چیلر تراکمی چیست؟

فیلترهای دستگاه با برخورداری از قدرت جذب بسیار بالا، ضمن جلوگیری از ورود مواد آلاینده و عوامل بیماری زا، سطح کیفی هوا را بهبود می بخشند.

چیلر یا فن کویل

بدنه خارجی دستگاه از بهترین و باکیفیت ترین متریال و مواد اولیه ساخته و پرداخته شده است. همچنین، بهره مندی دستگاه از رله حرارتی، از اجزا و قطعات سیستم در برابر حرارت بالا و بارهای اضافی محافظت می کند.

چیلر فن دار

This w​as creat ed wi᠎th GSA C on te nt G​ener​at or ​DE᠎MO!

چیلرهای قابل حمل با خنک کننده هوا از 15 تا 30 تن مجهز به دمنده های گریز از مرکز هستند.

فن کویل های ایران رادیاتور به علت استفاده از قطعات و متعلقات باکیفیت و بهینه، هوای مطبوع و سالم و یکپارچه را در فضاهای مختلف توزیع می نمایند. Post has been c᠎re᠎at᠎ed with GSA᠎ Con᠎te᠎nt ᠎Genera​tor DEMO.

چیلر تراکمی هوا خنک یک سیستم تولید کننده سرمایش و برودت می باشد که می توان از آن در ساختمان و سازه های مختلف از نوع مسکونی، تجاری، اداری و غیره بهره برد و در زمینه خنک سازی آب و هدایت سرمایش مورد نظر به هواساز ها و فن کویل هایی که در یک ساختمان تعبیه می شود و در جهت کاهش دمای هوا و رطوبت زدایی مورد استفاده های فراوانی ببریم.

قیمت فن چیلر

برخورداری دستگاه از کویل ساخته شده از لوله های مسی، راندمان و بازدهی حرارتی بسیار بالای سیستم را سبب شده است.

موتور فن چیلر

بدنه دستگاه با ورق های گالوانیزه بادوام و محکم پوشش داده شده است. مینی چیلر دستگاهی است که مسئول خنک کردن آب و انتقال آن به فن کویل جهت خنک سازی هوا در محیط های کوچک است.

فن سه فاز چیلر

چیلر دستگاهی برای خنک کردن آب در فرایند سرمایش محیط یا خنک کردن دستگاه های صنعتی است. جهت اطلاعات بیشتر در رابطه با خرید مینی چیلرها یا فروش چیلر های تراکمی میتوانید با شماره های شرکت تماس حاصل فرمایید .

فن المانی چیلر

سطح صدای بسیار کم در هنگام کارکرد، راندمان و بازده عالی و صرفه جویی در مصرف برق، خرید فن کویل ایران رادیاتور را با سیر صعودی همراه ساخته است. This c ontent h​as ᠎be᠎en w ritten by G SA  Content G enerator Demoversi᠎on.

فن دمنده چیلر

مقرون به صرفه بودن و مناسب بودن قیمت فن کویل ایران رادیاتور امکان تهیه این سیستم تهویه مطبوع باکیفیت را برای اقشار مختلف جامعه فراهم ساخته است.

طراحی استاندارد، حجم و وزن مناسب، صرفه جویی در فضای نصب، توان سرمایشی و گرمایشی مطلوب و کیفیت ساخت بالا را می توان از دیگر ویژگیهای حائز اهمیت فن کویل دیواری 800 برشمرد.

چیلر و فن کویل چیست

طراحی فیلتر تصفیه هوا با قابلیت شستشو در یونیت داخلی دستگاه، در بهبود سطح کیفی هوا و افزایش اکسیژن در محیط، تاثیر مطلوب و بسزایی از خود برجای می گذارد.

فن کویل مینی چیلر

یونیت های مجزا در سیستم فن کویل دو لوله ای نمی توانند مستقل از یکدیگر کار کنند و باید در یک زمان یا عمل سرمایش و یا گرمایش را انجام دهند.

هر چند تا همین امروز هم تنوع محصولات و دستگاه های تهویه مطبوع به قدری بالاست که برای انتخاب و خرید آن ها دچار مشکل می شویم و تنها راه پیش رو ، شناخت انواع سیستم های تهویه مطبوع ، که چیست و چگونه کار می کند و آشنایی با مشخصات فنی آن هاست تا بتوانیم با مقایسه سیستم های تهویه مطبوع موجود و متناسب با نیازهای خود بهترین انتخاب را داشته باشیم.

چیلر فن کویل دیواری

تنها شما باید پیش از خرید تصمیم خود را برای خرید مدل افقی یا عمودی آن با توجه به محیط بگیرید.

چیلر موتورخانه

این فن کویل ها در دو مدل افقی و عمودی ساخته و عرضه می شوند که ظرفیت هوایی بین 600 تا 2000 cfm دارند.

قیمت فن کویل چیلر

امروزه در اغلب پروژه های مسکونی از چیلر تراکمی هوا خنک که به چیلر هوایی هم معروف اند استفاده می شود.

نصب و راه اندازی سیستم های تهویه مطبوع عمدتا به دو نوع تقسیم می شود: سیستم های پنجره و سیستم های تقسیم (این موارد بیشتر به سیستم های کوچک و مرکزی طبقه بندی می شوند).

انواع مینی چیلر از نظر شکل ظاهری و قرارگیری در محل نصب ؟ این نوع فن کویل از انواع فن کویل های روکار شناخته می شود؛ به همین علت شرکت های سازنده در طراحی شکل ظاهری آن دقت زیادی به کار می برند.

فن کویل دیواری که در ظرفیت های پایین تر هستند و کمتر مورد استفاده قرار میگیرند، فن کویل دیواری از لحاظ ظاهری نیز بسیار شبیه کولر گازی یا اسپیلت است.

همچنین، کویل این مدل با فین های آلومینیومی پوشش داده شده است. پرتاب باد یکنواخت و قدرت بالای دستگاه در توزیع هوای مطبوع، در پرتو برخورداری از فن دمنده باکیفیت و قوی محقق شده است.

قدرت و راندمان و حجم هوادهی مطلوب این مدل فن کویل ایران رادیاتور هوای دلنشین، مطبوع و مطلوب را به کاربر هدیه می کند.

توان هوادهی 800 فوت مکعب بر دقیقه این مدل، هوای مطبوع و بهینه برای پروژه ها و فضاهای دارای 56 مترمربع را به خوبی تامین می سازد.

فن کویل ایران رادیاتور سری ir wall 600 با برخورداری از ظرفیت سرمایشی 600 فوت مکعب بر دقیقه، عملکرد سرد و گرم، مطابق با آخرین فناوری ها به مرحله تولید می رسد.

فن کوئل ایران رادیاتور بر اساس آخرین فناوری ها، تکنولوژی ها و اصول استاندارد تولید و در اختیار خریداران قرار می گیرد.

فن کویل های دیواری دستگاه های سرمایشی و گرمایشی هستند که در ارتفاع حدود دو متر بر روی دیوار نصب می شوند.

فن کویل ایران رادیاتور 800 مطابق با آخرین مکانیزم های حرارتی و برودتی ساخته و پرداخته شده است. فیلتر هوا یکی دیگر از اجزای سازنده فن کویل است که به منظور تصفیه هوای ورودی به دستگاه، به کار برده شده است.

تاسیسات سرمایشی از اصلیترین تاسیسات مکانیکی مورد استفاده در انواع ساختمانها و صنایع مختلف هستند. برای انجام شارژ گاز سیستم سردکننده چیلرهای مختلف آبی و هوایی می باشد.

پانل کنترل یک رابط کاربری دوستانه برای اپراتور با LCD لمسی رنگی (صفحه نمایش کریستال مایع) فراهم می کند که می تواند وضعیت عملکرد ، پیام تشخیصی و منحنی تاریخ را نمایش دهد.

با استفاده از ریموت کنترل دستگاه، امکان تنظیم زمان عملکرد، مدیریت سرعت فن و کنترل درجه حرارت فضای داخلی، به راحتی فراهم شده است.

به این ترتیب هر واحد به طور مستقل عمل میکند، کاربرد این سیستم در ساختمانهایی است که ممکن است در یک زمان بخشی از واحدها نیاز به سرمایش و بخشی دیگر نیاز به گرمایش داشته باشند.

چیلر ماشینی است که گرما را از یک مایع می زداید ، روش کار دستگاه از طریق یکی از سیکل های تبرید و مبدل های حرارتری می باشد و برای خنک کردن تجهیزات استفاده می شود.

طراحی زیبا و چشم نواز و برخورداری از ابعاد و وزن مناسب، استفاده از این سیستم تهویه مطبوع را در محیط های دارای محدودیت فضا به خوبی امکان پذیر ساخته است.

به این معني که استفاده نمودن از دستگاه ها جهت مصارف تهویه مطبوع است یا براي کاربردهاي صنعتی دارد. تعبیه این فن ضمن برخورداری از بالانس استاتیکی و دینامیکی، حداقل سطح صدا را در حین کارکرد دستگاه تولید می نماید.

حداقل سطح مخزن ذخیرهساز توسط تولیدکنندهها تعیین میشود و متغیر است. با اعمال این عملکرد، سرعت فن دمنده دستگاه کاهش پیدا کرده و به تبع آن، سطح صدای سیستم به حداقل می رسد.

فن هوایی را درون دستگاه می فرستد که به کویل اواپراتور که حاوی مبرد است، برخورد مستقیم کرده و سرد می شود.

مکانیزم عملکرد کندانسورهای هوا خنک یا هوایی به روش سرمایش خشک یا dry cooling انجام می شود. اسپری آب) استفاده می کنند، در حالی که چیلرهای هوا خنک کننده از جریان هوا استفاده می کنند.

1. عدم پاسخگویی به نیازهای سرمایشی اماکن بسیار بزرگ که در چنین مواردی از چیلر استفاده می شود. همچنین از آنها به عنوان پر کاربرد ترین دستگاه سرمایشی در صنعت به کار گرفته می شوند.

برخورداری دستگاه از فن سه سرعته، قابلیت تنظیم و انتخاب یکی از حالت های فن را متناسب با هوا و دمای اتاق برای کاربر فراهم می آورد.

فن کویل ایران رادیاتور متناسب با حجم هوادهی و مدل در ظرفیت های 200 الی cfm 1000 موجود می باشد.

مجهز شدن به قابلیت هایی نظیر حالت خواب و فناوری تمیزکنندگی اتوماتیک را می توان از ویژگی های متمایز و منحصر به فرد فن کوئل ایران رادیاتور برشمرد.

فن کویل ایران رادیاتور 800 CFM از به روز ترین و پیشرفته ترین فناوری ها و تکنولوژی ها در ساختار خود برخوردار می باشد.

همانطورکه میدانید آب تقطیر شده بر روی کویل در تابستان در سینی زیر کویل جمع میشود و باید حتما تخلیه شود تا از سر ریز شدن جلوگیری شود .

ظرفیت هوادهی مناسب و بهینه این دستگاه، قابلیت توزیع هوای مطبوع و بهینه را برای سازه های تا متراژ 40 مترمربع به خوبی امکان پذیر می سازد.

پس پیشنهاد می کنیم حتما تا انتها همراه ما باشید. وقتی آب توسط دیگ و مشعل داغ می شود دچار افزایش حجم می شود.

افزایش جریان هوادهی، کارکرد بهینه و آرام سیستم، از دیگر ویژگی های فن سانتریفیوژی این مدل محسوب می گردد. اگرچه روزهای گرم و آفتابی شرایط مطلوبی را برای بهره گیری از انرژی خورشیدی فراهم می آورند، اما به همان اندازه نیز موجب افزایش بار سرمایشی سیستم می شوند.

بر این اساس، آب گرم فن کویل از طریق سیستم حرارت مرکزی مانند پکیج و بویلر، و آب سرد دستگاه به وسیله مینی چیلر و چیلر تامین می گردد.

در این بخش دستگاه چیلر را با دستگاههای فن کویل، هوا ساز، مینی چیلر میپردازیم. عدم نیاز به دیگر سیستمهای تهویه و صرفهجویی در هزینهها: با استفاده از سیستم چیلر خانگی، از نصب و خرید دیگر دستگاههای تهویه سرمایشی و گرمایشی بی نیاز میشوید.

به علت طراحی خاص و کوچک بودن این دستگاه، مینی چیلر قابلیت نصب در مکانهای مختلفی مانند تراس و پشت بام را دارد.

نصب و راه اندازی راحت و آسان، برخورداری از عملکرد سرد و گرم و بهره وری بالا، برخی از مزایای فن کویل های برند ایران رادیاتور محسوب می شوند.

در زمان گرمایش لازم است چیلر به یک جریان آب گرم متصل شود. لوله برگشت مشترک نیز آب سرد و آب گرم را به چیلر و بویلر موتورخانه مرکزی هدایت می کند.

همانطور که مشاهده کردید این مدل فن کویل نسبت به سایر مدل ها ظرفیت هوادهی بسیار بالاتری دارند که آنها را برای مکان های وسیع و عمومی مناسب تر می کند.

این امر مقاومت و دوام فن کویل را در برابر شرایط جوی، عوامل محیطی و شیمیایی و پوسیدگی به نحو مطلوب تضمین می کند.

این فیلترها با جذب و از بین بردن ذرات ریز و عوامل بیماری زا، محیطی استریل شده و ایده آل و مطلوب را در اختیار کاربر قرار می دهد.

استفاده از آلیاژ و متریال باکیفیت در فرآیند ساخت اتصالات و بدنه، کیفیت و دوام بالای دستگاه در برابر عوامل محیطی، عوامل خورنده و نوسانات جوی را به دنبال داشته است.

جریان برق مصرفی و منبع تغذیه دستگاه با برق تک فاز و ولتاژ 220 ولت می فن کندانسور چیلر باشد. عملکرد و بازدهی و راندمان بسیار بالا، سطح صدای پایین در هنگام کارکرد و قطعات باکیفیت، به نوعی بر این امر صحه می گذارند.

Check Also

بهترین آنتی ویروس ویندوز کدام است؟

بهترین آنتی ویروس ویندوز کدام است؟ خرید آنتی ویروس , خرید آنتی ویروس, خرید لایسنس …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.