ترازو دیجیتالی شیشه ای زومیت مدلZoomit ZM 2022 فروشگاه اینترنتی کالا جوانرود (2)

ترازو دیجیتالی شیشه ای زومیت مدلZoomit ZM-2022 – فروشگاه اینترنتی کالا جوانرود
ترازو شیشه ای

البته صفحات بسیار بزرگ میتوانند مصرف ترازوی شما را کمی بالاتر ببرند. یکی از مزایای این محصول این است که 8 نفر مختلف میتوانند اطلاعات بدنی خود را در دستگاه ذخیره کنند. برند بوش (Bosch) که از تولید کنندگان مطرح در زمینه تولید لوازم خانگی است، این بار این ترازوی دیجیتالی را برای وزن کشی روانه بازار کرده است. برای مثال ترازویی که دقت آن 50 گرم است، نسبت به ترازوی دقت 100 گرم بسیار دقیقتر عمل میکند. امروزه ترازوهای دیجیتالی موجود ابزارهای دقیقی هستند که در مقایسه با ترازوهای قدیمی حساستر و دقیقتر عمل میکنند و به ویژه در هنگام رعایت رژیمهای غذایی برای داشتن استایل بهتر و مبارزه با چاقی کاربرد دارند. هرچه دقت ترازوی انتخابی شما بیشتر باشد، وزنتان را دقیقتر نمایش میدهد. با توجه به امکانات، کیفیت و دقتی که «PS 501» دارد، میتوان آن را جزو بهترین ترازوی وزن کشی دیجیتال بازار به شمار آورد. A rt icle w as g᠎en er​ated with t he  help of G SA C onte​nt G enerator DEMO!

میتوانید به فروشگاه اینترنتی هانیلو مراجعه کنید.

ترازو شیشه ای نیز مانند ترازو دیجیتال از باتری تغذیه می کند و مانند همان نیز کار می کنند. نکتهای که قبل از خرید باید توجه کنید، تعداد باتریهای مورد نیاز و همچنین میزان راحتی در تعویض باتری ترازو است. اگر شخصی در خانواده دارید که بیشتر از ۱۵۰ کیلو وزن دارد، بهتر است ترازویی با ظرفیت تحمل ۱۵۰ کیلو و بیشتر خریداری کنید . اگر حداکثر وزن شما و سایر استفاده کنندگان بین ۱۰۰ تا ۱۲۰ کیلو است ، می توانید ترازو دیجیتالی خریداری کنید که ظرفیت تحمل وزن تا حداکثر ۱۵۰ کیلو را داشته باشد . میتوانید به فروشگاه اینترنتی هانیلو مراجعه کنید. ترازو-دیجیتال-پرسنال-مدل-scaleCached Rating: 2,9 – 21 reviews خرید اینترنتی ترازو دیجیتال پرسنال مدل SCALE و قیمت انواع ترازو متفرقه از فروشگاه آنلاین دیجیکالا. قیمت ترازوی وزن کشی دیجیتال چقدر است؟ دقت اندازه گیری این ترازوی دیجیتال شیشه ای 0.1 کیلوگرم است و قابلیت نشان دادن وزن با واحد های پوند و کیلوگرم را داراست . بنابراین اگر به دنبال یک ترازوی دیجیتالی بسیار با کیفیت و مرغوب و با قیمتی مناسب هستید به هیچ وجه ترازو دیجیتالی شیشه ای personal scale را از دست ندهید.

ترازو شیشه ای

ترازوی خانگی دیجیتال Personal Scale ترازوی دیجیتالی personal scale با طراحی بسیار باریک و سبک به راحتی قابل حمل بوده و جهت ثبات بیشتر دارای پایه های پلاستیکی می باشد که مانع از سر خوردن ترازو بر سطوح سنگی و سرامیکی و غیره می شود. اگر به دنبال خرید ترازوی دیجیتال خوب و عالی باکیفیت هستید ترازو دیجیتال وزن کشی Personal گزینهی مناسبی است زیرا از کیفیت بالایی برخوردار است و هم قیمت آن مناسب است. ترازوی وزن کشی دیجیتال متئو (Matheo) مدل «PS 501»، از قابلیتهایی نظیر وزن کشی دقیق، محاسبه شاخص توده بدنی یا همان BMI و خاموشی خودکار پس از وزن کشی بهره میبرد. برای روشن شدن ترازو کافی است تا پای خود را روی ترازو قرار دهید تا وزن خود را مشاهده کنید. شرکت شیائومی نرم افزار Mi Fit را برای این ترازو طراحی کرده است تا با نصب آن، اطلاعات خود را بر روی نرم افزار ارسال و ذخیره کنید. شما میتوانید نمودار تغییر وزن خود را مشاهده کنید و روند پیشرفت خودتان را در طول زمان بررسی نمایید. شیشهی ضخیم استفاده شده در تولید این نوع ترازو از مقاومت بالایی برخوردار بوده و شما میتوانید بدون نگرانی، از این محصول جهت وزن کشی تا حداکثر ۱۸۰کیلوگرم استفاده کنید.

اما در عین حال توجه داشته باشید که برای برخورداری از بهترین نتایج، لازم است نکاتی را در استفاده از ترازوی شیشه ای دیجیتال رعایت کنید: از جمله اینکه سطح زیر ترازو باید کاملا مسطح و یکنواخت باشد، در هنگام جابجایی آن را بلند کنید و به محل موردنظر ببرید و روی زمین نکشید زیرا لرزش ایجاد شده و فشار ناشی از کشیدگی به اجزای داخلی و سطح شیشه ای آسیب خواهد رساند. ترازوی دیجیتال لنوو دارای یک اپلیکیشن اختصاصی است که شما میتوانید توسط بلوتوث به ترازو متصل شده و اطلاعات بدن خود را در آن دریافت و بررسی نمایید. نقطههایی که دور صفحه نمایش این دستگاه مشاهده میکنید، وضعیت بدنی شما را از لاغر تا بسیار چاق دستهبندی کرده و نمایش میدهد. بسیاری از افراد در هنگام خرید ترازو به نمایشگر آن اهمیتی نمیدهند و پس از خرید متوجه میشوند صفحه نمایش ترازو یکی از مهمترین مواردی است که باید به آن دقت بیشتری میکردند.

در اینجا بیشتر به بررسی وب سایت ترازو شیشه ای آشپزخانه.

Check Also

بهترین آنتی ویروس ویندوز کدام است؟

بهترین آنتی ویروس ویندوز کدام است؟ خرید آنتی ویروس , خرید آنتی ویروس, خرید لایسنس …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.