شیر روتولاک مسترکول

شیر روتولاک – مسترکول
شیر روتولاک

اتصال شیر روتولاک مدل 1 در 1/2 که با نام مغزی سر کمپسور، کانکشن شیر روتولاک یا رابط شیر روتولاک شناخته میشود، وظیفه تبدیل اتصال جوشی به اتصال مهرهای برای متصل کردن شیر روتولاک را بر عهده دارد. شیر روتولاک که با نام شیر کمپرسور نیز شناخته میشود، یکی از انواع شیرهای سرویس است که بر روی کمپرسور و یا ریسیور نصب میشود. شیرهای روتولاک محرمانه awa جنس دنالاین ایتالیا بوده و با رعایت استانداردهای پباده سازی و تولید مثلا استاندارد ISO 9001 بسیار کیفیت خوب و با دوام میباشند. شیر روتولاک توسط برندهای معتبر جهانی همچون آلکو دانفوس GMC و همچنین برخی برندها از کشورهای ترکیه و چین تولید می شود .هرکدام از این برندها دارای لیست قیمت متنوعی بوده که این امر باعث انتخاب آزادانه مشتری در هنگام خرید شیر روتولاک می شود . شیر روتولاک که با اسم شیر کمپرسور فریونی نیز شناخته می گردد، یکی اشکال شیرهای خدمت میباشد که بر روی کمپرسور و یا این که ریسیور نصب می شود. تولید کننده ی شیر روتولاک ها نیز میباشد.شرکت پرگاس آلتین تجارت نماینده انحصاری این شرکت در ایران آماده ارائه ی محصولات شرکت فریگو پوینت روسیه در ایران میباشد.جهت کسب اطلاعات بیشتر با ما تماس بگیرید.

شرکت فریگو پوینت(frigo point)روسیه تولید کننده قطعات مربوط به سیستم های برودتی (چیلر,سردخانه, سیستم های سرمایشی,یخچال های صنعتی و فروشگاهی)تولید کننده ی شیر روتولاک ها نیز میباشد.شرکت پرگاس آلتین تجارت نماینده انحصاری این شرکت در ایران آماده ارائه ی محصولات شرکت فریگو پوینت روسیه در ایران میباشد.جهت کسب اطلاعات بیشتر با ما تماس بگیرید. استفاده از شیرهای روتولاک این امکان را فراهم میکند که بدون نیاز به تخلیه مبرد کل سیستم، تنها مبرد موجود در کمپرسور را در هنگام تعمیرات تخلیه کرد.. این شیر در 5 نوع الکترونیکی، اتوماتیکی، ترموستاتیکی، لوله مویین و شیر شناور در بازار موجود و قابل خریداری و نصب در سردخانه ها است. تولید کننده ی شیر روتولاک ها نیز میباشد. به کارگیری از شیرهای روتولاک این قابلیت را مهیا مینماید که فارغ از نیاز به تخلیه مبرد تمام سیستم، صرفا مبردموجود در کمپرسور را در هنگام تعمیرات تخلیه کرد. از ویژگی های این شیرها میتوان به عمر طولانی آن ها، نیاز اندک به تعمیر و نگهداری و طراحی فشرده ی آن اشاره کرد.

به لوله ورودی یا خروجی کمپرسور است.

وظیفه شیر کمپرسور جلوگیری از خروج مبرد گاز فریون بوده و در زمان تعمیر کمپرسور کارایی خود را نشان می دهد. به این شکل بدون نیاز به خالی کردن کل گاز فریون موجود درسیستم می توان فقط گاز فریون کمپرسور را تخلیه نمود. وظیفه اصلی شیر روتولاک این است که از هدر رفت مبرد ( گاز فریون ) در زمان خرابی کمپرسور جلوگیری کند که این کار باعث منافع بسیاری هم به جهت اقتصادی و هم به جهت زیست محیطی می شود به همین دلیل حتما به شما دوستان توصیه می کنیم تا در زمان طراحی و ساخت هرگونه سیکل تبرید تراکمی ( چیلرهای تراکمی و سردخانه های فریونی ) حتما از شیر روتولاک استفاده کنید . رابط جوشی به مهرهای شیر کمپرسور (روتولاک)، به منظور اتصال شیر کمپرسور یا شیر روتولاک به لوله ورودی یا خروجی کمپرسور است. شیر روتولاک (rotolock valve) یا همان شیر کمپرسور کاربرد بسیاری در سیکل تبرید و سردخانه ها دارد. هرکدام از این برندها دارای لیست قیمت متنوعی بوده که این امر باعث انتخاب آزادانه مشتری در هنگام خرید شیر روتولاک می شود . در ادامه به معرفی بعضی از پرکاربردترین شیرآلات صنعتی می پردازیم. این شیرها که در سردخانه های آمونیاکی به وفور یافت می شوند وظیفه ی شیر کنترل فشار بالا را در سیستم برعهده دارند.  Th is da᠎ta h᠎as been wri tten  with the he​lp of GSA​ C onte nt G​en erat or DEMO.

یکی از آن ها برند دانفوس است.

این شیر که در دسته ی شیرهای برودتی قرار دارد، بر روی کمپرسور یا رسیور نصب شده و وظیفه ی اصلی آن جلوگیری از هدر رفتن مبرد هنگام خرابی کمپرسور است. یکی دیگر از انواع شیرهای صنعتی در سردخانه، یخچال های تجاری و یخچال های صنعتی، شیر یک طرفه است. شیرآلات سردخانه انواع مختلفی دارد که هرکدام از آن ها در بخشی از سردخانه قابل استفاده هستند. جنس شیر روتولاک باید به گونه ای باشد که در برابر انواع مبرد مقاومت داشته باشد. شیر روتولاک یا شیر کمپرسور در سردخانه ها و یخچال های صنعتی کاربرد دارد. یکی از آن ها برند دانفوس است. شیرهای تنظیم کننده فشار و دما کارایی متفاوتی در یخچال ها، سردخانه ها و در سیستم های تهویه مطبوع دارند. به این ترتیب این شیر شرایطی را برای تکنسین فراهم میکند تا بدون نیاز به تخلیه ی مبرد کل سیستم تبرید بتوانیم فقط مبرد کمپرسور را تخلیه و تعویض کنیم.

Check Also

بهترین آنتی ویروس ویندوز کدام است؟

بهترین آنتی ویروس ویندوز کدام است؟ خرید آنتی ویروس , خرید آنتی ویروس, خرید لایسنس …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.