نساجی است که 50 درصد قدرت خود را دارد


اسنا / خوزستان سرمربی تیم فوتبال نساجی گفت: تیم ما 50 درصد توان دارد اما انتظار دارم در بازی فردا مقابل جزایر سلیمان با تمام توان بازی کنیم.

اسماعیل، مربی نساجی که در نشست خبری پیش از دیدار فردای نفت مسجد سلیمان و نفت آمده بود، درباره اخراج بی سر و صدا این باشگاه گفت: البته اتفاقی که برای باشگاه افتاد بازی سختی در پیش داریم. شرایط نفت مانند نساجی است و هر دو تیم برای پیروزی باید به برتری برسند.

به گزارش ایسنا، او مقرون به صرفه بود: به طور کلی اتفاقی بود که در سال های گذشته همیشه رقابت خوبی بین نفت و نساجی در مجموع برای تیم خوب وجود داشته است.

مربیان تیم فوتبال نساجی می گویند از تماشاگران نفتی که این تیم را در فینال جام حذفی تشویق و کمک کردند، تشکر می کنم. جا دارد از مردم خوب شهر گوام و مازندران، مردم خوب مسجد سلیمان را تحسین کنم.

وی گفت: بازی چالشی در پیش داریم که برای هر دو تیم سخت است. البته با توجه به همدلی و دوستی دو تیم نفت و نساجی و تماشاگرانشان امیدوارم بازی یکی از آن رضایت تماشاگران باشد.

اسماعیل گفت: با توجه به شرایط تیم ما و بازی های امسال و همچنین رفت و آمد کادرفنی زیاد، این موضوع فشار مضاعفی را نیز به تیم وارد می کند. در این مدت سه تا چهار بازیکن تیم ما مشکل دارند و بازیکنان زیادی مصدوم می شوند. تیم ما 50 درصد توان خود را دارد اما امیدوارم فردا با تمام توانمان خوب بازی کنیم.

انتهای پیام/


soresec

Check Also

جزییات موج بعدی خاک خوزستان در روزهای آینده

اسنا / خوزستان مدیرکل هواشناسی خیزان در روزهای جمعه و دوشنبه هفته آینده موج خشت …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.