معرفی مدل های جنگ مهم است


یکی از نویسندگان دفاعی می گوید: ما باید مدل هایی از جنگ را معرفی می کردیم که در هدایت و هدایت نیروها مؤثر بود.

امیر رزاق زاده در گفت و گو با خبرنگار خبرگزاری صدا و سیما با امضای کتاب تاریخ شفاهی سردار مرتضی قربانی در نمایشگاه کتاب تهران گفت: امیر رزاق زاده در نمایشگاه کتاب تهران حضور داشت. این فرمانده یکی از نادران و بازمانده های جنگ تحمیلی است.

پیشرو رزاق زاده: کتاب تاریخ شفاهی سردار مرتضی قربانی شامل دوران تولد و انقلاب و میدان نبرد وی است. در دوران دفاع، راوی را دیدم و جاوید اطهر حاج احمد متسلین، شهید همت و شهید قاسم سلیمانی را به شهادت رساندم. همزمان مقالات را ضبط کردیم.

او خاطرنشان می‌کند: «از دل ماجرا باید برای مردمی که تاریک‌اند و روشن‌فکر هستند آواز بخوانیم و حقایق در این کتاب که چند سال پیش منتشر شد، «بیتلز برای جاده مقدس» بیان شده است. سالن چت عمومی چت در خصوص کتاب تاریخ شفاهی سردار مرتضی قربوانی، تقاطع اطلاعاتی، تحریف و دروغ جایز نبود، لذا این آثار از حوصله سایر نوشته ها خارج است.

این نویسنده تاکید می کند: باید مدل هایی از جنگ را معرفی کنیم که در هدایت و هدایت نیروها موثر بودند. فرمانده غالباً در جبهه ها و خط مقدم با خودروهای سربازان حضور داشت و تحت فرماندهی فرمانده ارتش در حال پیشروی دیده می شد.

انتهای پیام/


soresec

Check Also

راه ها و ساختمان های حوزه شهرسازی به نام شهدا مزین شود

اسنا / یزد مشاور وزیر راه و شهرسازی در امور ایثارگران خواستار احداث راه و …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.