مدیریت بزرگ ستاد خدمات سفر در کرمانشاه

اسنا / کرمانشاه گردهمایی بزرگ ستاد خدمات سفر به منظور آماده سازی دستگاه های حاکمیتی برای پذیرایی از میهمانان نوروزی در کرمانشاه تشکیل شد.

رئیس میراث فرهنگی استان کرمانشاه به مناسبت شعری که امروز (24 اسفندماه) در پارک شرق کرمانشاه برگزار شد، در خصوص مقدمات پذیرایی از میهمانان استان گفت: حدود یک ماه پیش سفر با استقرار از خدمات رسانی، تمهیدات لازم را برای پذیرایی از میهمانان نوروزی در استان اندیشیده ایم.

وی افزود: امروز با حضور 15 دستگاه اصلی و تجهیزات جانبی آنها به منظور نمایش آماده سازی انواع سلاح های پیشرفته در ستاد خدمات سفر برگزار شد.

رئیس میراث فرهنگی استان فضای همکاری و ارتباط بین نهادهای مختلف استان را در نوروز امسال تشریح کرد و گفت: در ایام نوروز با چنان انرژی در خدمت گردشگران خواهیم بود تا یادگاری خوبی باشد. سفر به کرمانشاه برای آنها.

وی از آماده سازی کامل امکانات گردشگری استان برای پذیرایی از مسافران نوروزی خبر داد و گفت: با توجه به بازدید مکرر از این امکانات، آماده پذیرایی از گردشگران نوروزی هستند و هم اکنون ظرفیت آنها 80 درصد تکمیل شده و از بین رفته است. .

گهری خاطرنشان کرد: بر اساس تمهیدات اندیشیده شده، در صورتی که ظرفیت مراکز اقامتی استان پاسخگوی تعداد مسافران در ایام نوروز نباشد، از ظرفیت سایر دستگاه ها استفاده خواهیم کرد.

    مدیریت بزرگ ستاد خدمات سفر در کرمانشاه

انتهای پیام/


soresec

Check Also

راه ها و ساختمان های حوزه شهرسازی به نام شهدا مزین شود

اسنا / یزد مشاور وزیر راه و شهرسازی در امور ایثارگران خواستار احداث راه و …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.