توسعه صنایع تبدیلی مواد معدنی به ویژه در دستور کار قرار دارد


ایسنا/ خراسان جنوبی استاندار خراسان جنوبی گفت: توسعه صنایع تبدیلی مواد معدنی به ویژه در دستور کار استان برای مهار خام فروشی است و اجرایی خواهد شد.

جواد کنات روز سه شنبه 29 خرداد در دیدار با مدیرعامل هلدینگ یکبار مصرف در تهران خاطرنشان کرد: هلدینگ یکبار مصرف ظرفیت لازم برای رونق سرمایه گذاری در استان را دارد.

به گزارش ایسنا، وی با اشاره به روابط عمومی استانداری خراسان جنوبی بر لزوم گسترش سرمایه گذاری هلدینگ خورازه در استان تاکید کرد و گفت: امیدواریم شاهد پتانسیل های موجود و رشد معدن شادان باشیم و باید سرمایه گذاری ها تشویق شود. برای رشد. “

رئیس جمهور ژانگ، استاندار خراسان جنوبی، فعالیت شرکت توسعه معادن را یکی از شرکت های وابسته به هلدینگ خوارزمی در استان عنوان و خاطرنشان کرد: فعالیت این شرکت موجب بهره برداری بهتر از معادن طلا در منطقه شده است. استان ها قابل تقدیر هستند.

کنات گفت: پیشنهاد ما برای هلدینگ های یکبار مصرف سرمایه گذاری در توسعه صنایع معدنی و ایجاد زیرساخت های مرتبط با صنعت در کنار فرآوری محصولات استان است.

وی با اشاره به ظرفیت‌های منحصر به فرد استان در بخش‌های معدنی، گردشگری و کشاورزی، افزود: با توجه به تنوع فعالیت‌های شرکت‌های مدیریت پسماند، شرایط برای ورود به عملیات‌های مختلف ظرفیت مهیا شده است. استان. “

همچنین تصمیم گیری نهایی در مورد تصویب این جلسه و پیشنهادات توسعه هلدینگ های سوء تغذیه در خراسان جنوبی منجر به تعیین کارشناسانی برای تعیین زمان نهایی و اعلام نتایج نهایی در جلسات آتی شد.

هلدینگ یکبار مصرف یکی از 50 شرکت فعال بازار سرمایه با نشان ورکریسم در بخش های داروسازی، ساختمان، معدن، معدن، نفت و گاز، پتروشیمی، فناوری اطلاعات، بازار سرمایه و تجارت فعال است.

این هلدینگ در رتبه بندی 500 شرکت برتر ایران در سال 1998 در رتبه 112 قرار دارد و سینا داریو، گروه ساختمانی فاجعه، سفورا الکتریک و انرژی از جمله شرکت های وابسته به هلدینگ فاجعه هستند.

انتهای پیام/


soresec

Check Also

دستگیری پزشک قلابی در کرج

ایسنا/ البرز دانشگاه علوم پزشکی آلبرز از دستگیری یک پزشک قلابی زیبا در کردستان خبر …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.