راهنمای خرید بهترین مکمل بدنسازی خارجی

توجه به استایل و هیکل یکی از مهم‌ترین دغدغه‌های جوانان امروزی است و معمولاً همواره سعی بر این دارند که استایلی روی فرم و عضلانی داشته باشند. در این راستا استفاده از انواع بهترین مکمل بدنسازی خارجی نیز شایع و رایج است. به نظر شما استفاده ازاین‌قبیل مکمل‌های بدنسازی مفید و تأثیرگذار است؟

ما امروز در این مقاله برایتان درباره راهنمای خرید مکمل بدنسازی یونیورسال خواهیم گفت و تعدادی از بهترین مکمل بدنسازی خارجی را معرفی خواهیم کرد. اگر داشتن هیکل عضلانی و قوی جزء اولویت‌های شما است، توصیه می‌کنیم مطالعه این مطلب را از دست نداده و تا پایان همراه ما باشید. قبل از هر چیزی لازم می‌دانیم که اطلاعات مفیدی در زمینه معرفی برند یونیورسال در اختیارتان بگذاریم. به این بخش از مطلب توجه ویژه داشته باشید.

نحوه صحیح استفاده از مکمل بدنسازی قبل و بعد از تمرین

آشنایی با برند یونیورسال بهترین مکمل بدنسازی خارجی

برند Universal نوتریشن فعالیت خود را به‌صورت کاملاً رسمی از سال ۱۹۷۷ میلادی در ایالات نیوجرسی آمریکا شروع کرده است و در ابتدای کار فعالیت این کمپانی تولید مکمل‌های ورزشی بود. کیفیت مکمل‌های ورزشی که در کمپانی نیوورسال تولید می‌شدند از ابتدای فعالیت تا به امروز به‌شدت بالا بوده و برای بدنسازان و ورزشکاران حرفه‌ای مورداستفاده قرار می‌گرفت.

دررابطه‌با کمپانی برند یونیورسال باید بگوییم که قدرت این شرکت در ساخت و تولید آمینواسیدهای باکیفیت و انواع پروتئین‌های پودری نیز به‌شدت مطلوب بوده و همواره هدف تولید بهترین مکمل بدنسازی خارجی و خرید وی توسط این کمپانی دنبال شده است. به‌جرئت می‌توانیم بگوییم که محصولات این شرکت همپای ورزشکاران قوی و عضلانی است که دست از تلاش برنداشته و به‌صورت مداوم تلاش می‌کنند. در ادامه برخی از مهم‌ترین محصولات برند Universal را معرفی خواهیم کرد. همراه ما باشید.

افزایش چربی‌سوزی به‌واسطه مکمل بدنسازی

معرفی بهترین مکمل‌های بدنسازی خارجی

امروزه تشخیص و ﺧﺮﯾﺪﻣﮑﻤﻞاﺻﻞ بسیار دشوار است؛ زیرا برندهای بسیاری وجود دارند که هرکدام محصولات خاصی ارائه می‌دهند اما برای مصرف مکمل پیشنهاد ما برای شما مکمل بدنسازی یونیورسال Universal است؛ زیرا محصولات این برند اصل و درجه یک بوده و استفاده از آن‌ها به دور از مشکل است. موارد زیر تعدادی از بهترین خرید مکمل بدنسازی یونیورسال محسوب می‌شوند. این موارد عبارت‌اند از:

 1. مکمل بدنسازی UNI-LIVER

این مکمل یکی از بهترین مکمل بدنسازی خارجی است که شامل مکمل غذایی طبیعی است که حاوی آمینواسید، ویتامین‌ها و مواد معدنی بوده و ترکیبات داخلی بدن را بهبود بخشیده و عملکرد عضلات را افزایش می‌دهد. معمولاً همه افراد بدنساز تجربه استفاده از این مکمل را به‌عنوان بهترین مکمل‌های بدنسازی خارجی داشته‌اند و به‌جرئت می‌توان گفت که از جمله ایمن‌ترین مکمل‌ها برای ورزش بدنسازی است. موارد زیر از جمله مزایای استفاده از مکمل بدنسازی Universal هستند:

 • حمایت از بدنسازان بعد از تمرین
 • افزایش قدرت و استقامت بدنی ورزشکار
 • بهبود سلامت عضلات ورزشکار
 • کاهش خستگی و استرس ورزشکار

 

 1. مکمل بدنسازی AMINO TECH

این مکمل غذایی بدنسازی دارای کامپلکس قدرتمند سرشار از مواد مغذی آنابولیک است که بدنسازان به‌شدت از آن استفاده می‌کنند. مصرف این مکمل به‌صورت منظم موجب افزایش قدرت بدنی و تقویت عضلات ورزشکار شده و به او در رسیدن به اهداف ورزشی خود کمک می‌کند.

نحوه مصرف این مکمل به این صورت است که پس از تمرین باید مورد مصرف قرار بگیرد و عملکرد آن از طریق افزایش سنتز پروتئین بوده و موجب آزادسازی جریان مستمر آمینواسیدها شده و فعالیت‌های آنابولیک بدن شخص بدنساز را حمایت و مدیریت می‌کند.

جالب است بدانید که با مصرف بهترین مکمل بدنسازی خارجی و به‌ویژه AMINO TECH عضلات آسیب‌دیده در جریان تمرینات ریکاوری شده و بهبود می‌یابند و از طرفی استقامت بدن نیز به میزان قابل‌ملاحظه‌ای افزایش می‌یابد. موارد زیر از جمله مهم‌ترین مزیت‌های مصرف این مکمل بدنسازی محسوب می‌شوند:

 • حاوی مواد باکیفیت و درجه یک
 • موجب افزایش سنتز پروتئین در بدن
 • بهبود قدرت عضلانی بدن

 

 1. مکمل بدنسازی AMINO 1900

اگر قصد خرید مکمل بدنسازی Universal باکیفیت و مغذی را دارید، این مورد برای شما بهترین گزینه بوده و یکی از بهترین مکمل بدنسازی خارجی محسوب می‌شود. این محصول آمینواسیدی بوده و کاملاً زود هضم است و باعث افزایش سنتز پروتئین و احتباس نیتروژن شده و میزان تجزیه پروتئین را نیز کاهش می‌دهد.

مصرف این مکمل بدنسازی تأثیر چشم‌گیری بر روی عضله‌سازی داشته و یک مکمل قوی پس از تمرین‌های سخت ورزشی محسوب می‌شود. از جمله مواد موجود در این مکمل می‌توانیم به موارد زیر اشاره کنیم:

 • پیریدوکسین اچ سی ال که به واکنش آنزیم‌های بدن برای تولید انرژی کمک می‌کند.
 • منیزیم استئارات که خاصیت روان کنندگی برای مصرف راحت مکمل را دارد.
 • لسیتین که ماده‌ای قدرتمند در بهبود انرژی و افزایش تمرکز ورزشکار بوده و برای درمان انزال عقل و آلزایمر نیز این ماده مفید است.
 • استئاریک اسید که در تولید اسیدهای چربی و برای کنترل فشارخون و واکنش‌های ایمنی بدن در مقابل لخته شدن خون مقاومت و کارایی دارد.
 • دی کلسیم فسفات که نوعی آنیون بین سلولی است و به ذخیره انرژی و افزایش متابولیسم بدن ورزشکار کمک می‌کند.

استفاده صحیح از مکمل بدنسازی یونیورسال

 1. مکمل بدنسازی Animal Cuts

به‌جرئت می‌توانیم بگوییم یکی از بهترین مکمل بدنسازی خارجی برند یونیورسال Animal Cuts است که برای چندین دهه مورداستفاده بدنسازان حرفه‌ای قرار گرفته است. این مکمل بدنسازی سرشار از ویتامین‌های موردنیاز برای بدن ورزشکار بوده و باید به‌صورت سه هفته مورداستفاده قرار گرفته و سپس یک هفته مصرف آن قطع شود‌.

توجه داشته باشید که این مکمل بدنسازی قوی تنها باید ورزشکاران حرفه‌ای که به‌صورت جدی ورزش بدنسازی را دنبال می‌کنند، استفاده کرده و افراد آماتور نباید از این موارد مصرف کنند؛ زیرا یک محرک کاملاً قوی و ادرارآور است. مواد مورداستفاده شده در ساخت این مکمل بدنسازی ترکیبات ترموژنیک داشته و دمای بدن را افزایش می‌دهند و همین امر موجب کالری سوزی و چربی‌سوزی در ورزشکار می‌شود. معمولاً افرادی که از این مکمل استفاده می‌کنند قدری بدن آن‌ها پف‌کرده و نرم می‌شود.

افزایش قدرت عضلات بدن با مصرف مکمل بدنسازی

 1. مکمل بدنسازی Animal Pump

این مدل از مکمل بدنسازی را نمی‌توان دقیقاً یک مکمل بهبوددهنده سطح نیتریک اسید دانست و به‌جرئت می‌توانیم بگوییم که این نوع از مکمل چیزی بیشتر از آرژنین نبوده و در کنار آن سایر بهبوددهنده‌های عضله‌سازی نیز استفاده شده و برای مصرف این نوع از بهترین مکمل بدنسازی خارجی حتماً باید قبل از تمرین اقدام کرد.

مواد تشکیل‌دهنده این مکمل غذایی و بدنسازی شامل سه گرم کراتین، ۲ گرم آرژنین، ۵۰۰ میلی‌گرم کافئین، اوودیامین، وینپوستین، ۷۰۰ میلی‌گرم آنتی‌اکسیدان و ۱۰۰۰ میلی‌گرم تاورین، ریشه زنجبیل، سینولین و بیوپرین است. مزایای استفاده از این مکمل بدنسازی به شرح زیر است:

 • افزایش تمرکز ورزشکار
 • بهبود عملکرد عضلات بدن ورزشکار
 • بهبود عزم ورزشکار در جهت انجام تمرین
 • بهبود استقامت بدن ورزشکار
 • افزایش جریان خون

مصرف صحیح مکمل‌های بدن‌سازی

جمع‌بندی و سخن پایانی

در این مقاله برای افرادی که تمایل به خرید بهترین مکمل بدنسازی خارجی داشتند‌، درباره یکی از بهترین برندهای سازنده مکمل‌های بدنسازی گفتیم و به معرفی برخی از مکمل‌های بدنسازی یونیورسال پرداختیم. چنانچه شما نیز به‌صورت مداوم ورزش بدنسازی انجام می‌دهید و تمایل به خرید مکمل‌های بدنسازی دارید، توصیه می‌کنیم که حتماً از طریق مراکز معتبر فروش برای خرید این قبیل از مکمل‌های بدنسازی اقدام کنید.

لازم به ذکر است که حتماً به هنگام خرید به مواد سازنده و تشکیل‌دهنده مکمل‌های بدنسازی و طریقه مصرف آن‌ها نهایت دقت را داشته باشید. از دیگر موارد مهمی که حتماً به هنگام مصرف مکمل‌های بدنسازی باید به آن توجه کنید، ممنوعیت استفاده است؛ زیرا ممکن است شما به دلایل خاص به برخی از مواد تشکیل‌دهنده مکمل حساسیت داشته و برای سلامتی شما مضر و خطرناک باشند؛ بنابراین توجه به این نکته مهم را جدی بگیرید.

منبع: https://canvas.apu.edu/eportfolios/2946/buy_mokammel

Check Also

بهترین آنتی ویروس ویندوز کدام است؟

بهترین آنتی ویروس ویندوز کدام است؟ خرید آنتی ویروس , خرید آنتی ویروس, خرید لایسنس …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.