تندیسی آتش نشان برتر کشور به شهدای آتش نشان تقدیم شد


ایسنا/سیستان و بلوچستان “حمیدرضا عابدی” نماینده سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری زاهدان به عنوان برترین آتش نشان شهری در میان آتش نشانان سایر استان ها در سومین جشنواره آتش‌نشانان شهری و صنعتی کشور معرفی شد.

به گزارش ایسنا به نقل از روابط عمومی آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری زاهدان، خسرو سراوانی در این خصوص اظهار داشت: اقدامات پیشگیرانه و آموزش های ایمنی به شهروندان با هدف مقابله با سوانح، گام موثری در جهت کاهش خطرات به شمار می رود و طی چند سال اخیر توجه سازمان آتش‌نشانی زاهدان به ایمنی شهر، شهروندان  و افزایش توان عملیاتی آتش نشانان از جمله این اقدامات است.

وی افزود: در همین راستا  تعدادی از آتش نشانان به عنوان نمایندگان سازمان آتش نشانی زاهدان به سومین جشنواره آتش نشانان شهری و صنعتی که در تهران برگزار شد، معرفی شدند.

رییس سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری زاهدان گفت: حمید رضا عابدی به عنوان برترین آتش نشان شهری در سطح کشور انتخاب و تندیسی به عنوان یاد بود به وی تعلق گرفت.

وی یادآور شد: عابدی این تندیس را به شهدای آتش نشان سازمان تقدیم کرد.

حمیدرضا عابدی در گفت و گو با ایسنا اظهار داشت: من این جایزه را متعلق به همه آتش نشانان زاهدانی می دانم که همواره با جانفشانی برای امنیت مردم تلاش کرده اند.

وی افزود: آتش نشانی حرفه ایست که با فعالیت تیمی نتیجه می دهد و من خود را نماینده یک تیم در دریافت این جایزه می دانم.

آتش نشان برتر کشور گفت: اولویت آتش نشانان حفظ جان مردم، ایجاد ایمنی و حضور به موقع در محل سانحه و مهمتر پیشگیری از سوانح است که این امر، بدون همکاری مردم و رعایت اصول ایمنی از سوی آنها، کار را بر آتش نشانان دشوار خواهد ساخت.

انتهای پیام


خبر بین المللی

Check Also

در چه استان هایی شرایط زندگی برای سالمندان بهتر است؟

بررسی ابعاد مختلف شاخص «دیدبان سالمندی» در ایران نشان می‌دهد که کمترین تعداد این شاخص‌ها …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.