پرس برک Archives فروشگاه تکنوماشین

پرس برک Archives – فروشگاه تکنوماشین
خم برک, خمکاری برک, پرس برک

از جمله روش های خمکاری ورق های فلزی، می توان از خمکاری v، خمکاری فلنج، خمکاری برشی، خمکاری دورانی، خمکاری منحنی، خمکاری هوایی و خمکاری u (کانالی) نام برد. با توجه به کاربرد روزافزون این فرآیند می توان به اهمیت این فرآیند پی برد. از دیگر پارامترهای مهم در هنگام خرید ریل تابلویی توجه به ضخامت آن میباشد که حتما این نکته را نیز در هنگام خرید مورد توجه خود قرار بدهید تا بتوانید بهترین انتخاب را آن هم متناسب با سلیقه و نیاز خود داشته باشید. امروزه با توجه به دستگاه های متعدد و پیشرفته ای که در صنعت خم ورق تولید شده است می توان اشکال پیچیده و زوایای مختلفی را بوجود آورد. علت این اتفاق تغییر شکل های سازه ای دستگاه پرس برک در اثر نیروهای وارد شده در حین خمکاری است. دستگاه های پرس برک علاوه بر خمکاری ورق های فلزی قادر به عملیات دیگری نیز می باشند، مثلا می توانند در ورقه سوراخ ایجاد کنند. این ماشین های خمکن در ابعاد مختلف ساخته و به کار گرفته می شوند ، طول میز آنها معمولا ۲ تا ۶ متر برای اندازه های معمولی و در مدل های بزرگتر تا ۱۲ متر نیز می باشد. This data h as be​en written ᠎by G᠎SA Content G​en᠎er ator DEMO!

همچنین بر روی ریل تابلویی سوراخهایی قرار دارد که میتوان از آنها برای نصب ریل تابلویی بر روی سینی تابلو برق استفاده نمود، شما میتوانید با استفاده از میخ پرچ یا پیچ و مهره این محصول را بر روی سینی تابلو برق محکم و فیکس نمایید. در هر کالسکه دو مسیر چرخش وجود دارد که حرکت فوقالعاده صاف را در طول کامل فراهم میکند. ناگفته نماند که این دستگاه از اجزای مختلفی تهیه و تولید شده است که از جمله میتوان به مواردی مانند بدنه دستگاه، فک بالا، قرار عقب، سیستم فرمان، گیره ابزار، فریم و تنه محکم، محورهای حرکتی و بازوهای نگهدارنده اشاره کرد. به فک بالایی و پایینی این دستگاه به ترتیب رام و تخت میگویند. این ماشین ها در دو نوع با فک بالای ساده و یا با فک بالای لقمه ای بوده و از نظر ابعاد نیز در طول های مختلف به بازار عرضه می گردند.

ریلهای مینیاتوری گالوانیزه همانند ریل آلمینومی نیز در طول و عمقهای مختلفی تولید میشود که شما میتوانید متناسب با نیاز خود یکی از انواع آنها را انتخاب نمایید. قالب های این ماشین های خمکن نیز متناسب با مشخصات و طول دستگاه ساخته می شود. همه از مواردی هستند که می توانند تغییرات قیمتی را رقم بزنند. که متداول ترین حالت این است که قطعه کار بر روی یک یا چند لبه صاف از یک ابزار با اعمال فشار خم شدهاست . پرس های خمکن به گونه ای طراحی شده اند که که فشار را بر روی یک سطح باریک و طویل با حداقل میزان انحراف وارد می سازند. بستر پرس: محلی را که ماتریس روی پرس قرار می گیرد بسترپرس گویند.بستر پرس را معمولا محکم می سازند تا از انحراف و خم شدن آن در اثر فشار جلوگیری شود. خمکاری CNC با دستگاه پرس بریک: در این روش ورق روی ماتریس V شکل قرار گرفته و سمبه که به شکل نوک پیکان است به پایین حرکت کرده و با ایجاد فشار … دستگاه نورد برای انجام یک ماموریت طراحی شده است : تبدیل ورق مسطح به استوانه ای یا تولید قطعات گرد .

بسیاری از قطعات مصرفی از سینیهای غذا خوری تا پنلهای جداسازی دیوارهای صنعتی به کمک روش شکل دادن ورق که یکی از روشهای شکلدهی حالت جامد فلزات میباشد، تولید میشوند. در صورت تغییر قطر و فاصله ی دو غلتک، قطر قطعات تغییر نمی کند، بنابراین نیاز به دقت زیاد نیست و استفاده از دستگاه ساده است. نصب ریل مینیاتوری از طریق روشهای مختلف است و در صورت نیاز میتوانید با کارشناسان ما در تماس باشید. برای خرید لازم است با استاندارد های آن آشنا باشید و از اطلاعات فنی آن آگاهی پیدا کنید. زاویه ی حرکت صفحه ی گردان قابل تنظیم بوده و می توان آن را برای ضخامت های مختلف تنظیم کرد. قالب های سمبه و ماتریس : این قالب ها را از فولادهای ابزار می سازند. بدنه: بدنه ی این پرس های خم را با اتصالات جوشکاری و از ورق های فولادی سخت می سازند. با این خمکن ها ورق های فولادی کم کربن را تا ضخامت ۳ میلی متر ، ورق های آلومینیومی را تا ضخامت ۶ میلی متر و ورق های برنجی و مسی را تا ضخامت ۵ میلی متر می توان خمکاری نمود. ظرفیت خمکاری در دستگاه خمکن دستی : با این نوع ماشین خمکن میتوان ورقهای آهنی و فولاد کم کربن را تا ضخامت ۳ میلیمتر , ورقهای آلومینیوم و آلیاژهای آن را تا ضخامت ۶ میلیمتر و همچنین ورقهای مس و برنج را تا ضخامت ۵ میلیمتر خمکاری کرد.  A᠎rtic le h as been gen erat ed wi th GSA Conten​t Generato r ​DE​MO!

اگر شما این مقاله آموزنده را دوست داشتید و می خواهید اطلاعات بیشتری در مورد خمکاری برک لطفا از سایت ما دیدن کنید.

Check Also

بهترین آنتی ویروس ویندوز کدام است؟

بهترین آنتی ویروس ویندوز کدام است؟ خرید آنتی ویروس , خرید آنتی ویروس, خرید لایسنس …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.