سکوت: رئیس هندبال باید تمرکز بیشتری روی داوری/آرامش فوتبال داشته باشد


مدیرعامل باشگاه سپاه اصفهان از داوری هندبال برای بازگشت فینال لیگ برتر انتقاد کرد.

به گزارش ایسنا، محمدرضا ساکت از قضاوت بازی فینال لیگ برتر هندبال پس از لیگ قهرمانان اروپا در لیگ برتر هندبال گلایه کرد و گفت که امروز از داوری شکایت دارم و از سرمربی برتر هندبال متاسفم. کمیته داوران لیگ از محیط الهام گرفته بود. امیدوارم رئیس فدراسیون بیشتر به این موضوع فکر کند. من به عنوان یک کارشناس و یک آزمایشگر حضور داشتم و همه نکاتی را در مورد نارضایتی از برخی قوانین داوری مطرح کردند که برای آینده هندبال نگران کننده است.

ساکت با انتقاد از تمدید لیگ هندبال خاطرنشان کرد: لیگ امسال بسیار طولانی بود و موانع مکرر داشت که به نفع هندبال ایران نیست، البته بخشی از آن مسائل به خاطر تیم ملی بود. خوشبختانه هندبال تحرک ایجاد کرده است و دولت فدرال سخت کار کرده است که قابل قدردانی است. ما هم سعی می کنیم در قسمت آقایان و البته بانوان برنامه های خود را دنبال کنیم.

وی با اشاره به وضعیت تیم والیبال اسپهان گفت: متأسفانه با توجه به کادر فنی و بازیکنان هیچ هدفی از جمله تربیت مربیان اصفهانی، تربیت بازیکنان جوان و مستعد استان و والیبال حرفه ای محقق نشد. انگیزه نیز گنجانده شده است. آسیا هدف دیگری داشت. پس از محقق نشدن این اهداف، هیئت مدیره آن ها را بررسی و ارزیابی کرد و مقرر شد که مجددا به سمت هدایت و پرورش والیبال استان و بازیکنان آن بروند.

مدیرعامل باشگاه سایفان افزود: سیاست باشگاه این است که با تیم جوان استان اصفهان در لیگ یک بازی کند. بخش هایی از پروژه ای که سه سال پیش توسط کادر فنی والیبال تهیه شده بود تکمیل نشد و طبق سیاست جدید پیش می رویم.

در نهایت یکی از اعضای مجمع فدراسیون فوتبال درباره شرایط فدراسیون فوتبال گفت: اجازه بدهید این کار را در روز 20 خردادماه انجام دهم. در شرایط کنونی ما باید به صلح آمیز شدن مجمع کمک کنیم.

انتهای پیام/


soresec

Check Also

ترمیم بافت با سلول های حاصل از ادرار انسان!

یک مطالعه جدید توسط محققان آمریکایی نشان می دهد که سلول های بنیادی مشتق شده …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.