کاهش یابد و در بعضی از مدل های دیجیتالی که با دقت بالا هستند، به صفر برسد.

ترازو عقربه ای : با وجود ترازوهای دیجیتالی ، ترازهای عقربه ای هنوز هم طرفداران خاص خود را دارند .

ترازو دیجیتال افق مدل203D با باطری قلمی کار میکند و نمایشگر دیجیتالی داره و به صورت اتوماتیک روشن و خاموش میشه.

بعد از ساخت ترازوهای دیجیتال برای آشپزخانه، دقت در اندازه گیری بالاتر رفت و در مقابل، درصد خطا نیز بسیار کمتر شد.

ترازو های تشخیصی جدید بسیار دقیق هستند و استفاده آنها بسیار آسان است. این وسیله گزینه بسیار مناسبی یرای افرادی میباشد که بطور مداوم به کار شیرینی پزی مشغولند و یا رژیم مشخصی را دنبال میکنند.

البته ترازوهای دیجیتال، برندهای مختلفی دارد که هرکدام مزیت¬ها و معایبی دارند و البته با قیمت های متنوع. ماهیت اصلی ترازوهای دیجیتال همان ماهیت ترازوهای قدیمی است.

اندازه محل قدم گذاشتن روی ترازو دیجیتال وزن کشی بوش برابر است با 30 سانتی متر. حال اگر تصمیم به خرید یک ترازوی وزن کشی گرفتهاید، جای درستی آمدهاید، ما در این مقاله لیستی شامل 7 مدل ترازو باکیفیت و مقاوم با قیمتهای متفاوت را برای شما آماده کردهایم که امیدواریم مفید باشد.

قیمت این محصولات، بسته به نوع و کارایی آن متفاوت است. چون این ترازوی حرفه ای برای محیط های همچون باشگاه طراحی شده است ، شرایط بهره مندی از آن بوسیله چند نفر هست .

ترازوی دیجیتال شیائومی تا ۱۵۰ کیلوگرم وزن را تحمل میکند و دقت سنجش آن ۵۰گرم است. در این بخش میتواند انواع ترازوی دیجیتال و عقربه ای مناسب وزن کشی را تهیه نمایید.

ترازوی دیجیتال حمام (خانگی) با دقت بالاو طراحی زیبا و چشم نواز SUGASA هم اکنوندر دسترس شماست.طراحی منحصر به فرد ،کیفیت مطلوب و ضریب خطای پایین(کمتر از 100گرم) از خصوصیات ترازوی دیجیتال منزل SUGASAمی باشد.

از این محصولات با عنوان ترازوی رومیزی نیز یاد می شود که با دقت بالا مورد استفاده در آشپزخانه ها خواهند بود.

Check Also

بهترین آنتی ویروس ویندوز کدام است؟

بهترین آنتی ویروس ویندوز کدام است؟ خرید آنتی ویروس , خرید آنتی ویروس, خرید لایسنس …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.