مرزبانان/ ایسنا با خبرنگاران و همکاران؛ رسانه قابل اعتماد و قابل اعتماد


SNA / GALAN معاون فرهنگی و اجتماعی هنگ مرزی آستارا با بیان اینکه خبرگزاری ایسنا رسانه ای موثق و قابل اعتماد است، گفت: خبرنگاران همکاران و حامیان مرزبانی هستند.

ستوان یکم عباس قدیری نایک در نشست مشترک و ارتباطی با خبرنگار و عکاس خبرگزاری اسنا در شهرستان آسترا خواستار همکاری، تبادل نظر و استفاده از مهارت ها و تجربیات بین آنها شد: فرمانده هنگ مرزی آسارا و پرس منبعی موثق و قابل اعتماد است و از نزدیک با خبرنگاران خود در شهرستان مرزی شمالی همکاری می کند.

وی با بیان اینکه خبرنگاران رسالت بزرگی به عنوان پل ارتباطی بین مردم و مسئولان دارند تا بتوانند افکار عمومی را اطلاع رسانی و انتقال دهند، افزود: فرماندهی هنگ مرزی آگوستا با تعامل رسانه ای و ارتباط دو جانبه در فعالیت های مختلفی مشارکت دارد. بخش فرهنگی و اجتماعی در حال افزایش است.«اطلاعات صحیح در این زمینه ارائه می شود.

قادری به خوبی تاکید کرد: فرمانده هنگ مرزی آسترا رسانه ها را شریک منسجم و صمیمی دانسته و در سال های اخیر زمینه ارتباط و ارتباط با همه رسانه ها را فراهم کرده است.

جمهوری اسلامی در این منطقه مرزی کشور، نقطه نظرات کلیدی مرزبانان ایران را ایجاد امنیت پایدار برای مردم و روابط مرزبانی اعلام کرد و گفت:

معاون فرهنگی و اجتماعی فرماندهی هنگ مرزی آستارا خبرگزاری ایسنا را منبع خبری قوی توصیف کرد و خاطرنشان کرد: رسانه ها ابزاری برای فرهنگ سازی در جامعه هستند.

قدیری ناک گفت: پوشش به موقع و دقیق یکی از شاخص های کیفی اطلاع رسانی در خبرگزاری ایسنا است.

وی همچنین یادآور شد: افزایش همکاری پلیس مرزی با خبرنگاران برای ایجاد فضای امن در جامعه حائز اهمیت است.

به گزارش ایسنا، در این نشست مشترک به منظور ارتقای سطح ارتباط و برگزاری جلسات ماهانه، فعالیت های فرماندهی هنگ مرزی آسارا در خبرگزاری ایسنا استان گیلان به طور مستمر بر فعالیت ها و اخبار فعالیت ها متمرکز بود. برای آگاهی بیشتر مرزنشینان

انتهای پیام/


soresec

Check Also

ترمیم بافت با سلول های حاصل از ادرار انسان!

یک مطالعه جدید توسط محققان آمریکایی نشان می دهد که سلول های بنیادی مشتق شده …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.