خرید و قیمت پرشر گیج ویکا (4)

خرید و قیمت پرشر گیج ویکا
گیج ویکا , گیج فشار ویکا

پرشر گیج ویکا مدل 232.50 با صفحات به قطرهای 63 , 100 و 160 میلی متر موجود میباشد که گیج فشار با صفحه 63 میلی متر دارای کلاس دقت 1.6 و در رنج های 1 – 0 تا 1000 – 0 Bar و با کانکشن 1/4 و با صفحه 100 میلی متر دارای کلاس دقت 1.0 و در رنج های 0.6 – 0 تا 1000 – 0 Bar و با کانکشن 1/2 و با صفحه 160 میلی متر دارای کلاس دقت 1.0 و در رنج های 0.6 – 0 تا 1600 – 0 Bar و با کانکشن 1/2 در انواع صنایع و کارخانجات مورد استفاده قرار میگیرد. کل پرونده سنج هایی که مستعد لرزش های مکانیکی ثابت هستند اغلب با روغن یا گلیسیرین تشکیل می شوند. از برجستهترین ویژگیهای این محصول میتوان به مقاومت آن در برابر لرزش اشاره کرد و امکان اتصال آن از زیر و از پشت با قطر 1/4 اینچ وجود دارد. دلیل اینکار جلوگیری از لرزش عقربه های فشار سنج است که باعث افزایش دقت این نوع گیج فشار می شود. در مصارف عمومی از جمله اکسیژن ، فشار شکن که در حال استفاده هستید. محدوده اندازه گیری فشار دیفرانسیل از 25… شرکت آلمانی ویکا (WIKA) یکی از معروف ترین سازندگان ابزار دقیق و تجهیزات کنترل پروسه در جهان است. Art icle h as be en cre at ed by G SA C ontent Gen​erator ​DEMO.

گیج فشار ویکا

در عرصه صنعت ابزارهای مختلفی برای اندازه گیری فشار موجود است که از برندهای مختلفی هستند. این تنوع بالا به شکلی است که ما حتی در اندازه صفحه پرشر گیج هم با تغییراتی مواجه هستیم که میتواند گزینه انتخابی ما را تحت تأثیر قرار دهد. گیج فشار ، تست گیج عقربه ای ویکا مدل WIKA 232.30 از جمله مهمترین کمیت های مورد اندازه گیری در واحد های صنعتی، کمیت فشار می باشد، بگونه ای که برای تعین نوع تجهیزات ابزار دقیق معمولا یکی از آیتم هایی که همواره مورد سوال است ، فشار سیستم و در نتیجه ماکزیمم فشار قابل تحمل آن می باشد.از اینرو همواره نیازمند تجهیزاتی هستیم تا با توجه به شرایط محیطی و استاندارد های مربوط بتوانند فشار سیستم را اعلام کنند و با توجه به آن عمل می کنند. در حقیقت قطر صفحه مشخص میکند که ما با چه اندازه صفحهای مواجه هستیم و از چه فاصلهای میتوانیم اعداد نوشته شده در داخل صفحه را مطالعه کنیم. ویکا این گیج فشار را مطابق استانداردهای EN837-1 و ASME B40.100 طراحی و تولید می کند و در طراحی این گیج از یک دیواره بافل صلب استفاده کرده است که بین صفحه اندازه گیری و صفحه پشتی قرار گرفته است و در صورت خرابی گیج، از اپراتور در قسمت جلوی گیج محافظت می شود.

محصولی با بالاترین سطح استاندارد جهانی است.

تست گیج ویکا ، قیمت تست گیج ویکا تجهیزصنعت واردکننده و توزیع کننده مصولات ویکا اصل آلمان فروش تست گیج ویکا تست گیج چیست از تست گیج یا فشار سنج دقیق جهت مقایسه مقدار فشار اندازه گیری شده به وسیله فشار سنج و فشار واقعی صحیح استفاده میشود که معمولا در کالیبراتور های فشار ، دد ویت تستر و همینطور … گیج فشار دستگاهی است که برای اندازهگیری فشار سیالات استفاده میشود. کنترل و مدیریت فرایندهای صنعتی در نقاط اندازه گیری با افزایش بیش از حد فشار محدوده مقیاس از 2.5 … برای خرید اینترنتی گیج فشار روغنی در سایز های متنوع و اطلاع از قیمت گیج فشار روغنی با کارشناسان ما از طریق لینک زیر در تماس باشید. محصول فوق دارای سایز استاندارد در تولید را به خود دارد. گیج دما ویکا از نوع بی متال ساخته شده است و مطابق با استاندارد EN 13190 تولید می شود. هنگامی که فشار مایع به داخل این لوله اعمال می شود ، سطح مقطع بیضی شکل لوله دایره ای تر می شود. گیج فشار ویکا ( Wika ) محصولی با بالاترین سطح استاندارد جهانی است. قابلیت اطمینان بالای محصولات و آمادگی برای رویارویی با تمام چالش های بازار، از عوامل دستیابی ویکا به موقعیتی پیشرو در بازار جهانی بوده است. This  da᠎ta has ᠎been done by G SA C ontent Generat or  DE᠎MO!

از موارد کاربرد مانومتر ارزان قیمت ویکا مدل 232، میتوان به تجهیزات ایمنی فزاینده، با مایع پر شده برای کاربرد های با ضربان بالا فشار و ارتعاشات دینامیکی، مناسب برای رسانه های فشار گازی و مایع، فرآیند صنعتی نظیر شیمیایی و پترو شیمی ، نیروگاه های انرژی ، تکنولوژی محیط زیست زیست، ماشین سازی و هواپیما سازی اشاره داشت. این فشارسنج با توجه به بدنه استنلس استیل و طراحی مناسب در صنایع بسیاری کاربرد دارد. کاربرد این نوع فشارسنجها برای اندازه گیری فشار گیج، فشار مطلق و فشار اختلافی است. بازه عملکردی فشار از 0.6-0 میلی بار الی 15000-0 بار است. گیج فشار ویکا اصلی در خروجی نصب و قابلیت تنظیم میزان فشار از 0 تا 315 بار توسط این محصول خواهید بود. در صورتی که برای خروجی نیاز به درجه دارید. از خروجی محصول فوق استفاده نموده است. اما شرکت ویکا برای هر کدام از محصولات خود مدل خاصی در نظر گرفته است که شما میتوانید انتخاب خود را بر مبنای همین معیار هم انجام دهید.

Check Also

بهترین آنتی ویروس ویندوز کدام است؟

بهترین آنتی ویروس ویندوز کدام است؟ خرید آنتی ویروس , خرید آنتی ویروس, خرید لایسنس …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.