خرید-همه-چیز-درباره-سردخانه-+-سردخانه-چگونه-کار-میکند؟-(3)

خرید همه چیز درباره سردخانه + سردخانه چگونه کار میکند؟
ساخت سردخانه, هزینه ساخت سردخانه, قیمت ساخت سردخانه, نحوه ساخت سردخانه, ساخت سردخانه میوه, ساخت سردخانه زیر صفر

آخرین موردی که در این مقاله به بررسی آن می پردازیم گارانتی و خدمات پس از فروش میباشد که به عنوان یکی از مهمترین فاکتورهای تعیین کیفیت در خرید هر محصول در نظر گرفته می شود . با توجه به این که می دانیم، مشتریان زیادی در این حوضه فعالیت دارند، که هر کدام شرایط و نیازهای متفاوتی دارند، و به همین خاطر طراحی و ساخت همه سردخانه ها همانند هم نیستند، و هر سردخانه کاملاً متفاوت و منحصر به فرد می باشد. هر جا صحبت از حفظ تازگی و طراوت اقلام و نیز جلوگیری از فساد و تباهی مطرح باشد، از سوله سردخانه نیز نام برده می شود. که باعث منسوخ شدن یک چالش قابل توجه در این صنعت است که در تلاش است تا از تقاضای ساخت سردخانه های با کیفیت قدیم جلوگیری کند. در بیشتر اشکال ساخت تاسیسات برودتی، یکی از مهمترین مواردی که باید مورد توجه قرار گیرد نوع کف بتونی است که برای آن تاسیسات خاص مورد نیاز است. گروه صنعتی اندیشه سبز، دارای نزدیک به سه دهه، سابقه فعالیت حرفه ای در زمینه تولید سردخانه و تجهیزات برودتی، اجرا و نصب سردخانه کانکسی، اتاقکی و صنعتی می باشد. This ​data w as cre᠎at​ed by G SA ᠎Content Ge ne᠎rator DEMO.

ساخت سردخانه زیر صفر

اگر نیاز به دسترسی به سردخانه شما از طریق یک سطح شیب دار باشد، اکثر سازندگان میتوانند رمپهایی تولید کنند که با ظرفیت بار و پوشش کف سردخانه شما مطابقت داشته باشد.سخن پایانی تاسیسات سردخانه در صنایع غذایی و آشامیدنی بسیار مهم است، زیرا محصولات آنها را به صورت ایمن ذخیره و برای توزیع و مصرف نگهداری میکند. همان طور که می دانید خرما را نمی توان برای مدت زیادی بیرون از سردخانه نگهداری نمود. با توجه به همین نیاز بازار احداث سردخانه ها رونق گرفته است .به همین دلیل انتخاب سردخانه مناسب نیز اهمیت زیادی دارد. بطور کلی با پیشرفت جوامع بشری و افزایش جمعیت و صنعتی شدن، شهرها نیاز به نگهداری و ذخیرهسازی مواد غذایی به عنوان یک الزام، مورد توجه قرار گرفت. روش ساخت و تولید کانکس در انواع مختلف آن تقریبا یکسان است.ساخت یک کانکس مقاوم،نیازمند اصول فنی مهندسی هنگام تولید است.استفاده از مصالح با استاندارد و کیفیت یکی از مهمترین عامل در تولید و ساخت کانکس است.کانکسها به عنوان محل سکونت دائم و موقت چندین سال است که پا به عرصه گذاشته اند.

ساخت سردخانه میوه

 This article was creat ed with GSA  Conte nt Gener ator D emoversion!

عایق بسیار خوبی برای گرما و سرما می باشد.

به عنوان مثال : سردخانه خرما اگر در زمان مناسب به بهره برداری نرسد و بارگیری نشود ، تا یک سال بعد ممکن است خالی بماند. ضریب هدایت حرارتی این عایق پایین بوده و چگالی آن بین 30 تا 40 کیلوگرم بر مترمکعب است.در جدول زیر مشخصات ساندویچ پانلها با عایق پلی یورتان ارائه شده است . عایق بسیار خوبی برای گرما و سرما می باشد. اوپراتور خنککنندههای داخل اتاقکهای سردخانه هستند که گاز سرد حاصل از کندانسور و شیر انبساط را در محیط بستهی داخل شبکههای خود، وارد اتاقک نموده و این سرما توسط دمندهها در محیط اتاقک پخش میشود. اصفهان سرما عامل خرید و دفتر فروش انواع سردخانه های دست دوم و کارکرده در اصفهان … تعمیر ، ساخت و نگهداری کلیه سردخانه های ثابت و متحرک با ما تماس بگیرید. ساخت و تعمیر و نگهداری کلیه سردخانه های ثابت و متحرک ، تونل انجماد ، چیلر و … سردخانه متحرک یا پرتابل چیست ؟

گروه صنعتی دی افتخار دارد با راهنمایی مشاوران و متخصصان خود شما عزیزان را در نحوه احداث و ساخت یک سردخانه ی مناسب ( میوه یا گوشت و یا کوچک و بزرگ ) یاری دهد. میتوانید از شرکت کبیر پانل بهترین ساندویچ پانل ها و مناسب ترین آن را برای سردخانه خود خریداری کنید. قیمت خرید یا فروش خود را اعلام کنید … کمپرسور که معمولاً پیستونی است، ولی میتواند اسکرو یا اسکرال نیز باشد. کمپرسور باید متناسب با ظرفیت سردخانه انتخاب شود و از برندهای معتبر باشد. طراحی، مشاوره و انتخاب تجهیزات سردخانه توسط تیم مجرب و باتجربه. سردخانه فریونی ثابت و متحرک تولید کننده انواع تجهیزات فروشگاهی یخچال … گروه صنعتی کلد میکر انواع سردخانه های میوه و سبزی، گوشت، بستنی، سردخانه های جسد را در ظرفیت ها و گنجایش های متفاوت با بهترین متریال طراحی و تولید کرده است و از نظر ساخت و کیفیت کاملا استاندارد می باشند.

اگر از نوشتن این مطلب لذت بردید و مطمئنا می توانید اطلاعات بیشتری در مورد ساخت سردخانه میوه جات لطفا از صفحه ما بخواهید.

Check Also

بهترین آنتی ویروس ویندوز کدام است؟

بهترین آنتی ویروس ویندوز کدام است؟ خرید آنتی ویروس , خرید آنتی ویروس, خرید لایسنس …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.