صلح و سازش زنجان اولین شورا در شوراهای حل منازعه کشور است


SNA / منطقه بندی رئیس کل دادگستری استان زنجان گفت: زنجان در سال گذشته رتبه نخست صلح و سازش را در بین شوراهای حل منازعه کشور کسب کرد.

به گزارش ایسنا و به نقل از روابط عمومی دادگستری استان، حجت الاسلام و المسلمین اسماعیل صدیقی نیرکی روز گذشته (دوم تیرماه) در همایش شورای حل اختلاف استان زنجان که به مناسبت هفته قوه قضائیه برگزار شد، ضمن تبریک و تهنیت گفت: . وی با اشاره به ابلاغ 15 اولویت از سوی قوه قضائیه در یادواره شهادت تیر هفتم، با اشاره به اولویت مراکز استان ها، اولویت سیزدهم این منشور را مشارکت مردم در اصلاح انسجام و ایجاد انسجام دانست. صلح و سازش در پرونده های قضایی تقویت می شود. سعی کنید همه چیز را مرتب نگه دارید.

وی با تقدیر از زحمات اعضای شورای حل اختلاف استان در اجرای سیاست های قوه قضائیه در استان اعلام کرد که شورای حل اختلاف استان در سال گذشته در حوزه صلح و سازش و اصلاح مقام اول را در کشور کسب کرده است. . از اتم های تحریک کننده

صادق نیریکی با تاکید بر تلاش کارکنان و اعضای شورای حل اختلاف استان برای رفع مشکلات، یادآور شد: اسکان اعضای شورای حل اختلاف در مشهد فراهم شده است و تلاش ما این است که وام باعث افزایش سطح زنجیره تامین شود. برای اعضای شورای حل اختلاف. ما از ایجاد تعاونی مسکن برای اعضای شورای حل اختلاف حمایت می کنیم.

لازم به ذکر است در ابتدای جلسه رئیس شوراهای حل اختلاف استان زنجان گزارشی از وضعیت شورای حل اختلاف استان ارائه کرد.

انتهای پیام/


soresec

Check Also

ترمیم بافت با سلول های حاصل از ادرار انسان!

یک مطالعه جدید توسط محققان آمریکایی نشان می دهد که سلول های بنیادی مشتق شده …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.