خمکاری بریک چیست

خرید ریل تابلویی ایران متال و رعد-الکترو مبنا
خمکاری بریک

• معمولا در اندازههای یک متری و دو متری به بازار عرضه میشوند. این ریلها طبق استاندارد بینالمللی DIN EN 60715 تولید میشوند. با این استاندارد تمامی ریل مینیاتوری در این فروشگاه کاملا استاندارد و مناسب برای تجهیزات الکترونیکی می باشند. استفاده از دستگاه برک سی ان سی یکی از دقیق ترین و بهترین روش های خمکاری است که با روش کنترل عددی انجام می شود. خمکاری توسط سمبه و ماتریس: این روش با روش پرس برک متفاوت است و کاربردهای متفاوتی هم دارد. در هر کالسکه دو مسیر چرخش وجود دارد که حرکت فوقالعاده صاف را در طول کامل فراهم میکند. ریلهای مینیاتوری گالوانیزه همانند ریل آلمینومی نیز در طول و عمقهای مختلفی تولید میشود که شما میتوانید متناسب با نیاز خود یکی از انواع آنها را انتخاب نمایید. ابعاد مهمی که باید در نظر گرفت شامل عرض یا قطر و طول ریل هستند. که شما میتوانید این محصول را متناسب نیازتان از فروشگاه معتبر و با سابقه ما در این زمینه خریداری نمایید. از دیگر پارامترهای مهم در هنگام خرید ریل تابلویی توجه به ضخامت آن میباشد که حتما این نکته را نیز در هنگام خرید مورد توجه خود قرار بدهید تا بتوانید بهترین انتخاب را آن هم متناسب با سلیقه و نیاز خود داشته باشید. Con᠎tent was gen erated by GSA C on᠎tent Gen er at᠎or DEMO.

همچین پایه ریل میتواند به زیبایی تابلو بیافزاید و علاوه بر این دسترسی به تجهیزاتی که سوار بر ریل هستند را آسانتر میکند. به این نکته نیز دقت کنید که پایه ریل از آن جایی که حکم تکیه گاه را ایفا میکند باید در انتخاب نوع جنس آن دقت فراوانی شود و از خریداری پایه ریلهای قلابی یا جنس نامناسب خود داری نمایید. توجه کنید که اگر میخواهید بهترین و متناسبترین خرید را داشته باشید لازم است از افراد متخصص و با تجربه در این زمینه مشاوره بگرید و همچنین به نیازتان توجه نمایید که کدام مدل و در چه طولی، این محصول برای شما مناسب میباشد. شناخت این مشخصهها و ویژگیها به شما در خرید محصول و کاربرد آنها کمک خواهد کرد. همچنین بر روی ریل تابلویی سوراخهایی قرار دارد که میتوان از آنها برای نصب ریل تابلویی بر روی سینی تابلو برق استفاده نمود، شما میتوانید با استفاده از میخ پرچ یا پیچ و مهره این محصول را بر روی سینی تابلو برق محکم و فیکس نمایید.

نصب ریل مینیاتوری از طریق روشهای مختلف است و در صورت نیاز میتوانید با کارشناسان ما در تماس باشید. خمکاری توسط دستگاههای خم دستی و یا از طریق دستگاههای خم بریک و یا ابزارهای مشابه انجام میشود. اگر مجموعه تولیدی کوچک باشد از دستگاه بریک برای ایجاد خم استفاده میشود و اگر دارای مجموعه تولیدی بزرگ باشید عملیات خمکاری توسط دستگاهی به نام رول فرمینگ انجام میشود. ریل مینیاتوری برای طیف وسیعی از سیستمهای مونتاژ مکانیکی پزشکی، علمی و کوچک مناسب هستند. بیش از ۴۰ سال تجربه وتلاش موجب گشته هم اکنون این تولید کننده با طراحی، توسعه، تولید و فروش طیف وسیعی از محصولات، از جمله ریل مینیاتوری را با بهترین کیفیت به بازار عرضه کند. ریل مینیاتوری از جمله تجهیزاتی است که استفاده از آن در تابلو برقها الزامی است و نبود آن باعث ایجاد خسارات جبران ناپذیری میشود. ریل مینیاتوری از جمله تجهیزاتی است که برای قرار گرفتن تجهیزات مربوط به صنعت برق مانند فیوز و رله در تابلو برق استفاده میشود. اصولا کاربرد ریل مینیاتوری در صنعت برق و درون انواع تابلو برق و جعبه تقسیم و جعبه فیوز میباشد. در واقع میتوان گفت که امروزه ریل تابلویی یا همان مینیاتوری یکی از انواع محصولات کاربردی و مهم در صنعت برق میباشد و این محصول به منظور ثابت نگه داشتن تجهیزات برقی در داخل تابلوها و یا باکسهای فیوز کاربرد دارد.

ریل مینیاتوری یا همان ریل تابلویی یکی از ابزارهای مهم در صنعت برق میباشد که در سه نوع بارگذاری، بارگذاری متوسط و بارگذاری سبک آن هم در انواع مختلفی در بازار موجود است. ریلهای مینیاتوری که با گالوانیزه سرد آبکاری شوند دارای ظاهری بسیار زیبا و براق میباشند و اگر خطی بر روی این محصول کشیده شود مانند خطی است که بر روی آهن کشیده میشود. ریل مینیاتوری با قابلیتهای مناسبی که دارد باعث میشود تجهیزات در تابلو برق به خوبی ثابت شوند و از لغزش و خطا و ایجاد سوانح جلوگیری میکند. خمکاری ورقهای فلزی دارای روشهای گوناگونی است که با توجه به مواردی چون جنس ورق، ضخامت آن، طرح مورد نظر برای خم کردن و میزان خمش، روش مورد نظر انتخاب میشود. خمکاری CNC با دستگاه پرس بریک: در این روش ورق روی ماتریس V شکل قرار گرفته و سمبه که به شکل نوک پیکان است به پایین حرکت کرده و با ایجاد فشار … که متداول ترین حالت این است که قطعه کار بر روی یک یا چند لبه صاف از یک ابزار با اعمال فشار خم شدهاست . پرس بریک (به انگلیسی: Press brake) نوعی ماشین پرس است که برای خمکاری ورقهای فلزی از آن استفاده میشود.

Check Also

بهترین آنتی ویروس ویندوز کدام است؟

بهترین آنتی ویروس ویندوز کدام است؟ خرید آنتی ویروس , خرید آنتی ویروس, خرید لایسنس …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.