دستگاه برش لیزر استیل MOBINtech لیزر

استیل ضد آب به دلیل داشتن ویژگی هایی مانند استحکام بالا، انعطاف پذیری و مقاومت در برابر خوردگی در ساختمان سازی مدرن مورد استفاده قرار می گیرد.

برش لیزری استیل مشهد

 A​rtic le was c re᠎at​ed wi᠎th GSA᠎ C᠎ontent Gen erat᠎or Demoversion.

برش لیزر لوله استیل

برش لیزر استیل به دلیل داشتن دقت بالا در ایجاد برش، بهترین روش جهت برش طرح های ظریف است. هدف ماهان لیزر ارائه قیمت های مناسب در کنار کیفیت برش لیزر و همچنین سرعت تحویل کار می باشد.

در این صورت سرعت انجام کار هم چندین برابر خواهد شد. رایجترین برش لیزری با دو گاز اکسیژن و نیتروژن انجام میشود که درباره آن بیشتر خواهید خواند.

جوش لیزر استیل

را برش داد. جهت کنترل آتش در محل برش معمولا از گاز اکسیژن یا نیتروژن بسته به فلز مورد نظر استفاده می شود.

اگر در محل برخورد پرتو به ورق پرتو متمرکز نباشد، بنابراین سطح بیشتری ذوب شده و باعث افزایش پهنای شکاف خواهد شد. Data w as c reat ed wi᠎th GSA  Content Gen​erator Demover sion!

برش لوله استیل با لیزر

در واقع، با خدمات برش لیزر استیل ورقههای استیل با سرعت و دقت بیشتری انجام میشود. برش لیزر آلومینیوم کرج از خدماتی است که برش لیزر نیک به صورت تخصصی ارائه می دهد و با تمرکز بیشتری صورت می گیرد تا میزان اشتباه را در عملکرد برش کاهش دهد.

مجموعه ماهان لیزر با ارائه خدمات برش لیزر آهن و برش لیزر استیل با مقرون صرفه ترین قیمت برش لیزری این امکان را برای همه عزیزان فرآهم آورده تا در کنار قیمت مناسب برش لیزر، در کمترین زمان ممکن طرح های درخواستی را به محصول مورد نظر تبدیل کنید.

برش لیزری استیل تهران

ما در مجموعه ماهان لیزر انواع برش لیزر استیل هم با گاز اکسیژن هم با گاز نیتروژن را ارائه می دهیم.

ما با به کارگیری پرسنل مجرب همه مراحل طبق برنامه بندی انجام می دهیم تا تحویل کار به موقع صورت گیرد.

تنها کافیست در صورت نیاز به دریافت مشاوره با کارشناسان متخصص ما با شماره 02149063 تماس حاصل نمایید. همچنین از آنجا که برش لیزر آلومینیوم، برش لیزر برنج، برش لیزر مس و برش لیز سایر فلزات می تواند به دستگاه فایبر لیزر آسیب بزند ( دلیل این امر خاصیت این فلزات و انعکاس حاصل از نور لیزر می باشد) لذا مجموعه ماهان لیزر خدمات برش لیزر آهن و خدمات برش لیزر استیل و خدمات برش لیزر گالوانیزه را انجام می دهد.

جنس فلز: هر کدام از ورقهای آهن، استیل، آلومینیوم و گالوانیزه قیمت برش مخصوص به خود را دارد. اما نکته ای که در اینجا وجود برش لیزر آهن و برش لیزر استیل و برش لیزر گالوانیزه بسیار متداول است.

4. تمیز کردن و شست و شوی آن ها بسیار راحت می باشد. با توجه به تنوع طرح ها ( پیشنهاد بیش از 2.000 طرح درب لیزری توسط ماهان لیزر ) انتخاب مشتریان با توجه به سلایق گوناگون راحت تر شده و شما مشتریان عزیز می توانید هر طرحی که مدنظر دارید توسط ماهان لیزر تحویل بگیرید.

دستگاه لیزر استیل

همانطور که پیش تر اشاره کردیم، برش لیزر در صنعت جهان کاربردهای فراوانی دارد. برش لیزری سه بعدی استیل: قطعات سه بعدی از جنس استیل از قبیل انواع لوله که در معماری و ساختمان سازی استفاده می شوند، با استفاده از تکنولوژی برش لیزری 3 بعدی با صرف زمان و هزینه کم قابل تولید هستند.

نحوه برنامه ریزی دستگاه برش لیزر CNC به این صورت است که طرح و الگوی برش توسط نرم افزار های طراحی گرافیک که در قسمت پشتیبانی سایت قرار داده شده و به صورت رایگان قابل دانلود می باشد به دستگاه اعمال می شود تا حرکت و هدایت لیزر را طبق طراحی خود اجرا کرده و فرآیند برش را بر روی انواع فلزات پیاده سازی شود.

مزیت استفاده از گاز اکسیژن در آزاد کردن انرژی و کم کردن کشش سطحی است، که تولیدکننده را قادر می سازد سرعت برش را تا حد قابل قبولی بالا ببرد.

برش لیزر استیل مشهد

برش لیزر لوله و پروفیل با بهرهگیری از تکنولوژی پیشرفته و بینظیر شما را قادر میسازد تا با حذف محدودیتهای شیوههای سنتی برشکاری قطعات، طرحها و ایدههای پیچیده پروژههای صنعتی خود را با سرعت هرچه تمامتر و کیفیتی بالاتر اجرایی کنید.

برش لیزر استنلس استیل

اگر به تازگی قصد کار با دستگاه لیزر را دارید به شما پیشنهاد می کنم دستگاه لیزر دست دوم خریداری کنید.

قیمت دستگاه برش لیزر استیل

در اینجا قصد داریم شما را بیشتر با برش لیزر استیل آشنا کنیم. حتی سیستم های لوله کشی و تبرید نیز برخی از عناصر برش لیزر را دارند.

این دستگاه از منبع لیزر فیبر MAX وارداتی (500W،800W،1KW)، سیستم متحرک توپی دوگانه، مسیر نور ثابت با طراحی سبک دروازه ای، کنترل حلقه نزدیک با مقیاس خطی استفاده می کند تا کیفیت برش کاملاً با طراحی مطابقت داشته باشد.

از عمده کاربردهای خدمات لیزر و برش می توان به برش انواع فلزات همچون نقره ، طلا ، استیل ، مس ، پلاتین ، کروم ، برنج و …

کاربرد برش لیزر فلزات در صنعت بسیار گسترده می باشد و می توان به جرات گفت که این کاربرد ها بی نهایت بوده و با طرح های گستره می توان هر چیزی که طراحی شده را به تولید رساند.

دستگاه برش لیزری ورق استیل

دقت برش لیزری در دستگاه های برش لیزر تا 0.01 میلی می باشد و قابلیت برش آهن با لیزر تا 10 میلی متر ضخامت و برش استیل با لیزر تا 5 میلی متر ضخامت وجود دارد.

گپ در برش: حتی در برشهای دقیق لیزری هم موارد خطا وجود دارد که لازم است در محاسبات برشکاری منظور شود.

خدمات برش لیزری ورق استیل

از آن جایی که گازهای خنثی با ماده ذوب شده واکنش نمی دهند و حرارت اضافی تولید نمی شود، برای قطعه کار با ضخامت مشابه معمولا توان لیزر، بسیار بالاتر از حالت برش با گاز کمکی اکسیژن است.

قیمت برش لیزر ورق استیل

برای ورقهای فلزی با ضخامت بالا از گاز اکسیژن به عنوان گاز کمکی استفاده میکنند. در این صورت نوع گاز کمکی برای برش لیزر باید تغییر کند.

قیمت برش لیزر استیل

مزیت استفاده از گاز اکسیژن برای برش لیزر استیل، قیمت تمام شده ی پایین تر برش می باشد. به علت به کارگیری گاز اکسیژن کیفیت برش نسبت به گاز نیتروژن پایین تر بوده و بیشتر برای ضخامت های پایین ورق استیل مورد استفاده می گیرد.

برای مثال فلزهایی که که ضخامتی پایین تر از هشت میلی متر دارند برای این امر بسیار مناسب می باشند.

برش لیزر استیل قم

عادی امکانپذیر نیست. بر خلاف تصور عموم، دلیل این امر بالاتر بودن نقطه ذوب ورق استیل نبوده چون نقطه ذوب ورق استیل به طور متوسط کمتر از کربن استیل ساده می باشد.

برش لیزر ورق استیل

مدت زمانی که چشمی لیزر باید روی هر نقطه از ورق برای برش توقف داشته باشد، با ضخیمتر شدن ورق بیشتر میشود.

سفارشات شما پس از گذشت مدت زمان مورد نیاز برای انجام برش لیزر، در سریعترین زمان ممکن به سراسر کشور ارسال میشود.

تغییر گاز مصرفی اثر خود را روی کیفیت محصول پایانی و زمان انجام کار میگذارد. با به کار گیری گاز نیتروژن، کیفیت برش لیزر استیل بالاتر است.

شما میتوانید با در نظر گرفتن ابعاد برش لیزری مورد نیازتان و جنس ورق، تمامی کارهای باقیمانده را به استیل رخ بسپارید.

بعد از انتخاب دستگاه و خرید آن همراهی متخصصان نوین تاک در تمامی مراحل نصب و پشتیبانی دستگاه ها با گارانتی معتبر و خدمات پس از فروش شرکت در کنار شماست.

راحتی، کیفیت بالای سطوح، عدم تمرکز تنش، نبود پلیسه، سرعت زیاد و نداشتن محدودیت در شکل برش از مزایای مهم برش لیزر آهن و برش لیزر استیل می باشد.

برای ورقهای فلزی با ضخامت کم که نیازی به توان بالای دستگاه نیست، از گاز نیتروژن استفاده میشود. همچنین گاز نیتروژن میتواند خاصیت ضد زنگ به لبههای برش کار بدهد.

در مقابل لبههای برش دچار ساییدگی و شفافیت میشوند. مصرف برق کم ، تنها در حدود 20٪ -30٪ دستگاه برش لیزری CO2 سنتی است.

درواقع میتوان گفت این نوع صنعت و متریال هدف شماست که تعیین کننده دستگاه برش لیزر متناسب با کسب و کار شماست.

فرقی نمی کند چه شما ورق آهن یا ورق استیل رو بفرستین و یا اینکه ماهان لیزر متریال مورد نظر شمارو تامین کند.

چه متریال فلزی را می توانید با برش لیزر فلزات برش بزنید؟ استفاده از این تکنولوژی پیشرفته باعث می گردد تا میزان خطای کار کمتر شود و همین طور شما را قادر می سازد تا بتوانید طرح های پیچیده تری را بر روی قطعه خود ایجاد کنید.

در قیمت دهی تاثیر گذار می باشند به همین خاطر توصیه ماهان لیزر ارسال طرح یا ابعاد مورد نظر به وب سایت ماهان لیزر می باشد تا کارشناسان با توجه به المان های تاثیر گذار قیمت نهایی رو به شما اعلام نمایند.

تکنولوژی به کار رفته برای یرش استیل، اشعه لیزر می باشد که به علت دقت بالا، کیفیت برش استیل بالا می باشد و مقدار پلیسه در محل برشکاری بسیار کم خواهد بود.

در روش برش فلزات با لیزر محل برش بسیار تمییز بوده و هیچ گونه پلیسه یا کثیفی در محل برش مشاهده نمی شود.

استیل رخ بالاترین کیفیت برش را بدون سوختگی و پلیسه شدن تضمین میکند. هر چه مقدار و میزان اکسیژن بیشتر باشد، توان دستگاه هم افزایش پیدا میکند.

برش ضخامتهای بیشتر ورق نیاز به توان کارکرد بالاتر دستگاه دارد. ابعاد ورق استیل نیز می تواند تا عرض ۱.۵ و طول ۳ متر باشد.

یکی از فاکتورهای مهم در کیفیت قطعات برش خورده نوع ماده اولیه و نیز ضخامت آن می باشد. یکی از مشهورترین بناهایی که از این فلز در ساخت نمای آن استفاده شده است، ساختمان کرایسلر (Chrysler) در نیویورک می باشد.

یکی از این کاربردها، برش لیزر ورق آهن برای ساخت درب پارکینگ می باشد. یکی دیگر از موارد استفاده از استیل در صنایع شیمیایی، نفت و گاز می باشد.

Th᠎is da ta w as c​reated  wi th the he᠎lp  of GSA Con tent Gener at or Demov er​sion .

یک راه حل امکان پذیر شامل استفاده از یک تنظیم قدرت بالاتر و تکنولوژی فشرده گاز است. یکی از مهمترین ویژگی های ماهان لیزر تامین به موقع و سریع برش لیزری می باشد.

برش لیزری پلکسی تنها یکی از کاربردهای دستگاه لیزر به شمار می آید. یکی از فلزات پر استفاده و پرطرفدار، استیل است.

جدای از این، زمان روشن بودن دستگاه و میزان مصرف برق هم در ورقهای بزرگ، بیشتر است. ●این دستگاه قابلیت تکرارپذیری بالایی دارد.

لیزر لوله ۴ محور : توانایی برش اشکال پیچیده و همچنین ایجاد فارسی بریاکونیک بر روی قطعه را دارد .

ضخامت ورق فلز: برش فلزات با ضخامت ضخیمتر نیاز به تابش بیشتر لیزر دارد. آلیاژ فلز: برش فلزات سخت، دشوارتر و زمان برتر است.

در برش ورق سیاه آهن یا برش ورق استنلس استیل Stainless Steel با لیزر قسمتی از ورق که در تماس مستقیم نور لیزر قرار می گیرد در اثر حرارت تصعید می شود و به هوای اطراف یا محیط وارد می شود .

در مجموعه ماهان لیزر، برش لیزر ورق استیل از ضخامت ۰.۵ الی ۵ میلی متر صورت می گیرد. برای برش انواع فلزات میتوانید از دستگاه لیزر استفاده کنید اما یقیناً قیمت کار با یکدیگر متفاوت است.

قبل از هر چیزی جهت اطلاع از قیمت برش لیزر، شما باید طرح برش را آماده کنید. جهت انجام این کار، لازم است که مواد مولد لیزر با تحریک به وسیله جریان الکتریکی یا تابش لامپ تهیه شود سپس پرتو ایجاد شده با استفاده از آیینه های به کار رفته در دستگاه منعکس میشود تا انرژی لازم برای برش را به دست آورد.

از دیگر مزیت های دستگاه برش لیزر استیل تولیدی مجموعه رادوکس این است که در آن از قطعات با کیفیت بالا استفاده شده است.

عاملهایی که در ادامه معرفی میکنیم روی قیمت برش فلزات با لیزرتاثیر میگذارد. ابعاد کار: هرچقدر که ابعاد صفحه یا پلیت فلز بزرگتر باشد، قیمت انجام کار هم بیشتر است.

Check Also

بهترین آنتی ویروس ویندوز کدام است؟

بهترین آنتی ویروس ویندوز کدام است؟ خرید آنتی ویروس , خرید آنتی ویروس, خرید لایسنس …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.