تیموری: مسابقات فوتبال المپیک ناشنوایان به خوبی لیگ استانی نبود!


سرمربی تیم ملی فوتبال ناشنوایان گفت: مسابقات فوتبال بیست و چهارمین دوره المپیک ناشنوایان به قدری بد بود که حتی در سطح لیگ استانی هم نبود.

به گزارش نماینده ایسنا در برزیل، قدیر تیموری در ارزیابی عملکرد تیم ملی فوتبال ایران در بیست و چهارمین دوره المپیک ناشنوایان گفت: هدف ما در این فصل صعود به فینال و کسب سکو بود.

وی گفت: در مرحله مقدماتی پس از پیروزی مقابل تیم هایی از ایتالیا، هلند، برزیل و کامرون و با 13 گل و بدون گل زده به مرحله یک چهارم نهایی رسیدیم که با یک پنالتی فرانسه را شکست دادیم.

تیموری با اشاره به اعتراض ایران به استفاده از هندفری توسط بازیکنان فرانسوی در مرحله یک چهارم نهایی مسابقات فوتبال المپیک، گفت: در بازی با فرانسه سه بازیکن این تیم دست به دست شدند و مشکوک شدند. اعتراض می کنیم.» همچنین مبلغ 100 دلار از برگزارکننده مسابقه برای مقابله با اعتراض دریافت کردیم که متأسفانه ناموفق بود و هنوز پاسخی از آنها دریافت نکرده ایم.

وی خاطرنشان کرد: امروز برای مشخص شدن رتبه پنجم هشتم المپیک به مصاف سنگال رفتیم که متاسفانه در وقت های اضافه و 5 بر 4 در ضربات پنالتی بازی را واگذار کردیم.

سرمربی تیم ملی فوتبال این روستا با بیان اینکه پس از شش ماه اردو و چالش های فراوان تلاش کردیم تا به فینال بیست و چهارمین دوره بازی های المپیک در این روستا راه پیدا کنیم، گفت: متاسفانه شرایط لازم فراهم نشد.

وی در خصوص میزبانی المپیک ناشنوایان افزود: با وجود اینکه چهار دوره به عنوان سرمربی تیم ملی فوتبال روستا در المپیک حضور داشتم، در این فصل بدترین و بدترین بازی های المپیک را داشته ام. به همین دلیل است که فکر می کنم حتی یک جلسه در لیگ استان هم نبود.

تیموری در پایان درباره جایگاه تیم فوتبال ایران در المپیک ناشنوایان نیز گفت: روز شنبه 25 اردیبهشت ساعت 22 به وقت محلی به مصاف تیم لهستان می رویم تا رتبه هفتم و هشتم فصل گذشته مشخص شود. ما در حال بهبود موقعیت خود بودیم، اما متأسفانه برای ما وضعیت آنطور که فکر می کردیم به نظر نمی رسید.

انتهای پیام/


soresec

Check Also

جزییات موج بعدی خاک خوزستان در روزهای آینده

اسنا / خوزستان مدیرکل هواشناسی خیزان در روزهای جمعه و دوشنبه هفته آینده موج خشت …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.