راهنما شیر دستی سختی گیر رانکسین (RUNXIN) سایز 2 اینچ مدل N56D2 (2) با تجربه

شیر دستی سختی گیر رانکسین (RUNXIN) سایز 2 اینچ مدل N56D2
شیر دستی کستل, شیر دستی

شیر دستی یا Hand valve در سیستم های برودتی نصب می شود تا در مواقع لازم مسیر خروج گاز مبرد را بسته تا بتوانید به آسانی قطعات خط مایع را از سیستم جدا کرده و تعویض نمایید. کلیه قطعات یونیت هیدرولیک در کارگاه تخصصی هیدشاپ اسمبل میشود. سرما پارت از بزرگترین فروشگاه های اینترنتی در زمینه ارائه کلیه قطعات و تجهیزات مورد نیاز برای سیکل های تبرید از قبیل سردخانه های فریونی، چیلر های تراکمی و دستگاه های تهویه مطبوع می باشد. قطعات هیدرولیکی مورد استفاده از برندهای رکسروت، پارکر، ویکرز، دوپلماتیک، یوکن، چینی و میباشند. برای آگاهی از برندهای شیر هیدرولیک دستی، و اطلاع از قیمت شیر دستی با فروشگاه هیدرولیک هیدشاپ تماس بگیرید. شیر های دستی از یک بدنه اصلی و یک قطع کننده جریان که در بالای بدنه اصلی واقع شده است و جهت قطع و وصل کردن جریان سیال از آن استفاده می شود، تشکیل شده اند. شیرهای توپی معمولی واسط سیال و ضایعات را درون حفره داخلی بدنه به دام میاندازند که تمیز کردن آنها غیر ممکن بوده و میتواند باعث آسیب به سطح نشیمنگاه شود و یا حتی عملکرد شیر را مختل کند. Post has  been gen᠎erat ed with the help of ​GSA Conten t Generator DE᠎MO!

شیر دستی کستل

از شیر گازی برنجی در سیستم های گرمایش، تهویه مطبوع، بهداشتی، پنوماتیک، لوله­ های نفت، آب، شبکه های گازوییل و بنزین، بخار اشباع و به طور کلی برای مایعات غیر خورنده استفاده می شود. ساختمان شیر توپی گازی پلی اتیلن همانند بقیه شیرهای Ball valve دیگر می باشد با این تفاوت که این محصول به دوطرف جوش تولید می گردد.در هر دو سر شیر یک مفتول فلزی وجود دارد که با گرم شدن مفتول ها به وسیله دستگاه جوش الکتروفیوژن لوله پلی اتیلن به شیر توپی جوش می خورد.وظیفه شیر توپی گازی پلی اتیلن off و on کردن گاز درون خط می باشد. شیرهای دستی با قطع و وصل دیافرگرامی اغلب در مسیر لوله های مسی سایز کوچک و شیر های دستی سوزنی و طرح گازی در لوله های سایز شیر دستی کستل بزرگ کاربرد دارند. شیر های پارکر در طیف گسترده ای از صنایع نفت و گاز و کنترل فرآیند با فشار عملیاتی از 3600psi (یا 247 بار) تا 10000psi (یا 690 بار) کاربرد دارد. مطابق تصویر زیر برای انتخاب شیر مناسب رانکسین نیاز است که ابتدا کاربرد شیر (فیلتراسیون یا سختیگیری) را تعیین نمود؛ سپس دسته بندی مدنظر را در کاربرد تعیین شده، مشخص کرد. پس از ثبت درخواست در روز تعیین شده یک از مهندسین شرکت از محل بازدید کرده و به شما در خصوص تجهیزات لازم جهت سیستم سرمایش و گرمایش مورد نیاز مشاوره می دهد.

پس متوجه می شویم دبی مورد نیاز برای پرکردن سیلندر اول باید بیشتر باشد. شیر های دستی سه مدل مختلف پیچی، جوشی و جوشی با میله ی بلند دارند که مدل پیچی به علت عدم نیاز به جوشکاری و سهولت در استفاده بیشتر از مدل های دیگر به کار می رود. شیرهای دستی مدل های مختلف و طراحی های متفاوتی دارند. در این میان انواع مختلف شیرهای دستی، ساده ترین دستگاه هایی هستند که برای کنترل جریان سیال می توان از آن ها استفاده نمود. علاوه بر این، شیرهای توپی کوچک در اندازه و سایزهای مختلف موجود هستند. وزن کلی و وزن خالص این شیر دستی 0.85 کیلوگرم است که اندازه ورودی و خروجی آن 5/8 اینچ می باشد. در این شیر فیلتر تغییر حالت شیر باید به صورت دستی و توسط اپراتور انجام شود. نمیدانم این وزیر ارتباطات در شرایط موجود تنها نام وزارتخانهاش از پست و تلگراف و تلفن به ارتباطات و فناوری تغییر کرده است یا اینکه بر بال تکنولوژی امروزی میخواهد فضای ارتباطی و فناوری را پیش ببرد. بال ولو دارای طول عمر بالایی بوده و حتی در صورتی که برای مدت زمان زیادی تغییر وضعیت ندهند به راحتی باز و بسته می شود. اما با توجه به اینکه دارای عملکرد پرسرعت و طراحی ساده می باشند، زیاد مورد استفاده قرار می گیرند و سبب کاهش هزینه در نصب شیر می شوند.

شیر های کشویی دارای یک قطع کن با حرکت عمودی می باشند به این صورت که با چرخش نازل، قطع کن بصورت عمودی حرکت می کند و باعث قطع و وصل جریان می گردد. استفاده از شیر دستی باعث می شود هر گونه تعمیرات بدون از دست دادن گاز مبرد فراهم شود. انواع متفاوتی از شیرهای دستی امروزه تولید می شود. این کار باعث کوتاه کردن زمان چرخه باز تولید می شود. به گزارش ایسنا بنابر اعلام شرکت مهندسی درسان، استفاده از این دربها موجب شده است استفاده کنندگان این درب هادیگر مانند گذشته دربها را به صورت دستی باز نکنند و با فشردن ریموت کنترل می توانند بدون آن که به خود زحمتی بدهد آن را باز کنند. هنگامی که دسته آن را به طور دستی میچرخانیم، مجرایی که فشار سیال عبوری را کنترل میکند باز و بسته میشود. نکته حائز اهمیت در مورد این شیر ها این می باشد که هنگام استفاده از شیر های توپی فقط می توان میزان جریان سیال را قطع یا وصل نمود و نمی توان با نیمه باز قرار دادن آن میزان سیال را کم یا زیاد کرد زیرا باعث افت جریان سیال می گردد.

Check Also

بهترین آنتی ویروس ویندوز کدام است؟

بهترین آنتی ویروس ویندوز کدام است؟ خرید آنتی ویروس , خرید آنتی ویروس, خرید لایسنس …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.