1400 متر مکعب بتن بتنی تقاطع غیر همسطح غدیر


ایسنا/ همدان شهردار همدان با آگاهی از موجودی غیر همسطح غدیر از پیشرفت فیزیکی مطلوب گفت: با توجه به نصب تابلو دیور، نوعی وظیفه مدیریت شهری برای تکمیل این پروژه محول شده است.

سیدمسعود حسینی گفت: با توجه به مسئولیت پذیری مردم شهرداری و تحقق برنامه ها، تلاش می کنیم به تعهدات و تعهدات خود برای تکمیل پروژه های رها شده امروز بویژه غدیر و نان کوپلینار سردار همدانی عمل کنیم. ”

غدیر با اشاره به برخی مشکلات در تکمیل پروژه غیرهمسطح گفت: با وجود مشکلاتی که در تامین منابع مالی وجود دارد تلاش می کنیم طبق برنامه ریزی های انجام شده توسط تیم شهرداری و حوزه مالی منابع مالی را تامین کنیم. قرار است مسئولیت شهرداری پرداخت شود تا توسعه پروژه با مشکل مواجه نشود.

حسینی غدیر درباره اجرای پروژه بین مقطعی غیر کپلینر و پیشرفت های فناوری گفت: در حال حاضر دو قسمت باقی مانده است که یکی بحث بتن ریزی عرشه و دیگری اجرای رمپ است که به شرح زیر است. عرشه های بتنی با اتصال صفر همراه هستند.

وی با اشاره به اینکه پل دارای سه ضلع و سه رمپ است، افزود: با توجه به آماده سازی قسمت سوم عرشه نهایی برای نوسازی و تکمیل بتن، هفته آینده 1400 متر مکعب بتن ریزی انجام می شود.

غدیر نان کوپلینر، عالی ترین مقام مدیریتی شهر، از توسعه سه رمپ در این تقاطع گفت: 90 درصد رمپ غربی آیت الله نجفی به صورت فیزیکی و با توجه به پله های فلزی از پیش ساخته شده در جنوب میدان عاشورا توسعه یافته است. دیوار کمربند که 25 درصد توسعه فیزیکی را شامل می شود، به موقع تکمیل می شود.

وی در ادامه گفت: کارکرد اجرایی پروژه شروع از ضلع شمالی بلوار سردار حمدانی است که از طریق آن نهر انحرافی تردد در مقابل دانشگاه عدی نور احداث و مدیریت می شود.

به گزارش ایسنا و با اشاره به معاونت ارتباطات و امور بین‌الملل شهرداری حمدان، حسینی با اشاره به این نقطه در کریدور غرب کشور، اظهار کرد: به توسعه پروژه خوش‌بین هستیم و امیدواریم پروژه را تحویل دهیم. با گذشت زمان ذائقه شهروندان شیرین‌تر می‌شود و با شیرین‌تر شدن ذائقه شهروندان، آجیل‌های ترافیکی در آن منطقه باز می‌شود.

انتهای پیام/


soresec

Check Also

راه ها و ساختمان های حوزه شهرسازی به نام شهدا مزین شود

اسنا / یزد مشاور وزیر راه و شهرسازی در امور ایثارگران خواستار احداث راه و …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.